Nej omalovánky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tapír k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem tapír ke kreslení pro holky. Tapír, exotické zvíře se kterým se můžete setkat v ZOO. Omalovánka tapír je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tapír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tapír - A5            Omalovánka - Tapír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tapír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, pro děti, elektronické omalovánky, zdarma, omalovánky, k vybarvení, k tisku, vymalovánky, Tapír, dětské obrázky, online, zadarmo, k vytištění, Zvířata

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tapír k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s tapírem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, voskové tužky, tempery či propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Obrázek tapír lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s tapírem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří počítač, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například akrylové barvy, uhly případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, různé kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i tapíra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin nebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Bakugan, IronMan, Pinocchio, Mašinka Tomáš a Lví hlídka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, drak, netopýr, astronaut a nebo princezna. Ať si vaše dítě užije obrázek tapíra.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů