Top obrázky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tapír k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem tapír k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Tapír, exotické zvíře se kterým se můžete setkat v ZOO. Omalovánka tapír je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tapír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tapír - A5            Omalovánka - Tapír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tapír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, Zvířata, online, obrázek, ke stažení, Tapír, k vytisknutí, k tisku, obrázky, k vybarvení, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tapír k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s tapírem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, voskové tužky, voskovky, propisovací tužky případně akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici nepřeberné množství. Obrázek tapír lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s tapírem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pera, voskové tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, kytky, různá zvířátka a pochopitelně i tapíra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy jídel nebo též různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Hot Wheels, Avengers, Včelka Mája a IronMan. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, slon, princezna, mašinka a nebo vláček. Ať si vaše dítko užije malování tapíra.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů