Výběr obrázků


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tapír k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem tapír ke kreslení pro kluky a holky. Tapír, exotické zvíře se kterým se můžete setkat v ZOO. Omalovánka tapír je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tapír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Tapír - A5            Omalovánka - Tapír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tapír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, zdarma, k vybarvení, Tapír, pro děti, k vytisknutí, Zvířata, online, ke stažení, obrázek, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tapír k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s tapírem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako křídy, temperové barvy, voskovky, grafitové tužky a nebo tempery. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek tapír lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s tapírem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. křídy, temperové barvy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, sporty, druhy sportů a pochopitelně i tapíra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání případně květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy pes Pluto, Lego příběh, Asterix a Obelix, Ninjago nebo též Jak vycvičit draka. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme k uložení jsou: netopýr, dinosauři, Santa Klaus, auta a koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku tapír.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů