Výběr obrázků


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tapír k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná tapír ke kreslení pro malé caparty. Tapír, exotické zvíře se kterým se můžete setkat v ZOO. Omalovánka tapír je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Tapír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tapír - A5            Omalovánka - Tapír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tapír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k tisku, Zvířata, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, online, obrázky, k vytištění, Tapír, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tapír k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s tapírem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, uhly, fixy, umělecké tužky a zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro holky i kluky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku tapír lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s tapírem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektrickou energii případně peněženku. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. křídy, uhly nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, květiny, lidské profese a pochopitelně i tapíra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, postavy z pohádek nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Ninjago, Sněhurka, Kocour Garfield, Locika případně Křemílek a Vochomůrka. Je však velmi náročné je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: kočka, princezna, houby, loď a nebo traktor. Nechť vám omalovánka s tapírem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů