Top obrázky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tapír k vytisknutí

Omalovánka pro tisk pojmenovaná tapír k obarvování pro seniory. Tapír, exotické zvíře se kterým se můžete setkat v ZOO. Omalovánka tapír je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tapír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tapír - A5            Omalovánka - Tapír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tapír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, obrázek, Zvířata, zdarma, k tisku, Tapír, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tapír k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s tapírem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, pastelky, uhly, tužky a vodové barvy. Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici celá škála. Omalovánku tapír lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s tapírem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, počítač a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, pastelky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, lidské profese, čísla a pochopitelně i tapíra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, druhy automobilů nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Pocahontas, Ninjago, Alf, Pixel art a nebo Frozen. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: raketa, astronaut, pes, koně případně slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou tapír.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů