Nejstahovanější


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka tapír k vytisknutí

Omalovánka k tisku s názvem tapír k obarvení pro malé ratolesti. Tapír, exotické zvíře se kterým se můžete setkat v ZOO. Omalovánka tapír je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tapír - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tapír - A5            Omalovánka - Tapír - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tapír patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, ke stažení, obrázek, pro děti, Tapír, k tisku, Zvířata, k vytištění, k vytisknutí, online, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Tapír k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s tapírem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, uhly, voskové tužky, temperové barvy nebo také umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici pestrá škála. Obrázek tapír lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s tapírem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, zrak dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, uhly a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, různé sporty, zvířátka a pochopitelně i tapíra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, lidské profese a sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Hot Wheels, Stašpytlík, Bezzubka, Tlapková patrola případně Zootropolis. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, Santa Klaus, traktor, miminko nebo též draci. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s tapírem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů