Top obrázky


Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánky Lidé k vytisknutí pro děti zdarma

V této kategorii se nacházejí omalovánky k vytisknutí s tématikou lidí různých pohlaví a věkových skupin a profesí při různých činnostech. S většinou z nich se děti již od útlého věku setkávají. Příkladem může být omalovánka doktora s pacientem - známá to situace pro všechny malé děti. Pro malé tu jsou i velmi oblíbené obrázky s batoletem, miminkem nebo babičkou. Věřící křesťané určitě vytisknou svému dítěti omalovánku k s biblickým motivem Ježíše k vytisknutí.Omalovánky osob, lidí a profesí pro děti k vytištění a vybarvení

Na této stránce jste si mohli vybrat omalovánky lidí k vytisknutí pro malé děti. Omalovánky nejsou jen primitivní zábavou jejímž jediným cílem je "zabít čas". Omalovánky jsou významnou učební pomůckou, jsou důležité při rozvoji dovedností malých dětí. Pomáhají rozvíjet motoriku ruky při používání různých psacích potřeb (těmi mohou být třeba voskovky, voskové tužky, propisovací tužky, vodové barvy, akrylové barvy, pastelové tužky, olejové pastely, uhly, fixky, tempery, zvýrazňovače, křídy, uhlíky, umělecké tužky, fixy, temperové barvy nebo grafitové tužky) a zároveň učí poznávat a pojmenovávat různé objekty světa - v tomto případě učí poznávat různé lidi (profese, pojmenování vztahů v rodině apod.).

Online omalovánky osob a lidí zdarma ke stažení a k tisku

Nechcete-li omalovánky tisknout tak zkuste omalovánky lidí online. Desítky obrázků může vaše dítě vybarvovat přímo ve webovém prohlížeči. Další zajímavé obrázky lidí při různých činnostech můžete nalézt na stránkách s kliparty zdarma. Některé z nich lze též vytisknout a vybarvit jako omalovánky. Obrázky jsou na partnerské stránce rozděleny do kategorií na muže a ženy. Líbily se vám omalovánky lidí k vytištění? Pokud ano, nezapomeňte se pochlubit vašim blízkým odkazem na tuto stránku. Pochlubte se jim na facebooku, twitteru, Google+ nebo prostřednictvím Skype nebo ICQ. Omalovánky jsou někdy nazývané i jako domalovánky nebo vymalovánky. Na této stránce jste nalezli online omalovánky ke stažení a vytištění (vytisknutí) pro malé děti zdarma k vybarvení s tématikou osoby, lidé a profese.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů