Nejvyhledávanější


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka tomahavk zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk pojmenovaná tomahavk k vybarvování pro větší děti. Omalovánka tomahavk je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Tomahavk - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Tomahavk - A5            Omalovánka - Tomahavk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tomahavk patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, domalovánky, zdarma, ke stáhnutí, k vybarvení, dětské obrázky, omalovánky, omalovánka, obrázky, elektronické omalovánky, ke stažení, pro děti, Ostatní, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Tomahavk k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s tomahavkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, umělecké tužky, fixky, tempery a nebo uhly. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku tomahavk lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s tomahavkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří čas, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixy, umělecké tužky nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, různé sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i tomahavk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin nebo též čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Legenda o Mulan, Paw patrol, Bořek stavitel, Alf a Zhu Zhu Pets. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stažení jsou: slon, piráti, astronaut, psi anebo astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou tomahavku.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů