Nejhledanější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Štěně zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší se jménem štěně k vybarvování pro menší i větší děti. Roztomilé štěně, mládě psa. Které dítě by ho nechtělo? Omalovánka štěně je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Štěně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Štěně - A5            Omalovánka - Štěně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k tisku, zdarma, online, obrázky, Zvířata, k vybarvení, Štěně, pro děti, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Štěně k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s štěnětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pera, voskové tužky, fixky případně voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky a holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku štěně lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s štěnětem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. uhlíky, pera anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířata, rostliny a pochopitelně i štěně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, hudební nástroje nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Brawl stars, Kačer Donald, Mickey mouse, Shimmer a Shine a Křemílek a Vochomůrka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stažení jsou: dinosauři, princezna, slon, vláček a raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s štěnětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů