Nej obrázky


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Štěně k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná štěně ke kreslení pro malé ratolesti. Roztomilé štěně, mládě psa. Které dítě by ho nechtělo? Omalovánka štěně je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Štěně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Štěně - A5            Omalovánka - Štěně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázky, obrázek, k vybarvení, omalovánka, vymalovánky, ke stáhnutí, k tisku, k vytištění, Zvířata, zadarmo, Štěně, k vytisknutí, omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Štěně k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s štěnětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, vodové barvy, tempery, olejové pastely nebo voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro chlapečky fakt mnoho Obrázek štěně lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s štěnětem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, dětské oči nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například temperové barvy, vodové barvy nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, písmena, zvířátka a pochopitelně i štěně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, různé sporty anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Equestria Girls, pes Pluto, Včelka Mája, Rumcajs nebo také Želvy Ninja. Je však těžké je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, sněhulák, drak, princezna a princezna. Ať omalovánka štěně přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů