Nejlepší


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Omalovánka Štěně zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem štěně k obarvování pro slečny. Roztomilé štěně, mládě psa. Které dítě by ho nechtělo? Omalovánka štěně je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Štěně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Štěně - A5            Omalovánka - Štěně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: domalovánky, obrázky, zdarma, zadarmo, ke stažení, Štěně, ke stáhnutí, Zvířata, k vytištění, k vytisknutí, omalovánky, k tisku, omalovánka, dětské obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Štěně k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s štěnětem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, akrylové barvy, umělecké tužky, voskové tužky nebo také křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro ženy k dispozici dlouhá řada. Omalovánku štěně lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s štěnětem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například uhly, akrylové barvy anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i štěně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin a postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Tom a Jerry, IronMan, Hannah Montana a nebo Hot Wheels. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, hasiči, lokomotiva, draci či auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou štěně.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů