Nej obrázky


Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Štěně k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná štěně ke kreslení pro holky. Roztomilé štěně, mládě psa. Které dítě by ho nechtělo? Omalovánka štěně je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Štěně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Štěně - A5            Omalovánka - Štěně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, elektronické omalovánky, ke stažení, Zvířata, zadarmo, domalovánky, Štěně, omalovánky, omalovánka, online, k vytištění, k tisku, dětské obrázky, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Štěně k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s štěnětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhly, vodové barvy, grafitové tužky nebo též zvýrazňovače. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku štěně lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s štěnětem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelové tužky, uhly případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé kytky, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i štěně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, sporty anebo kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Příběh hraček, Tlapková patrola, Harry Potter, Among Us nebo Čaroděj Modromír. Je ale těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, draci, psi, čert a nebo netopýr. Užijte si omalovánku štěněte, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů