Top pět


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Štěně zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem štěně k obarvení pro puberťáky. Roztomilé štěně, mládě psa. Které dítě by ho nechtělo? Omalovánka štěně je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Štěně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Štěně - A5            Omalovánka - Štěně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Štěně, obrázky, obrázek, online, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, Zvířata, ke stažení, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Štěně k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s štěnětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, voskovky, tempery, křídy a temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Omalovánku štěně lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s štěnětem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, peníze a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. pastelky, voskovky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, písmena, druhy ptáků a pochopitelně i štěně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, zvířátka nebo také lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Ratatouille, Pixel art, Lego a nebo Littlest Pet Shop. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: psi, čert, plachetnice, raketa či auta. Ať si vaše dítě užije obrázek štěněte.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů