Top omalovánky


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Štěně zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem štěně k vybarvení pro naše milé prcky. Roztomilé štěně, mládě psa. Které dítě by ho nechtělo? Omalovánka štěně je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Štěně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Štěně - A5            Omalovánka - Štěně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, obrázky, k vytištění, Zvířata, pro děti, ke stažení, k tisku, k vybarvení, obrázek, Štěně

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Štěně k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s štěnětem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, olejové pastely, umělecké tužky, voskové tužky nebo pastelové tužky. Možností je pro chlapce i dívky k dispozici široká škála. Omalovánku štěně lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s štěnětem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peněženku, zrak dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, olejové pastely a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, hudební nástroje, kytky a pochopitelně i štěně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, jednotlivá zvířata nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Toy Story, Bugs Bunny, Lego příběh či Madagaskar. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme k uložení jsou: auta, lokomotiva s vagónky, slon, hasiči případně drak. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou štěně.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů