Doporučené


Omalovánka tenistky

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek raketoplánu

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Štěně k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná štěně k obarvování pro maminky. Roztomilé štěně, mládě psa. Které dítě by ho nechtělo? Omalovánka štěně je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Štěně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Štěně - A5            Omalovánka - Štěně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Štěně, omalovánky, online, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, obrázky, elektronické omalovánky, k vybarvení, k vytištění, domalovánky, vymalovánky, dětské obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Štěně k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s štěnětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, propisovací tužky, vodové barvy, fixy nebo též voskovky. Možností je dnes pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku štěně lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s štěnětem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba pera, propisovací tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka a pochopitelně i štěně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, druhy ptáků a pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Hvězdné války, Fortnite, Plants vs. Zombies, Jonas Brothers a Rio. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: netopýr, auta, koně, raketa případně miminko. Užijte si omalovánku štěněte, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů