Nej pět


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Štěně zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem štěně k omalování pro děti. Roztomilé štěně, mládě psa. Které dítě by ho nechtělo? Omalovánka štěně je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Štěně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Štěně - A5            Omalovánka - Štěně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Štěně, zdarma, k vybarvení, obrázek, obrázky, k vytisknutí, Zvířata, ke stažení, k tisku, k vytištění, pro děti, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Štěně k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s štěnětem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, temperové barvy, grafitové tužky, tužky případně akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku štěně lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s štěnětem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, počítač anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například fixy, temperové barvy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí, druhy jídel a pochopitelně i štěně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, dopravní prostředky nebo též květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Panenka Barbie, Království lesních strážců, Avengers, Indiana Jones anebo Princezna a žabák. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, princezna, plachetnice, astronaut a raketa. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou štěně.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů