Top pět


Omalovánka s nemocným pejskem

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka Štěně k vytisknutí

Omalovánka označená štěně k vybarvení pro dívky. Roztomilé štěně, mládě psa. Které dítě by ho nechtělo? Omalovánka štěně je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Štěně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Štěně - A5            Omalovánka - Štěně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, obrázky, k vytištění, omalovánka, elektronické omalovánky, Štěně, domalovánky, k tisku, Zvířata, zdarma, obrázek, dětské obrázky, k vybarvení, vymalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Štěně k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s štěnětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, tempery, temperové barvy, křídy nebo také tužky. Pomůcek na malování je pro malé děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku štěně lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s štěnětem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peníze nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba akrylové barvy, tempery a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, druhy automobilů, druhy jídel a pochopitelně i štěně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, sporty případně květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Astroboy, Krtek, Tarzan, Život brouka nebo též Sněhurka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, lokomotiva s vagónky, mašinka, drak a netopýr. Ať si vaše dítko užije malování štěněte.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů