Nejlepší


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Štěně zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná štěně k obarvení pro dívky i chlapce. Roztomilé štěně, mládě psa. Které dítě by ho nechtělo? Omalovánka štěně je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Štěně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Štěně - A5            Omalovánka - Štěně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, online, Štěně, k vytištění, obrázky, obrázek, ke stažení, Zvířata, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Štěně k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s štěnětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, uhlíky, zvýrazňovače, propisovací tužky a fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku štěně lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s štěnětem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, čas nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelky, uhlíky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, druhy jídel, květiny a pochopitelně i štěně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, dopravní prostředky případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Zvonilka, Krteček, Bambi, Frozen nebo Angelína balerína. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stažení jsou: auta, draci, slon, astronaut či auta. Užijte si omalovánku štěněte, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů