Výběr omalovánek


Obrázek s elfem k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Štěně zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem štěně k omalování pro nejmenší děti. Roztomilé štěně, mládě psa. Které dítě by ho nechtělo? Omalovánka štěně je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Štěně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Štěně - A5            Omalovánka - Štěně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Štěně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, pro děti, ke stažení, k vytištění, online, k vytisknutí, zdarma, obrázky, Zvířata, obrázek, Štěně, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Štěně k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s štěnětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, umělecké tužky, propisovací tužky, akrylové barvy či uhly. Potřeb na malování je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku štěně lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s štěnětem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peníze, čas nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. pera, umělecké tužky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i štěně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy jídel a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Shrek, Doba ledová, Ferda mravenec, Monster high nebo též Popelka. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: psi, netopýr, hasiči, princezna případně auto. Věříme, že se vám obrázek štěněte bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů