Nejlepší


Omalovánka Rakety určená k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Dále doporučujeme, počítače a internet

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak importovat, jak spustit, čím prohlížet, jak otevřít, jak přehrát, v čem spustit, jak konvertovat, jak exportovat, jak vytvořit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, dokumenty, konfigurační soubory, písma, fonty, video soubory, grafiku, systémové soubory, obrazy disků, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, hudební audio soubory apod.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Omalovánky, Vánoční ubrusy, Sám doma, Šišky, Slámový adventní věnec, Pozadí, Obrazovka, Pro děti, Alkoholový kalendář, Wallpaper, Bůh, K Tisku, Anglicky, Filmy, Advent, Vánoční světýlka, Nový rok, Přání, Vánoční tapety, LED svíčky, Francouzsky, Jingle Bells, Patchwork, Štědrý den, Tiskárna, Pokrmy, Brambořík, Keramika, Pastýř, Adventní kalendář, Hostina apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudební zkratky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, země EU, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, státy usa, obecné zkratky, měny, okresy České republiky apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, státy usa, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, obecné zkratky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, úřady a ministerstva apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klíčová slova: zajímavosti, info, Slovník pojmů Co je to?, webové stránky, Vánoční vystřihovánka pro děti zdarma ke stažení, pro dospělé, URL, Přehled zkratek a akronymů, HTML5 Videojuego de navegador, Vlajky spojených států amerických, cestování, Online adventní magazín, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Náš tip, počítače a internet

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, výstražné značky apod.

Full HD wallpapery ke stažení - full HD wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapery ke stažení. vhodné pro tablet, obrazovka počítače, smartphone, notebook, mobilní telefon, počítač, monitor, mobil, PC, ultrabook, phablet a pro operační systémy Windows NT, Linux Mint, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Windows Me, macOS, Lubuntu, Windows Server 2012. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: zvířata, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, ptáci, tenisté a tenistky, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, free wallpapers, Formule 1, motorky, flóra, stromy, fraktály. Dostupná rozlišení jsou 1800x1440, 750x1334, 1680x1050, 320x568, 1280x800, 768x1024, 1280x854, 1080x1920, 3200x1800, 1920x1280, 412x846, Full HD 1080x1920, HD 1280x720, 1280x720, 1280x960, 1440x960 atd.

Keywords:Webové html5 hry zdarma, č, odkaz, weby, Texty přání k vánocům, počítače, odkazy, Vlajky států USA, Tinder aplikasi, Online adventní magazín, Obrázky a kliparty zdarma, Slovník pojmů Co je to?

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: křesťanství, nadpřirozené osoby, mytologie, přezdívky, poruchy, filozofie, národnost, zločin a právo, umělci, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, osobnosti, politika, sport, profese a zaměstnání, státní správa, historie, fikce a fantasy, vlastnosti, věda, lékařství atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, sport, ženy a dívky, rostliny, auta, jídlo a nápoje, nápoje, láska, ptáci, zelenina, přístroje, ovoce, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, muži, náboženství, hudba, stavby, květiny, hmyz, halloween atd.

Síť, počítače a internet

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Webové online testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: humor, školství, Online biografie, životopisy osobností, Download music, mp3, movies, videos, pro děti, Full HD wallpapers na PC, F, Vánoční moučník štóla, zadarmo, Full HD wallpapery ke stažení, Full HD tapety na PC, multimédia

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, herci a herečky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: První republika, KHL, Francouz, Zlatý slavík, Pedagog, Vražedkyně, Producent, Američan, Habsburkové, Česká královna, Poslanci, Válka, Stoletá válka, Zavražděn, Obchodník, Druhá světová válka, Avangard Omsk, Vůdce, Zpěvák, Faraon, Komunista, Křesťanství, Čeští králové, Rakušan, Angličané, Egypt, Lord, Filozof, Upálen, Rétorika, Renesance, Philadelphia Flyers, Protektorát, Zpěvačky, Poprava, Prezidenti apod.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Afriky apod.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Vybírejte z kategorií Sportovní, Oddechové, Střílečky, Klasické, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Strategie, Logické, Karetní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Závodní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma. Mj. na webu naleznete Sportovní, Strategie, strategické hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky, Akční hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: fyzika, lékařství a medicína, psychologie, bankovnictví, stavebnictví, technika, matematika, účetnictví, rostliny, literatura, hardware, kultura, nástroje, ekonomie a ekonomika, nápoje, český jazyk, filozofie, internet, materiály, latina, školství, příroda, zkratky, věda atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Full HD wallpapers na PC - full HD tapety na PC zdarma

Dále vám doporučujeme: Full HD wallpapers na PC. vhodné pro phablet, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, mobil, notebook, displej, tablet, počítač, smartphone a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 7, Microsoft Windows 8, Mac, Windows NT, Linux Xubuntu, Lubuntu, Windows 98, Windows 10, Windows 2000, BlackBerry OS. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, hudební tapety, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, rostliny, auta, letadla, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, zvířata, psi a štěňátka, květiny, kytky, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, noční města. Stahujte v rozlišení 1152x1920, HD 1280x720, 1536x864, 320x568, širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 393x786, 1920x1280, 2560x2048, 1600x1200, 375x667, 360x640, 800x1280, 1024x600, 412x846, 1280x768 atd.

Wallpapers na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC. jsou vhodná pro PC, notebook, mobilní telefon, ultrabook, smartphone, mobil, phablet, displej, počítač, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Windows 10 Mobile, macOS, Microsoft Windows 8, Java ME, Microsoft Windows Vista, Windows NT, Windows 10, OSX, Windows Server 2012, Windows 2000, Windows 98. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, fantasy, free wallpapers, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, motorky, květiny, oceán, moře, pláže, Formule 1, fraktály. Stahujte v rozlišení 640x480, širokoúhlé 1366x768, 412x846, 1600x2560, 1280x960, 1024x600, 1280x720, 1920x1200, HD 1280x720, 360x720, 1080x1920, 1600x1200, 2560x2048, 1800x1440, 375x667, 854x480 atd.

Klíčová slova: Free game online hry, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Tinder app dating service, F, K, doporučujeme, Co je to štóla?, H, volný čas, Online hry zdarma

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, herci a herečky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: První republika, KHL, Francouz, Zlatý slavík, Pedagog, Vražedkyně, Producent, Američan, Habsburkové, Česká královna, Poslanci, Válka, Stoletá válka, Zavražděn, Obchodník, Druhá světová válka, Avangard Omsk, Vůdce, Zpěvák, Faraon, Komunista, Křesťanství, Čeští králové, Rakušan, Angličané, Egypt, Lord, Filozof, Upálen, Rétorika, Renesance, Philadelphia Flyers, Protektorát, Zpěvačky, Poprava, Prezidenti apod.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Afriky apod.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Vybírejte z kategorií Sportovní, Oddechové, Střílečky, Klasické, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Strategie, Logické, Karetní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Závodní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Informace, počítače a internet

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Full HD tapety na PC - full HD tapety na PC zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC. vhodné pro mobil, mobilní telefon, displej, tablet, počítač, smartphone, notebook, ultrabook, PC, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Slackware, Windows 2000, OSX, Windows 95, Red Hat Linux, Windows 7, Android, Chrome OS. Wallpapers na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: jídlo a nápoje, noční města, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, rostliny, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, letadla, auta, voda a bubliny, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, květiny, kytky, hudební tapety, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka. Stahujte v rozlišení 1152x1920, 1024x600, 2048x1536, 1280x854, HD 1280x720, 1080x1800, 360x640, 1536x864, 1600x1200, 1280x800, 375x812, 1024x768, 2560x1600, 1680x1050, 412x846, 2160x3840 atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, internet, Tipy na romantické vánoční filmy, výukové pomůcky, internetové stránky, Státní prapory států světa, Vlajky zemí světa, zábava, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vlajka Baham,

Několik fórů na závěr. Vtip Ošklivý sen: Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Svatební blahopřání a texty
Tipy na zajímavé weby
Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes
Doporučené odkazy
Vánoční koledníci
Naše tipy
Vánoce symbol klidu, míru a pohody
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů