Top pět


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rakousko-Uhersko, Angličané, Prezident, KSČ, Právník, HIV pozitivní, Němci, Esejista, Rakušan, Závodník, Zavražděn, Diplomat, Charta 77, Sochař, Vůdce, Prezidenti ČR, Brno, Olympijský vítěz, Fotograf, Rétorika, Prezident USA, Exilový prezident, Skladatel, Žijící, Archivář, Hejtmani, Pop, Florida Panthers, Manýrismus, Trest smrti, Vládce, Češi, První republika, Válka, Filozof, Královna apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Síť, cestování, hry, zábava

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako filozofie, kultura, český jazyk, zločin a právo, fyzika, zkratky, materiály, jídlo, matematika, psychologie, sport, nápoje, věda, stavebnictví, účetnictví, ekonomie a ekonomika, počítače, literatura, školství, bankovnictví, chemie, politika, software, nástroje atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, webovky, cestování, B, Ať Ježíšek vám dá hodně dárků, Hry pro kluky, kuriozity, školství, Sněhulák na saních, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online hry zdarma, Webové online testy zdarma

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Výroky, rčení, myšlenky, moudrosti, moudra, přísloví, motta

Citáty slavných osobností, Výroky, rčení, myšlenky, moudrosti, moudra, přísloví, motta, z kategorií citáty o kráse, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o dobru od různých známých osobností.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Keywords:pro děti, Online geografické testy zdarma bez registrace, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, A, FC Barcelona, multimédia, výukové pomůcky, V, Zimní krajinka, Super online kvízy, doporučujeme, Dopravní značení

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Akční hry, Bojové gamesy, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, halloween, symboly, ovoce, věda, přístroje, nápoje, jídlo a nápoje, zelenina, rostliny, ptáci, hmyz, náboženství, láska, nástroje a přístroje, hudba, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, mapy, ženy a dívky, muži, zvířata, auta atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Klíčová slova: zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, odkazy, Arsenal F.C., Seznam vlajek měst České republiky, hyperlinky, volný čas, Kristin Kreuk, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Pozadí na plochu počítače, Super online hry zdarma, Nejhranější online hry zdarma

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina apod.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Montana, Nevada, Wisconsin, Kansas, Louisiana, Delaware, Aljaška, New Jersey, Illinois, Rhode Island, Havaj, Oklahoma, Mississippi, Západní Virginie, Utah, Jižní Dakota, Colorado, Iowa, Jižní Karolína, Virginie, Oregon, Maryland, Ohio, Severní Dakota, Kalifornie, Kentucky atd.

Klíčová slova: weby, zeměpis, Státní prapory všech zemí, Vánoční sobi k vybarvení, Členské země americké federace, Slovník pojmů Co je to?, internet, Přání k svátku podle jmen, Obrázky vlajek států světa, zadarmo, Obrázky na PC ke stažení

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Informace, cestování, hry, zábava

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, politické strany a hnutí, státy usa, mezinárodní organizace, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, země EU, hudební zkratky, měny apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: internetové stránky, Seznam vlajek měst České republiky, webové stránky, linky, Online vánoční magazín, Obrázek Santy, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, humor, Seznam zkratek a akronymů, Slovník pojmů Co je to?, zajímavosti, Katherine Heigl,

Několik fórů na závěr. Vtip V kostele: Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Další odkazy:

Naše tipy
Osvětlení vánoční stromku
Tipy na zajímavé weby
World countries and flags
Zajímavé internetové odkazy
Králík na sáňkách
Doporučené odkazy
Obrázek sněhové vločky
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů