Výběr obrázků


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Informace, cestování, hry, zábava

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. K Vytištění, Desktop, Umělý vánoční stromek, Nový rok, Ohňostroj, Kinder, Štóla, Německy, Jedle, Omalovánky, Dárky, Vánoční stromeček, Vánoční prostírání, Plocha, Plzeň, Lego, Obrazovka, bezlepkové cukroví, Jezulátko, Tapeta, Pro děti, LED svíčky, Vánoční svíčky, Dia, Vánoční stromek, Santa, Třásně, Řetězy, Samolepky, Vánoční tapety, Silvestr apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Klíčová slova: K, zábava, Super online hry zdarma, Životopisy osobností, Omalovánky a pozadí na plochu PC, Adventní magazín, Slovník pojmů Co je to?, Přehled zkratek a akronymů, Tenisové tapety na plochu PC, výukové pomůcky, Prapory regionů a království, Kliparty pro dokumenty, Online testy a kvízy zdarma

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Ftipy, vtipné texty, frky, vtipy, fóry, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipné texty, frky, vtipy, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky o tchýních, O mužích, O ekonomech, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O Somálcích, O ženách apod.

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Strategie, Pro dívky, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Bojové hry, Logické hry, Sportovní hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Relaxační hry, Adventury, Závody aut a tak dále.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Keywords:cestování, Kliparty zdarma ke stažení, URL, Členské země americké federace, Omalovánky pro děti online, Online hry zdarma, Vlajky měst České republiky, humor, Kyrgyzstan, zajímavosti, Dopravní značení, webové stránky

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: F, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Adventní magazín, Free style - volný styl, Seznam přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma, volný čas, Best web page, weby, odkaz, Online geografické testy zdarma bez registrace, pro dospělé

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Přísloví, motta, aforismy, myšlenky, bonmoty, hlášky, úsloví

Citáty slavných osobností, Přísloví, motta, aforismy, myšlenky, bonmoty, hlášky, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o lži, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o penězích od různých známých osobností.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země jižní Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: Dopravní značky, Nejlepší zeměpisné kvízy, zadarmo, Online obrázky k vybarvení, info, tipy, Databáze osobností Kdo je to?, Athletic Bilbao club, Přehled formátů souborů, internetové stránky, školství

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Frky, černý humor, fórky, vtipné texty, kameňáky, ftipy

Zkuste vypnout! Frky, černý humor, fórky, vtipné texty, kameňáky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Vtipné hádanky, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O Windows, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O mužích apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, obecné zkratky, okresy České republiky, firmy a společnosti, hudební zkratky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, týmy NHL, měny, fyzikální jednotky, geocaching apod.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové, Logické, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Klíčová slova: P, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové online testy zdarma, Federace USA, M, Gambling, betting, internet, Stručný encyklopedický slovník, pro děti, hyperlinky, linky, zeměpis, Natalie Portman, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Snímek na památku: A teď mě vyfoť na té skále.

Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Další odkazy:

Film Avatar 1,2
Partnerské weby
Wallpapers na plochu PC květiny
Naše tipy
Přáníčka a obrázky k svátku
Tipy na zajímavé weby
Vlajka Americké Samoy
Doporučené odkazy
Canada Flag
Zajímavé internetové odkazy
Mamiko Tayama

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů