Nejoblíbenější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Obrázek s elfem k vytisknutí

Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

černý humor, vtípky, fórky, frky, ftipy, fóry

Chcete se uvolnit? černý humor, vtípky, fórky, frky, ftipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O ženách, O Němcích, Vtipy o Bohu, O manželství, O Windows, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O ekonomech apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Adventury, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Oblíkačky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Omalovánky, Deskovky, Hry s koňmi apod.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Barbie hry, Omalovánky, Adventury, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Oddechové hry, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Auta a závodní, Deskovky apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online web Hry zdarma bez registrace, Vlajky států obrázků, zdroje informací, Obrázek Servírka, počítače, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Pozadí na tablet, Gratulace a přání, Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník, odkaz, Kliparty zdarma ke stažení

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, země východní Asie apod.

Frky, anekdoty, vtipné texty, kameňáky, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Frky, anekdoty, vtipné texty, kameňáky, fórky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o metanolu apod.

Informace pro děti i dospělé

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní, Akční hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Postřehové a tak podobně.

Keywords:URL, Vše o Vánocích, Nej hry online, kuriozity, Omalovánky, hry pro děti, zadarmo, Členské země americké federace, Wallpapers na plochu počítače, Internet pornography videos images webcams, webové stránky, humor, Seznam zkratek a akronymů

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Náš tip pro děti i dospělé

Pozadí na tablet - full HD tapety na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na tablet. doporučujeme pro počítač, tablet, obrazovka počítače, displej, mobil, mobilní telefon, phablet, ultrabook, PC, notebook, smartphone a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows XP, FreeBSD, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Linux Mint, Windows Me. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, letadla, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, motorky, motocykly, příroda, krajina, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, wallpapery. Dostupné velikosti jsou HD 1280x720, 1920x1440, 1536x864, 1280x854, 375x667, 640x480, 1600x1200, 2048x1536, 1280x800, 800x600, Full HD 1080x1920, 1024x600, 1536x2560, 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 2560x1440 atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nápoje, ekonomie a ekonomika, kultura, chemie, technika, lékařství a medicína, matematika, různé, latina, fyzika, rostliny, nemoce, literatura, věda, příroda, bankovnictví, stavebnictví, internet, jídlo, nástroje, zkratky, software, účetnictví, školství atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: multimédia, linky, tipy, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, Online hry pro děti zdarma, zábava, pro dospělé, Vlajka Šalamounových ostrovů, č, Kliparty pro dokumenty, Online hry zdarma, Adventní magazín

Adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Šišky, Vánoční koule, Drážďany, Pokrmy, Adventní věnec, Atmosféra, Umělý vánoční stromek, Jesličky, Cesmína, Linux, Vánoční tapety, Vánoční koledy, Láska nebeská, Sněhulák, Smrk, Ježíšek, Kuba, Zdraví, Anděl, Křesťanství, Vinná klobása, Vánoční hvězda, Linecká kolečka, Nový rok, Hostina, Stromeček, Film, Přání, Windows, Borovice, Svíčky apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Síť pro děti i dospělé

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, herci a herečky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kancléř, Historik, Nežijící, Ministr, Královna, Druhá světová válka, Rakousko-Uhersko, Renesance, Rétorika, Vládce, New Jersey Devils, Politik, Poprava, Protektorát, Ministr zahraničí, Sci-fi, Zlatý slavík, Skladatel, Státník, Esejista, Hejtman, Slovenští prezidenti, Poslanci, Generalissimus, Husité, Ekonom, Slováci, Obchodník, Češi, Romantismus, Svatý, ČSSD, Hejtmani, Trest smrti, Ministři, Normalizace apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: volný čas, odkazy, cestování, Kubánská vlajka, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Přehled přípon a koncovek souborů, info, Penelope Cruz, školství, M, F

Adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Šišky, Vánoční koule, Drážďany, Pokrmy, Adventní věnec, Atmosféra, Umělý vánoční stromek, Jesličky, Cesmína, Linux, Vánoční tapety, Vánoční koledy, Láska nebeská, Sněhulák, Smrk, Ježíšek, Kuba, Zdraví, Anděl, Křesťanství, Vinná klobása, Vánoční hvězda, Linecká kolečka, Nový rok, Hostina, Stromeček, Film, Přání, Windows, Borovice, Svíčky apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online . Naleznete zde Hry pro děti, Sportovní hry, Bojové hry, Střílečky, Karetní hry, Strategie, Závody aut, Stolní a deskové hry, Animace, Relaxační hry, Pro dívky, Adventury, Brutální krvavé hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Hampshire, Maryland, Indiana, Jižní Karolína, Georgie, Nové Mexiko, Rhode Island, Mississippi, Virginie, New York, Washington, Alabama, Arkansas, Massachusetts, Nevada, Kansas, Utah, Nebraska, Kalifornie, Tennessee, Arizona, Maine, Delaware, Oregon, Connecticut, Michigan atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zločin a právo, technika, filozofie, český jazyk, věda, chemie, účetnictví, sport, počítače, příroda, kultura, internet, nástroje, latina, materiály, literatura, zkratky, bankovnictví, nápoje, různé, rostliny, hardware, školství, nemoce atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Online testy a kvízy zdarma, doporučujeme, weby, Přehled vlajek USA, Mariah Carey, zajímavosti, hyperlinky, Online web Hry zdarma bez registrace, zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Tapety na plochu PC, Slot machine,

Několik fórů na závěr. Vtip Nevolnost: Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Další odkazy:

Naše tipy
Five-card draw
Partnerské weby
Obrázky na plochu Velikonoce
Tipy na zajímavé weby
Kate Hudson
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Peru
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů