Navigace
» Home page
» Linky
» Kontakt
Nej omalovánky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, jak exportovat, v čem upravit, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak importovat, jak spustit soubory z následujících kategorií: grafiku, video soubory, hudební audio soubory, internet a web, konfigurační soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, dokumenty, šablony dokumentů, koncovky souborů apod.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, sport, Vánoce a Advent, přístroje, věda, dopravní prostředky, nápoje, ptáci, stavby, hudba, květiny, ovoce, jídlo a nápoje, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, mapy, zelenina, láska, smajlíci a emotikony, symboly, halloween, náboženství atd.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Auta a závodní, Farmářské hry, Oblíkačky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Adventury, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Barbie hry, Hannah Montana apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Klíčová slova: weby, zajímavosti, odkaz, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Sněhulák na saních, Biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky měst a obcí České republiky, Křesťanství a Vánoce, Online testy zdarma, zeměpis, Hry pro nejmenší děti online zdarma, multimédia

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Vaření a smažení, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, online html5 hry, Logické hry, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Oblíkačky, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Adventury apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: vlastnosti, filozofie, umělci, lékařství, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, poruchy, záliby, politika, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, psychologie, sport, podnikání a podnikatelé, křesťanství, profese a zaměstnání, osobnosti, mytologie atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, země EU, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, měny, obecné zkratky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, okresy České republiky, státy usa, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Keywords:Online zeměpisné testy zdarma, URL, Federace USA, hyperlinky, Warez Movies, software, music mp3, kuriozity, Obrázky na PC, pro děti, Draw poker, F, PC tapety pro Windows, Prapory regionů a království

úsloví, motta, rčení, výroky, moudra, přísloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, úsloví, motta, rčení, výroky, moudra, přísloví, myšlenky, z kategorií citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o dobru od různých známých osobností.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ital, Itálie, Romantismus, Zavražděn, Náboženství, Čeští králové, Avangard Omsk, Zpěvačka, Historik, Dallas Stars, Dabérka, Američané, New York Rangers, Kněz, Královna, Maršál, Prezidenti ČR, Egypt, Čech, Svatý, Komunisté, Hudba, Fotograf, Francie, Císař, Prezident, Hudebnice, Vojevůdce, Hokejisté, Prezident USA, Esejista, Washington Capitals, Kancléř, Zpěvačky, Kladno, ČSSD apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: státní správa, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, fikce a fantasy, politika, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, záliby, křesťanství, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, národnost, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, přezdívky, psychologie, osobnosti, sport, lékařství atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Slovník pojmů Co je to?, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Betlém, počítače, Online testy zdarma bez registrace, výukové pomůcky, Proxy server, Adventní magazín, info, pro dospělé, humor

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, státy usa, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, země EU, geocaching, týmy NHL, měny, politické strany a hnutí apod.

Vtipné texty, černý humor, anekdoty, ftipy, frky, vtípky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, černý humor, anekdoty, ftipy, frky, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné citáty, židovské anekdoty, murphyho zákony, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, černý humor apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Výroky, přísloví, moudra, aforismy, bonmoty, myšlenky, hlášky

Slavné citáty, Výroky, přísloví, moudra, aforismy, bonmoty, myšlenky, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o penězích, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Klíčová slova: internet, cestování, Přehled zkratek a akronymů, Texas hold em Indonesia, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zábava, V, Adventní obrázky a kliparty ke stažení zdarma, tipy, webové stránky, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, státy usa, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, země EU, geocaching, týmy NHL, měny, politické strany a hnutí apod.

Vtipné texty, černý humor, anekdoty, ftipy, frky, vtípky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, černý humor, anekdoty, ftipy, frky, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné citáty, židovské anekdoty, murphyho zákony, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, černý humor apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Klíčová slova: Obrázky na PC zdarma ke stažení, Vše o Vánocích, V, Free game online hry, Vlajky měst a obcí České republiky, Malované vajíčko, Online web Hry zdarma bez registrace, ú, Dopravní značky, Obrázky, kliparty, Nejhranější hry online, odkazy, Velikonoční textová blahopřání,

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na kuřata: Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Hele, užovka.

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Další odkazy:

Naše tipy
Vánoční svícen jako oblíbená dekorace
Partnerské weby
Adventní svícen
Tipy na zajímavé weby
Greenland
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční trhy
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů