Doporučené


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pán k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem pán k omalování pro malé děti. Jednoduchá omalovánka k vybarvení s motivem osoby - muže. Omalovánka pán je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pán - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Pán - A5            Omalovánka - Pán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pán patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, online, Pán, k vybarvení, k tisku, zdarma, obrázky, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Pán k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s pánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, voskové tužky, fixky, tužky případně propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku pán lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s pánem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pera, voskové tužky anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, druhy sportů a pochopitelně i pán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, jídla nebo sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Locika, Superčarodějnice, Sněhurka, Kouzelná beruška a černý kocour a Spiderman. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky které tady máme k uložení jsou: astronaut, traktor, miminko, auta nebo také lokomotiva. Ať vám omalovánka pán přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů