Nejlepší


Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pán k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem pán k vybarvení pro tatínky. Jednoduchá omalovánka k vybarvení s motivem osoby - muže. Omalovánka pán je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Pán - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pán - A5            Omalovánka - Pán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pán patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, obrázek, zdarma, pro děti, omalovánky, k vytisknutí, k vytištění, omalovánka, k vybarvení, vymalovánky, domalovánky, ke stažení, obrázky, Pán

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Pán k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s pánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, křídy, temperové barvy, tempery a nebo olejové pastely. Malovacích potřeb je pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku pán lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s pánem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peněženku nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, křídy anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, různá zvířátka, pohádkové postavy a pochopitelně i pán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, druhy sportů či postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Příběh hraček, Doraemon, Harry Potter, Máša a medvěd nebo Harley Quinn. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, astronaut, traktor, hasiči případně čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem pán.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů