Nejhledanější


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pán k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná pán k omalování pro předškoláky. Jednoduchá omalovánka k vybarvení s motivem osoby - muže. Omalovánka pán je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pán - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pán - A5            Omalovánka - Pán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pán patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Lidé, ke stažení, zdarma, obrázek, k vybarvení, Pán, k vytištění, k tisku, online, obrázky, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Pán k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s pánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, fixy, uhlíky, zvýrazňovače a umělecké tužky. Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici celá škála. Obrázek pán lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s pánem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. křídy, fixy anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, písmena, květiny a pochopitelně i pán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, zaměstnání lidí nebo též jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kniha džunglí, Zootropolis, Anna a Elsa, princezna Sofie či Lví král. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stažení jsou: draci, koně, princezna, sněhulák a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku pán.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů