Nej omalovánky


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pán zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem pán k obarvování pro školáky. Jednoduchá omalovánka k vybarvení s motivem osoby - muže. Omalovánka pán je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pán - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pán - A5            Omalovánka - Pán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pán patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánka, vymalovánky, zdarma, pro děti, k vytištění, ke stáhnutí, k tisku, obrázek, online, zadarmo, k vybarvení, obrázky, omalovánky, Lidé

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Pán k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s pánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhlíky, fixy, pastelové tužky, umělecké tužky nebo též uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky k dispozici ohromné množství. Omalovánku pán lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s pánem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, peněženku anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. uhlíky, fixy či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky a pochopitelně i pán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, jídla a zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Minecraft, Myška Minie, pes Pluto, Bezzubka anebo Tlapková patrola. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které tady máme ke stažení jsou: slon, astronaut, raketa, auta nebo lokomotiva. Věříme, že se vám obrázek pánu bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů