Top pět


Obrázek štěněte

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pán zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem pán k omalování pro děti. Jednoduchá omalovánka k vybarvení s motivem osoby - muže. Omalovánka pán je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pán - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pán - A5            Omalovánka - Pán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pán patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánka, zdarma, elektronické omalovánky, obrázky, omalovánky, obrázek, k tisku, online, ke stažení, k vytištění, vymalovánky, k vybarvení, Lidé, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Pán k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s pánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - křídy, tempery, umělecké tužky, uhlíky anebo pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší opravdu mnoho. Omalovánku pán lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s pánem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. křídy, tempery či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata, jídla a pochopitelně i pán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, jednotlivá zvířata případně zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Ratatouille, Lego příběh, Mimoni, Křemílek a Vochomůrka nebo též Kamarád Timmy. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, dinosauři, slon, princezna nebo také princezna a princ. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem pán.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů