Top pět


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pán k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem pán k obarvování pro malá děcka. Jednoduchá omalovánka k vybarvení s motivem osoby - muže. Omalovánka pán je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pán - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pán - A5            Omalovánka - Pán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pán patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, pro děti, obrázky, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, obrázek, Pán, Lidé, k tisku

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Pán k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s pánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, umělecké tužky, grafitové tužky, pastelky a uhly. Potřeb na malování je pro slečny vskutku velmi mnoho. Omalovánku pán lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pánem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, dětské oči nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, umělecké tužky případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, lidské profese, zaměstnání lidí a pochopitelně i pán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, pohádkové postavy a rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Království lesních strážců, Popelka, Harry Potter, Bambi nebo též Pan Včelka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stažení jsou: traktor, liška, slon, Santa Klaus nebo auto. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s pánem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů