Nej obrázky


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pán k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí označená pán ke kreslení pro kluky a holky. Jednoduchá omalovánka k vybarvení s motivem osoby - muže. Omalovánka pán je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pán - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pán - A5            Omalovánka - Pán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pán patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, Pán, zdarma, k tisku, k vybarvení, obrázky, ke stažení, Lidé, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Pán k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s pánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, temperové barvy, grafitové tužky, olejové pastely a zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku pán lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s pánem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, oči dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tempery, temperové barvy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmenka, pohádkové postavy a pochopitelně i pán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Locika, Teletubbies, Kung Fu Panda, Pocahontas nebo Angry birds. Je však velmi náročné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, mašinka, piráti, auto nebo též dinosauři. Ať omalovánka pán přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů