Nej pět


Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pán k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem pán k obarvení pro malé děti. Jednoduchá omalovánka k vybarvení s motivem osoby - muže. Omalovánka pán je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pán - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Pán - A5            Omalovánka - Pán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pán patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, pro děti, obrázek, obrázky, Pán, k vybarvení, k vytisknutí, online, zdarma, k vytištění, Lidé

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Pán k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s pánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, uhlíky, křídy, propisovací tužky a voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku pán lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s pánem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pastelky, uhlíky anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, květiny, zaměstnání a pochopitelně i pán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, lidské profese nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, pes Pluto, Angelína balerína, Alf a Superman. Je ale velmi těžké je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, koně, liška, drak či piráti. Ať omalovánka pán přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů