Nejoblíbenější


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka pán k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem pán k vybarvování pro nejmenší. Jednoduchá omalovánka k vybarvení s motivem osoby - muže. Omalovánka pán je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pán - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pán - A5            Omalovánka - Pán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pán patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, Lidé, omalovánka, ke stažení, pro děti, zdarma, k vytisknutí, k tisku, omalovánky, domalovánky, obrázek, ke stáhnutí, obrázky, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Pán k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s pánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, temperové barvy, grafitové tužky, tempery a křídy. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku pán lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s pánem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, peněženku nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, temperové barvy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i pán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, pohádkové postavy či čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Šmoulové, Furby, Doraemon, Toy Story nebo Adiboo. Je ale náročné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: loď, raketa, mašinka, drak a Santa Klaus. Nechť omalovánka s pánem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů