Top omalovánky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka pán k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem pán ke kreslení pro předškoláky. Jednoduchá omalovánka k vybarvení s motivem osoby - muže. Omalovánka pán je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pán - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pán - A5            Omalovánka - Pán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pán patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, zdarma, Lidé, ke stažení, k vytisknutí, online, k vybarvení, pro děti, k tisku, obrázek, k vytištění, Pán

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Pán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s pánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, voskové tužky, zvýrazňovače, grafitové tužky nebo fixky. Možností je pro ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku pán lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s pánem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, zrak dětí či čas. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. temperové barvy, voskové tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a pochopitelně i pán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, druhy jídel nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy U nás na farmě, Jak vycvičit draka, Křemílek a Vochomůrka, Princezna Leonora či Power Strangers. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, kočka, Santa Klaus, traktor a mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s pánem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů