Nejlepší


Obrázek štěněte

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka plavidlo k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem plavidlo k obarvení pro školáky. Omalovánka plavidlo je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Plavidlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Plavidlo - A5            Omalovánka - Plavidlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Plavidlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: domalovánky, zdarma, omalovánky, k vytisknutí, Plavidlo, vymalovánky, pro děti, online, obrázek, k vytištění, ke stáhnutí, omalovánka, zadarmo, elektronické omalovánky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Plavidlo k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s plavidlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, uhlíky, fixy, tempery nebo akrylové barvy. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Omalovánku plavidlo lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s plavidlem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, dětské oči případně peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, uhlíky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin, čísla a pochopitelně i plavidlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, zaměstnání lidí a nebo květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Frozen, Kačer Donald, Aladin, Hello Kitty případně Kamarád Timmy. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: miminko, dinosauři, mašinka, draci anebo piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou plavidlo.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů