Nejlepší


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka plavidlo k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem plavidlo k omalování pro holčičky. Omalovánka plavidlo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Plavidlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Plavidlo - A5            Omalovánka - Plavidlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Plavidlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: zdarma, zadarmo, omalovánka, dětské obrázky, ke stáhnutí, obrázek, pro děti, elektronické omalovánky, k tisku, vymalovánky, domalovánky, Dopravní prostředky, k vytisknutí, k vybarvení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Plavidlo k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s plavidlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, uhlíky, tužky, akrylové barvy anebo fixy. Výtvarných potřeb je pro předškolní děti k dispozici široká škála. Omalovánku plavidlo lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s plavidlem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, uhlíky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, postavy z pohádek, písmenka a pochopitelně i plavidlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy rostlin případně různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Rio, Pat a Mat, Plants vs. Zombies, Hledá se Dory a Tarzan. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stažení jsou: dinosauři, lokomotiva, sněhulák, koně nebo také astronaut. Ať si vaše dítko užije malování plavidla.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů