Top obrázky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka plavidlo zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí s názvem plavidlo k omalování pro děti. Omalovánka plavidlo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Plavidlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Plavidlo - A5            Omalovánka - Plavidlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Plavidlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, zdarma, obrázek, ke stažení, pro děti, k tisku, online, k vytištění, k vytisknutí, Plavidlo, Dopravní prostředky, k vybarvení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Plavidlo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s plavidlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, křídy, voskovky, pastelky anebo tempery. Možností je dnes pro školáky fakt mnoho Obrázek plavidlo lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s plavidlem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, křídy a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, druhy sportů, lidské profese a pochopitelně i plavidlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, postavy z pohádek a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bezzubka, Shrek, Panenka Barbie, Peter Pan či Bambi. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, lokomotiva, astronaut, čert případně netopýr. Nechť omalovánka s plavidlem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů