Doporučujeme


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka plavidlo zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem plavidlo k vybarvení pro kluky i holky. Omalovánka plavidlo je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Plavidlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Plavidlo - A5            Omalovánka - Plavidlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Plavidlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k tisku, pro děti, obrázky, zdarma, ke stažení, Plavidlo, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, k vytištění, Dopravní prostředky, online

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Plavidlo k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s plavidlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, zvýrazňovače, umělecké tužky, fixky anebo pera. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku plavidlo lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s plavidlem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například voskové tužky, zvýrazňovače a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, dopravní prostředky, druhy automobilů a pochopitelně i plavidlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, hudební nástroje nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Bob a Bobek, Hannah Montana, Ledové království případně Pocahontas. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, astronaut, netopýr, kočka a dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou plavidlo.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů