Top obrázky


Omalovánka tenistky

Omalovánka Rakety určená k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka plavidlo zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem plavidlo k omalování pro větší děti. Omalovánka plavidlo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Plavidlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Plavidlo - A5            Omalovánka - Plavidlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Plavidlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, online, zdarma, k vytisknutí, Dopravní prostředky, k vybarvení, obrázek, pro děti, ke stažení, k tisku, Plavidlo

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Plavidlo k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s plavidlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, propisovací tužky, akrylové barvy, uhlíky a fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro puberťáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku plavidlo lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s plavidlem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba pera, propisovací tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i plavidlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zaměstnání lidí a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Tarzan, Šmoulové, Hello Kitty, Astroboy anebo Frozen. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stažení jsou: miminko, piráti, dinosauři, drak případně astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou plavidlo.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů