Nejvyhledávanější


Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka plavidlo zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí nazvaná plavidlo k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka plavidlo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Plavidlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Plavidlo - A5            Omalovánka - Plavidlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Plavidlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, Plavidlo, omalovánka, online, k vytištění, k vybarvení, vymalovánky, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, k tisku, ke stáhnutí, Dopravní prostředky, omalovánky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Plavidlo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s plavidlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, zvýrazňovače, tužky, akrylové barvy nebo pastelové tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku plavidlo lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s plavidlem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, zvýrazňovače nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé kytky, písmena a pochopitelně i plavidlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, hudební nástroje nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Boule a Bill, Superčarodějnice, Stašpytlík a Prasátko peppa. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které tu máme k uložení jsou: sněhulák, čert, princezna, auta a nebo liška. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou plavidla.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů