Nejhledanější


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čtyřka k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Čtyřka ke kreslení pro kluky. Obrázek čísla 4, omalovánka k tisku zdarma. Omalovánka Čtyřka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Čtyřka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čtyřka - A5            Omalovánka - Čtyřka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtyřka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stáhnutí, zadarmo, k vytištění, k vytisknutí, omalovánka, obrázek, obrázky, omalovánky, elektronické omalovánky, Čtyřka, k tisku, domalovánky, k vybarvení, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Čtyřka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Čtyřkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, vodové barvy, propisovací tužky, tempery či uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro ženy k dispozici ohromné množství. Omalovánku Čtyřka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Čtyřkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, čas anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro ženy jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, vodové barvy a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, různé kytky, druhy ptáků a pochopitelně i Čtyřku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Tom a Jerry, Lego příběh, Lion King, Stašpytlík anebo Elena z Avaloru. Je však složité je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: psi, slon, raketa, sněhulák nebo také loď. Ať omalovánka Čtyřka přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů