Nejstahovanější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Čtyřka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí označená Čtyřka ke kreslení pro malé caparty. Obrázek čísla 4, omalovánka k tisku zdarma. Omalovánka Čtyřka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čtyřka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Čtyřka - A5            Omalovánka - Čtyřka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtyřka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, Čtyřka, zdarma, ke stažení, k vytištění, obrázek, pro děti, Znaky, obrázky, k vybarvení, k tisku, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtyřka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Čtyřkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, grafitové tužky, fixky, uhly a pastelky. Výtvarných potřeb je pro holku i kluka k dispozici pestrá škála. Omalovánku Čtyřka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Čtyřkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peněženku nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, grafitové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, sporty, různá zvířátka a pochopitelně i Čtyřku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, dopravní prostředky případně druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Rumcajs, Tarzan, Jak vycvičit draka, Včelka Mája nebo též Spiderman. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: princezna, hasiči, vláček, pes nebo čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Čtyřka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů