Nej obrázky


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čtyřka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem Čtyřka k obarvení pro menší i větší děti. Obrázek čísla 4, omalovánka k tisku zdarma. Omalovánka Čtyřka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čtyřka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čtyřka - A5            Omalovánka - Čtyřka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtyřka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, pro děti, online, Čtyřka, zdarma, k vytištění, k vybarvení, obrázky, k tisku, k vytisknutí, Znaky, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtyřka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Čtyřkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, voskové tužky, voskovky, zvýrazňovače anebo křídy. Kreslících potřeb je dnes pro ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Čtyřka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Čtyřkou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, peněženku či elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, voskové tužky a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivá zvířata, písmenka a pochopitelně i Čtyřku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, druhy jídel nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Indiana Jones, Duhová nevěsta, Avengers, princezna Sofie či pes Pluto. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: kočka, netopýr, koně, lokomotiva a miminko. Věříme, že se vám obrázek Čtyřky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů