Nejstahovanější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Čtyřka k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Čtyřka k vybarvování pro holčičky. Obrázek čísla 4, omalovánka k tisku zdarma. Omalovánka Čtyřka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čtyřka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čtyřka - A5            Omalovánka - Čtyřka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtyřka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, ke stáhnutí, zadarmo, online, dětské obrázky, k vytisknutí, zdarma, omalovánky, elektronické omalovánky, domalovánky, vymalovánky, omalovánka, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtyřka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Čtyřkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, grafitové tužky, vodové barvy, pera a fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Čtyřka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Čtyřkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektřinu a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, grafitové tužky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, zvířata a pochopitelně i Čtyřku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Medvědí bratři, Doba ledová, Pejsek a kočička, Stašpytlík a nebo Jonas Brothers. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tu máme ke stažení jsou: astronaut, kočka, plachetnice, miminko anebo lokomotiva s vagónky. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Čtyřky bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů