Top omalovánky


Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Čtyřka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší se jménem Čtyřka k obarvení pro holčičky. Obrázek čísla 4, omalovánka k tisku zdarma. Omalovánka Čtyřka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čtyřka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čtyřka - A5            Omalovánka - Čtyřka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtyřka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: omalovánky, k vytisknutí, domalovánky, elektronické omalovánky, zadarmo, ke stažení, zdarma, obrázek, k vybarvení, online, dětské obrázky, k tisku, k vytištění, omalovánka

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtyřka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Čtyřkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, olejové pastely, voskové tužky, akrylové barvy a grafitové tužky. Možností je dnes pro kluky opravdu mnoho. Omalovánku Čtyřka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Čtyřkou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. voskovky, olejové pastely případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání lidí, zvířátka a pochopitelně i Čtyřku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, sporty a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Bambi, Teletubbies, princezna Sofie, Lion King a Na vlásku. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, princezna, auto, piráti nebo také auta. Užijte si omalovánku Čtyřky, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů