Doporučené


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Čtyřka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem Čtyřka k omalování pro kluky i holky. Obrázek čísla 4, omalovánka k tisku zdarma. Omalovánka Čtyřka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čtyřka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čtyřka - A5            Omalovánka - Čtyřka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtyřka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, online, zdarma, Znaky, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, pro děti, obrázek, Čtyřka

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtyřka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Čtyřkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, zvýrazňovače, tužky, křídy nebo také uhly. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku Čtyřka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Čtyřkou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku anebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, zvýrazňovače a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, písmenka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Čtyřku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, zvířata případně zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Doba ledová, Krtek, Scooby Doo, Roblox anebo Brawl stars. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, plachetnice, princezna, loď či dinosauři. Nechť vám omalovánka s Čtyřkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů