Nejlepší


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čtyřka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená Čtyřka k vybarvení pro děti. Obrázek čísla 4, omalovánka k tisku zdarma. Omalovánka Čtyřka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čtyřka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čtyřka - A5            Omalovánka - Čtyřka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtyřka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, k vybarvení, Čtyřka, obrázky, k tisku, zdarma, pro děti, k vytištění, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, Znaky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtyřka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Čtyřkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, pastelové tužky, tužky, fixy nebo zvýrazňovače. Možností je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Čtyřka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Čtyřkou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, oči dětí či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, pastelové tužky anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, hudební nástroje, sporty a pochopitelně i Čtyřku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, druhy ptáků a zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Angry birds, Gumídci, Fortnite, Tlapková patrola či Kuře Calimero. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, koně, miminko, lokomotiva s vagónky případně hasiči. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Čtyřky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů