Doporučujeme


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Čtyřka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem Čtyřka k obarvování pro ženy. Obrázek čísla 4, omalovánka k tisku zdarma. Omalovánka Čtyřka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čtyřka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čtyřka - A5            Omalovánka - Čtyřka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtyřka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, online, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, Čtyřka, pro děti, obrázky, k vytištění, obrázek, k vybarvení, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtyřka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Čtyřkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pera, propisovací tužky, křídy, fixy a nebo akrylové barvy. Možností je pro dívky vskutku velmi mnoho. Obrázek Čtyřka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Čtyřkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektrickou energii, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například pera, propisovací tužky případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Čtyřku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, zaměstnání nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Hello Kitty, Pocahontas, Princezna Leonora, Alf a Kim Possible. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: draci, vláček, pes, čert nebo též loď. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Čtyřka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů