Nejvyhledávanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čtyřka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená Čtyřka k vybarvení pro holky. Obrázek čísla 4, omalovánka k tisku zdarma. Omalovánka Čtyřka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čtyřka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čtyřka - A5            Omalovánka - Čtyřka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtyřka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, k tisku, omalovánky, k vybarvení, domalovánky, obrázky, Čtyřka, k vytisknutí, Znaky, ke stáhnutí, pro děti, dětské obrázky, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtyřka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Čtyřkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, pastelové tužky, voskovky, grafitové tužky a vodové barvy. Možností je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Čtyřka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Čtyřkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, pastelové tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy jídel, sporty a pochopitelně i Čtyřku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, různá zvířata anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kim Possible, Ledové království, Bambi, Pošťák Pat nebo Locika. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, auta, traktor, princezna a princ nebo také liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Čtyřkou.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů