Nejvyhledávanější


Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek štěněte

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čtyřka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Čtyřka ke kreslení pro ratolesti. Obrázek čísla 4, omalovánka k tisku zdarma. Omalovánka Čtyřka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Čtyřka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Čtyřka - A5            Omalovánka - Čtyřka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtyřka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, pro děti, ke stažení, k tisku, zdarma, obrázek, k vybarvení, obrázky, k vytištění, Znaky, Čtyřka

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Čtyřka k vytištění pro děti

Omalovánka s Čtyřkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Opera, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, umělecké tužky, pastelky, tužky či olejové pastely. Pomůcek na malování je pro kluky a holky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Čtyřka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Čtyřkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří dětské oči, čas anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba vodové barvy, umělecké tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, postavy z pohádek, písmenka a pochopitelně i Čtyřku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, lidské profese a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Krtek, Chuggington, Na vlásku, Bob a Bobek anebo Simpsonovi. Je ale těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, princezna, miminko, lokomotiva případně traktor. Věříme, že se vám obrázek Čtyřky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů