Top obrázky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Čtyřka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem Čtyřka k vybarvení pro holky. Obrázek čísla 4, omalovánka k tisku zdarma. Omalovánka Čtyřka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čtyřka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Čtyřka - A5            Omalovánka - Čtyřka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtyřka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: omalovánka, Čtyřka, online, ke stáhnutí, pro děti, zdarma, zadarmo, k vytištění, dětské obrázky, domalovánky, obrázky, k tisku, k vybarvení, omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtyřka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Čtyřkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, uhly, křídy, propisovací tužky či tužky. Malovacích potřeb je pro předškoláky opravdu mnoho. Omalovánku Čtyřka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Čtyřkou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří čas, zrak dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. tempery, uhly a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, čísla, různé sporty a pochopitelně i Čtyřku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, sporty a nebo rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Ninjago, Roblox, Chuggington, Pat a Mat nebo též Stašpytlík. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: loď, plachetnice, traktor, raketa anebo vláček. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Čtyřka.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů