Top omalovánky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená slon k omalování pro malé caparty. Slon je jedno z největších suchozemských zvířat. Slon je charakteristický svým chobotem a kly. Omalovánka slon je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Slon - A5            Omalovánka - Slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Slon, pro děti, k tisku, k vytisknutí, zdarma, obrázek, k vybarvení, Zvířata, ke stažení, obrázky, k vytištění, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Slon k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí se slonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, grafitové tužky, uhlíky, olejové pastely anebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku slon lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění se slonem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, grafitové tužky nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i slona :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, druhy automobilů nebo též kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Frozen, Duhová nevěsta, Batman, Zootropolis případně Superčarodějnice. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky které tu máme ke stažení jsou: drak, princezna a princ, vláček, pes či raketa. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem slon.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů