Nejlepší


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku s názvem slon k obarvování pro menší i větší děti. Slon je jedno z největších suchozemských zvířat. Slon je charakteristický svým chobotem a kly. Omalovánka slon je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slon - A5            Omalovánka - Slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, obrázky, online, k vybarvení, Zvířata, zdarma, Slon, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Slon k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka se slonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, umělecké tužky, zvýrazňovače, pastelové tužky a fixy. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku slon lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk se slonem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, zrak dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelky, umělecké tužky nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, pohádkové postavy, písmena a pochopitelně i slona :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, dopravní prostředky nebo různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Locika, Asterix a Obelix, Shimmer a Shine či Bořek stavitel. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které zde máme k uložení jsou: auta, dinosauři, miminko, lokomotiva a Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou slon.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů