Top obrázky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem slon k vybarvení pro holčičky. Slon je jedno z největších suchozemských zvířat. Slon je charakteristický svým chobotem a kly. Omalovánka slon je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slon - A5            Omalovánka - Slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, obrázek, k vytisknutí, k tisku, omalovánka, dětské obrázky, elektronické omalovánky, zadarmo, pro děti, k vytištění, Slon, online, omalovánky, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Slon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti se slonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, akrylové barvy, vodové barvy, grafitové tužky nebo také voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro dospělé opravdu mnoho. Omalovánku slon lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka se slonem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tužky, akrylové barvy anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i slona :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, kytky nebo rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Shimmer a Shine, Pixel art, Asterix a Obelix a Avengers. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, čert, Santa Klaus, koně případně pes. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou slon.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů