Top omalovánky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem slon ke kreslení pro kluky i holky. Slon je jedno z největších suchozemských zvířat. Slon je charakteristický svým chobotem a kly. Omalovánka slon je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slon - A5            Omalovánka - Slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Slon, zdarma, k tisku, Zvířata, ke stažení, online, obrázky, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Slon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk se slonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhly, olejové pastely, křídy, tempery nebo také akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Obrázek slon lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se slonem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. uhly, olejové pastely či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, květiny, písmena a pochopitelně i slona :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy jídel anebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Bořek stavitel, Bugs Bunny a Medvídek Pú. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, loď, plachetnice, pes a auta. Ať si vaše dítě užije obrázek slona.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů