Nej omalovánky


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka slon k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem slon k vybarvování pro menší i větší děti. Slon je jedno z největších suchozemských zvířat. Slon je charakteristický svým chobotem a kly. Omalovánka slon je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slon - A5            Omalovánka - Slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, Slon, obrázek, k tisku, Zvířata, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, pro děti, zdarma, online, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Slon k vytištění pro děti

Omalovánka se slonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, temperové barvy, voskové tužky, tempery nebo voskovky. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek slon lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se slonem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči anebo čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba vodové barvy, temperové barvy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, písmena, sporty a pochopitelně i slona :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, postavy z pohádek a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Princezna Leonora, Shrek, My little pony, Astroboy anebo Hello Kitty. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: Popeláři, drak, mašinka, sněhulák nebo též astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku slon.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů