Nejstahovanější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená slon k vybarvování pro děti. Slon je jedno z největších suchozemských zvířat. Slon je charakteristický svým chobotem a kly. Omalovánka slon je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Slon - A5            Omalovánka - Slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, zdarma, k vytištění, Zvířata, online, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, Slon, obrázky, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Slon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk se slonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pera, voskové tužky, tempery nebo pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku slon lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší se slonem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří počítač, peněženku nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba olejové pastely, pera a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, rostliny, dopravní prostředky a pochopitelně i slona :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, jídla případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Gormiti, Bambi, Pošťák Pat, Kim Possible nebo též Zhu Zhu Pets. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, vláček, loď, traktor či psi. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka slona bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů