Top pět


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka slon k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem slon ke kreslení pro kluky. Slon je jedno z největších suchozemských zvířat. Slon je charakteristický svým chobotem a kly. Omalovánka slon je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slon - A5            Omalovánka - Slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, ke stáhnutí, obrázky, obrázek, online, omalovánky, k tisku, vymalovánky, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, zadarmo, elektronické omalovánky, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Slon k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk se slonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, uhlíky, vodové barvy, temperové barvy anebo grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapce k dispozici vskutku hodně. Obrázek slon lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka se slonem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří dětské oči, zrak dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba uhly, uhlíky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, kytky, sporty a pochopitelně i slona :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, jídla nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Hello Kitty, Minecraft, Ferda mravenec, Flintstoneovi případně Gumídci. Je však nákladné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, sněhulák, psi, Santa Klaus a lokomotiva s vagónky. Ať omalovánka slon přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů