Top omalovánky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Omalovánka slon k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná slon k vybarvování pro nejmenší děti. Slon je jedno z největších suchozemských zvířat. Slon je charakteristický svým chobotem a kly. Omalovánka slon je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Slon - A5            Omalovánka - Slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, obrázky, obrázek, k vybarvení, zdarma, Zvířata, pro děti, Slon, k tisku, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Slon k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí se slonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tempery, grafitové tužky, uhlíky nebo též voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Obrázek slon lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění se slonem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. zvýrazňovače, tempery a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, písmena, různé sporty a pochopitelně i slona :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, jednotlivá zvířata a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Spiderman, Budulínek, Paw patrol, Mimoni a Duhová nevěsta. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: Santa Klaus, liška, princezna, auta či hasiči. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem slon.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů