Výběr obrázků


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem slon k omalování pro nejmenší děcka. Slon je jedno z největších suchozemských zvířat. Slon je charakteristický svým chobotem a kly. Omalovánka slon je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slon - A5            Omalovánka - Slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, Zvířata, zdarma, obrázky, Slon, k vytištění, k tisku, online, pro děti, k vybarvení, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Slon k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se slonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, fixky, propisovací tužky a nebo uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky a holky opravdu mnoho. Omalovánku slon lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk se slonem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskovky, pastelové tužky anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, čísla, jídla a pochopitelně i slona :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, dopravní prostředky a zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Zvonilka, Power Strangers, Pan Včelka, Harley Quinn a Život brouka. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, draci, netopýr, slon nebo též mašinka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou slon.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů