Nejoblíbenější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem slon k omalování pro menší i větší děti. Slon je jedno z největších suchozemských zvířat. Slon je charakteristický svým chobotem a kly. Omalovánka slon je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Slon - A5            Omalovánka - Slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, obrázky, Slon, online, k vytištění, Zvířata, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, pro děti, k tisku, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Slon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk se slonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, akrylové barvy, pastelové tužky, uhlíky a temperové barvy. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Omalovánku slon lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka se slonem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, počítač či elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. zvýrazňovače, akrylové barvy nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, různé kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i slona :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, různé sporty nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Ratatouille, Doba ledová, Bob a Bobek, IronMan či Avengers. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: princezna a princ, houby, astronaut, auta a nebo kočka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou slon.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů