Nej pět


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slon zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem slon k omalování pro seniory. Slon je jedno z největších suchozemských zvířat. Slon je charakteristický svým chobotem a kly. Omalovánka slon je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slon - A5            Omalovánka - Slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, pro děti, dětské obrázky, ke stažení, Zvířata, obrázek, zadarmo, omalovánka, k vytisknutí, vymalovánky, k vybarvení, obrázky, zdarma, Slon

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Slon k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění se slonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, grafitové tužky, uhlíky, fixky a nebo fixy. Potřeb na malování je pro ženy vskutku velmi mnoho. Obrázek slon lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší se slonem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku či oči dětí. Omalovánky nejsou pro ženy jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. zvýrazňovače, grafitové tužky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy automobilů, sporty a pochopitelně i slona :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, písmenka nebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Rumcajs, IronMan, Flintstoneovi, Hledá se Nemo či Máša a medvěd. Je však nákladné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, dinosauři, psi, kočka nebo též sněhulák. Ať omalovánka slon přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů