Doporučené


Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slon k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem slon k obarvení pro tatínky. Slon je jedno z největších suchozemských zvířat. Slon je charakteristický svým chobotem a kly. Omalovánka slon je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Slon - A5            Omalovánka - Slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, ke stáhnutí, k tisku, ke stažení, zdarma, dětské obrázky, k vytištění, vymalovánky, obrázky, omalovánka, elektronické omalovánky, pro děti, zadarmo, Slon

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Slon k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se slonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, pastelové tužky, propisovací tužky, olejové pastely a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro chlapce vskutku mnoho. Omalovánku slon lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti se slonem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například fixky, pastelové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, jídla, druhy automobilů a pochopitelně i slona :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, čísla a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy princezna Sofie, Atlantida: Tajemná říše, Lego příběh, Hvězdné války nebo též Princezna Leonora. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva, koně, traktor, drak anebo plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou slon.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů