Top omalovánky


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Naše tipy, cestování, počítače a internet

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

černý humor, anekdoty, fórky, ftipy, kameňáky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, anekdoty, fórky, ftipy, kameňáky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné hádanky, židovské anekdoty, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, černý humor apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, URL, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Tinder, odkazy, pro dospělé, Seznam přípon a koncovek souborů, Lap Dance, odkaz, tipy, doporučujeme, zajímavosti

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. New Jersey Devils, Lord, Slovenští prezidenti, Historik, Hejtman, Slovák, Čeští králové, Renesance, Československo, Filozof, Teolog, Hokej, Pop, Prezidenti USA, Spisovatel, Prezident, Životopis, Maršál, Architekt, Prezidenti, Avangard Omsk, Skladatel, Poprava, Archivář, Husité, Washington Capitals, Miliardář, Svatý, Generalissimus, Němci, Podnikatel, Mim, KSČ, Scénárista, Sebevražda, Američané apod.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Pro dívky, Strategie, Bojové online gamesy, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Klasické, Vánoční online hry, Závodní, Karetní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Logické, Velikonoční hry a podobně.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, herci a herečky, významné osobnosti, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Novinář, Avangard Omsk, Historik, NHL, Češi, Exilový prezident, Poprava, Imitátor, Křesťanství, Rakušan, Dramatik, Trest smrti, Teolog, Továrník, Slováci, Básník, Lord, Charta 77, Kladno, Ministr zahraničí, Královna, Antropolog, Mluvčí, Starověký Egypt, Trenérka, Komik, Zpěvák, Komunisté, Stoletá válka, Nežijící, Prezidenti, Zlatý slavík, Fotograf, Ministři, Washington Capitals, Překladatel apod.

Keywords:Full HD tapety na PC, zábava, výukové pomůcky, Super online kvízy, Paris Saint-Germain F.C., č, Obrázky, kliparty, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Wallpapers na plochu květiny, Online hry zdarma, Životopisy osobností, Obrázky na plochu PC

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Ftipy, fóry, vtipné texty, fórky, frky, vtipy

Zkuste vypnout! Ftipy, fóry, vtipné texty, fórky, frky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, kameňáky, černý humor, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku apod.

Wallpapers na plochu PC - obrázky na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na plochu PC. vhodné pro notebook, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, tablet, mobil, monitor, PC, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Red Hat Linux, Slackware, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows 10, Chrome OS, Windows 95, Windows XP, Java ME, Linux Ubuntu, Android. Full HD pozadí ke stažení jsou rozdělené kategorií: moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, wallpapery, operační systémy, Windows, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, rostliny, psi a štěňátka, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky. Zvolit si můžete z velikostí 320x568, 1800x1440, 1600x900, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 2560x1600, 1280x1024, 1280x854, 1152x1920, 1152x768, 1280x768, 412x846, 360x720, 854x480, 2048x1536, 750x1334 atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Přísloví, moudra, aforismy, myšlenky, moudrosti, hlášky, motta

Citáty slavných osobností, Přísloví, moudra, aforismy, myšlenky, moudrosti, hlášky, motta, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o smrti, přísloví o naději od různých známých osobností.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Kalifornie, Jižní Karolína, Arkansas, Mississippi, Washington, Kentucky, Maryland, Georgie, Florida, Havaj, Idaho, New Hampshire, Connecticut, Oregon, Kansas, Montana, Severní Dakota, Louisiana, Wyoming, Jižní Dakota, New Jersey, Arizona, Nevada, Colorado, Indiana, Vermont atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: český jazyk, ekonomie a ekonomika, software, matematika, technika, literatura, hardware, internet, nápoje, rostliny, náboženství a křesťanství, školství, bankovnictví, jídlo, věda, chemie, zločin a právo, různé, počítače, nástroje, příroda, fyzika, filozofie, stavebnictví atd.

Klíčová slova: volný čas, zeměpis, kuriozity, Pozadí na plochu se psy, Nejhranější online testy a kvízy, info, linky, Wayne Rooney, Online web Hry zdarma bez registrace, Nejhranější online hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, ptáci, láska, halloween, ovoce, hmyz, smajlíci a emotikony, mapy, přístroje, rostliny, stavby, muži, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, náboženství, jídlo a nápoje, hudba, květiny, auta, zvířata, ženy a dívky, Vánoce a Advent atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: školství, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, záliby, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, fikce a fantasy, lékařství, žurnalisté a novináři, politici, historie, profese a zaměstnání, věda, politika, národnost, státní správa, psychologie, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, internet, počítače, Tapety, pozadí, wallpapers, P, Americké federální vlajky, F, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, weby, Dopravní značení, F

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, ptáci, láska, halloween, ovoce, hmyz, smajlíci a emotikony, mapy, přístroje, rostliny, stavby, muži, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, náboženství, jídlo a nápoje, hudba, květiny, auta, zvířata, ženy a dívky, Vánoce a Advent atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Akční hry, Adventury, Relaxační hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Logické hry, Animace, Hry pro děti, Strategie, Sportovní hry, Bojové hry, Střílečky a tak dále.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země východní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, webovky, Seznam státních vlajek, Státní prapory, školství, Tapety na plochu oceán a moře, humor, Vánoční magazín, R, Nej hry online, webové stránky, Vlajky států USA, Modelo de Camara web,

Několik fórů na závěr. Vtip Peklo: Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Další odkazy:

Naše tipy
Coloring book, Adult, children online free
Doporučené odkazy
HTML5 Browserspiel
Zajímavé internetové odkazy
Anonymní proxy server
Partnerské weby
Online hry zdarma
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů