Doporučené


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Naše tipy, hry i všeobecné informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Obrázky na PC ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC ke stažení. vhodné pro displej, mobilní telefon, smartphone, notebook, PC, phablet, ultrabook, mobil, obrazovka počítače, počítač, monitor a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Slackware, BlackBerry OS, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Windows XP, OSX, Windows 10, Mac, Windows 98. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, voda a bubliny, letadla, rostliny, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, wallpapery, motorky, motocykly, zvířata, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, sportovní pozadí. Stahujte v rozlišení 1440x960, 375x812, 800x600, 1440x900, 1600x1200, 1152x1920, 1280x768, 2048x1080, 1280x800, 1152x864, 1920x1080 Full HD, 1600x2560, 1920x1440, 1152x768, 1280x960, 1536x864 atd.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Střílečky, Akční hry, Sportovní hry, Karetní hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Animace, Strategie, Stolní a deskové hry, Adventury, Relaxační hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti a tak dále.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, pro děti, Nejlepší školní testy a kvízy, tipy, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Dopravní značení, F, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Alicia Keys, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové online testy zdarma, zdroje informací, počítače

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry. Vybírejte z kategorií Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Logické, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, mytologie, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, filozofie, křesťanství, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, profese a zaměstnání, národnost, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, přezdívky, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, fikce a fantasy, školství, politici, historie, sport, politika atd.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Keywords:Seznam zkratek a akronymů, školství, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, doporučujeme, Avril Lavigne, Hry pro kluky, Skvělé hry online zdarma, Členské země americké federace, Heather Locklear, Hry pro nejmenší děti online zdarma, volný čas, zadarmo

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Fóry, vtípky, frky, fórky, vtipné texty, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Fóry, vtípky, frky, fórky, vtipné texty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O škole, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O ženách, O Windows, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O zvířátkách, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O manželství apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, internet, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Vánoční jídlo, webové stránky, Přehled zkratek a akronymů, Online web Hry zdarma bez registrace, Omalovánka vánoční dárky, kuriozity, Hry pro nejmenší online, PC pozadí pro Windows, odkaz

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Georgie, Delaware, Colorado, Severní Karolína, Jižní Dakota, Kansas, Massachusetts, Tennessee, Michigan, Jižní Karolína, Západní Virginie, Minnesota, Maine, Oklahoma, Virginie, Severní Dakota, Connecticut, Iowa, Rhode Island, Illinois, New Hampshire, Pensylvánie, Aljaška, Washington, Oregon atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, firmy a společnosti, geocaching, internetové domény 1. řádu, měny, týmy NHL, obecné zkratky, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, osobnosti, lékařství, rodinné vztahy, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, filozofie, historie, zločin a právo, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, národnost, školství, podnikání a podnikatelé, záliby, sport, křesťanství atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Strategie, Logické, Karetní, Oddechové, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Pro dívky, Klasické, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní a podobně.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak přehrát, jak vytvořit, jak konvertovat, v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit, čím prohlížet, jak exportovat, v čem upravit, kterak editovat soubory těchto typů: systémové soubory, video soubory, koncovky souborů, komprimace dat, hudební audio soubory, grafiku, písma, fonty, šablony dokumentů, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Klíčová slova: info, Super online flash hry, pro dospělé, Sexy Sarah Michelle Gellar, A, Biografie slavných osobností, Webové online testy zdarma, Madonna, internetové stránky, Ilustrační obrázky, Adventní magazín

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Georgie, Delaware, Colorado, Severní Karolína, Jižní Dakota, Kansas, Massachusetts, Tennessee, Michigan, Jižní Karolína, Západní Virginie, Minnesota, Maine, Oklahoma, Virginie, Severní Dakota, Connecticut, Iowa, Rhode Island, Illinois, New Hampshire, Pensylvánie, Aljaška, Washington, Oregon atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, firmy a společnosti, geocaching, internetové domény 1. řádu, měny, týmy NHL, obecné zkratky, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU apod.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: Vlajky států světa, M, zábava, multimédia, Dopravní značky, Levné letenky, zdarma, cestování, Prapory všech zemí světa, Online biografie, životopisy osobností, zeměpis, Nej hry online, Isla Fisher,

Několik fórů na závěr. Vtip Kvalita ledu: „Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Amy Weber
Naše tipy
Vánoční svícen
Tipy na zajímavé weby
Póquer juego de apuestas
Partnerské weby
Vánoční svíčky
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů