Navigace
» Obrázky ke stažení
» Linky
» Kontakt
Doporučené


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Naše tipy, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Nej hry online

Zapařte si nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Sportovní hry, Závody aut, Pro dívky, Akční hry, Střílečky, Karetní hry, Strategie, Postřehové hry, Bojové hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Animace a tak dále.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: Nej hry online, F, M, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlajky měst Královéhradeckého kraje, Super online flash hry, Vlajky států USA, pro děti, Draw poker, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Pozadí na plochu počítače, výukové pomůcky, webové stránky

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj apod.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Sportovní, Logické, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Akční hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, účetnictví, český jazyk, nástroje, počítače, cestování, lékařství a medicína, bankovnictví, software, materiály, ekonomie a ekonomika, latina, stavebnictví, literatura, internet, zkratky, sport, politika, psychologie, matematika, věda, náboženství a křesťanství, nápoje, filozofie atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, země Afriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky apod.

Keywords:Stručný slovník pojmů a termínů, Superhry a hry online zdarma, Online adventní magazín, Webové online testy zdarma, Computer games, volný čas, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Andrés Iniesta, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, počítače, humor

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, hudební zkratky, měny, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, země EU, fyzikální jednotky, týmy NHL, státy usa, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Super online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Klasické, Pro dívky, Velikonoční hry, Strategie, Střílečky, Bojové online gamesy, Logické, Karetní, Oddechové, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Závodní a podobně.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Pozadí na plochu počítače - full HD pozadí na PC

Také doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro monitor, PC, tablet, mobilní telefon, phablet, displej, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, mobil, počítač a pro operační systémy Windows Me, Windows 95, Android, Slackware, Linux Xubuntu, Chrome OS, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 10, Red Hat Linux. Full HD wallpapery ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, flóra, stromy, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, free wallpapers, motorky, fraktály, nature - příroda, ptáci, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete z velikostí 375x812, 1152x864, 800x1280, 1440x960, 4800x1200, 1680x1050, 3200x1200, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920, 1280x768, 393x786, 2048x1080, 320x568, 2560x2048, 2560x1920, HD 1280x720 atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klíčová slova: odkazy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Adult FriendFinder, Přehled zkratek a akronymů, doporučujeme, č, Sněhulák na saních, linky, odkaz, Vše o Vánocích, V

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak převést, jak konvertovat, v čem spustit, jak spustit, kterak editovat, čím zobrazit, jak exportovat, jak přehrát, čím prohlížet, v čem upravit soubory následujících typů: dokumenty, šablony dokumentů, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, internet a web, video soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, komprimace dat, písma, fonty, spustitelné soubory apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Klíčová slova: zdroje informací, školství, Obrázky zdarma, Slot machine, zeměpis, tipy, pro dospělé, Vánoční dárky ke stažení, internet, Přehled zkratek a akronymů, multimédia

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak převést, jak konvertovat, v čem spustit, jak spustit, kterak editovat, čím zobrazit, jak exportovat, jak přehrát, čím prohlížet, v čem upravit soubory následujících typů: dokumenty, šablony dokumentů, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, internet a web, video soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, komprimace dat, písma, fonty, spustitelné soubory apod.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Postřehové hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Logické hry, Karetní hry, Animace, Akční hry, Pro dívky, Závody aut, Adventury, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Střílečky, Hry pro děti, Brutální krvavé hry a tak dále.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Sportovní, Vánoční online hry, Logické, Velikonoční hry, Klasické, Závodní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Karetní a podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií věda, sport, osobnosti, záliby, lékařství, zločin a právo, politici, filozofie, psychologie, umělci, národnost, profese a zaměstnání, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, křesťanství, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, přezdívky, mytologie, politika, školství atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Klíčová slova: internetové stránky, cestování, Nejhranější online hry zdarma, zábava, weby, Hra stavění sněhuláka, Obrázky vlajek měst ČR, Prapory všech zemí světa, zadarmo, info, A, zajímavosti, Přání k svátku,

Několik fórů na závěr. Vtip Kalouskův dětský sen: Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Křesťanské omalovánky k vytištění
Partnerské weby
Vánoční stromeček
Doporučené odkazy
Vlajky krajů České republiky
Naše tipy
Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů