Nejhledanější


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Naše tipy, počítače a internet

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Západní Virginie, Aljaška, Connecticut, Montana, New Jersey, Rhode Island, Virginie, Pensylvánie, Tennessee, Michigan, Maryland, Kansas, Wyoming, Georgie, Havaj, Nové Mexiko, Arkansas, Iowa, Texas, Alabama, Idaho, Jižní Dakota, Oklahoma, Ohio, Florida, Maine atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Nej hry online

Zkuste nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Závodní, Logické, Oddechové, Střílečky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Klasické, Velikonoční hry, Pro dívky a podobně.

Síť, počítače a internet

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Postřehové hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Střílečky, Hry pro děti, Závody aut, Animace, Strategie, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Pro dívky, Karetní hry, Akční hry, Logické hry a tak dále.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Slovník pojmů Co je to?, Warez Movies, software, music mp3, humor, Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Omalovánky s vánočními motivy, Biografie slavných osobností, Wallpapery na tablet, Obrázky a kliparty zdarma, Online hry pro děti zdarma

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Střílecí hry, Vaření a smažení, Deskovky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Adventury, Barbie hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Akční gamesky, Letecké simulátory apod.

úsloví, aforismy, rčení, moudra, myšlenky, hlášky, moudrosti

Citáty slavných, úsloví, aforismy, rčení, moudra, myšlenky, hlášky, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o lži od různých známých osobností.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Náš tip, počítače a internet

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Keywords:M, Online zeměpisné testy zdarma, kuriozity, Vánoční magazín, Vánoční dárky, Staré hry online, Ilustrace, obrázky, Staré hry online, Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví, cestování, Super online kvízy, volný čas

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Staré hry online

Běžte na staré hry online Vybírejte z kategorií Strategie, Sportovní, Závodní, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Logické, Oddechové, Karetní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Obrázky vlajek států světa, Recepty na vánoční cukroví a další pokrmy, A, Dopravní značení, zábava, Vlajka Svatého Pierra a Miquelona, školství, pro děti, Státní prapory států světa, webové stránky

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

World wide web, internet, počítače a internet

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nástroje, školství, počítače, materiály, lékařství a medicína, různé, fyzika, technika, nápoje, literatura, chemie, příroda, účetnictví, zločin a právo, matematika, český jazyk, kultura, filozofie, hardware, software, rostliny, náboženství a křesťanství, latina, zkratky atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, okresy České republiky, měny, geocaching, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, státy usa, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na plochu počítače. lze použít v tablet, mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, displej, mobil, PC, počítač, monitor, phablet a pro operační systémy Windows Server 2012, Java ME, macOS, FreeBSD, Linux Mint, Windows 2000, Red Hat Linux, Chrome OS, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Windows NT. Obrázky na PC ke stažení z kategorií armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, květiny, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, nature - příroda, ptáci, motorky, hmyz a pavouci, flóra, stromy, Rally, závody aut, fraktály, free wallpapers, zvířata. Dostupná rozlišení jsou 1200x1920, 360x720, 2560x1600, 1152x768, 360x640, 768x1024, 3200x1800, 360x760, 1280x768, Full HD 1080x1920, 800x600, 375x812, 4800x1200, 1080x1920, 2048x1080, 1800x1440 atd.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, Online hry pro děti zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Jednoduché recepty na vánoční cukroví, pro dospělé, tipy, Online vánoční magazín, Vlajky měst Kraje Vysočina, Free game online hry, Obrázky ke stažení, weby

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Internet, síť, počítače a internet

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Dopravní značky, výukové pomůcky, internet, Obrázky na plochu počítače, Cesmína a Vánoce, zadarmo, info, hyperlinky, Nejhranější online hry zdarma, Online testy a kvízy zdarma, multimédia, United Arab Emirates,

Několik fórů na závěr. Vtip Blbá vláda: Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Další odkazy:

Partnerské weby
Hazard games
Zajímavé internetové odkazy
Recepty na vánoční pokrmy
Tipy na zajímavé weby
Kde koupit levné letenky?
Naše tipy
Jak ozdobit vánoční stromeček?
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů