Nejvyhledávanější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Naše tipy, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země východní Asie, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Staré hry online

Běžte na staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Adventury, Letecké simulátory, Oblíkačky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Oddechové hry, online html5 hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Střílecí hry, Logické hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Akční gamesky apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, hyperlinky, Online vánoční magazín, zeměpis, Romulus Remus, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný encyklopedický slovník, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Omalovánky pro děti, výukové pomůcky, F, Biografie známých osobností, Super free web games zdarma

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, chemie, věda, hardware, cestování, počítače, nástroje, příroda, filozofie, sport, nápoje, jídlo, různé, účetnictví, software, stavebnictví, rostliny, materiály, zkratky, kultura, psychologie, internet, fyzika, matematika atd.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Keywords:K, M, Databáze osobností Kdo je to?, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Kubovy osobní stránky o cestování, Dopravní značení, Kliparty pro dokumenty, Pozadí na PC zdarma ke stažení, A.C. Milan, Prapory regionů a království, Databáze osobností Kdo je to?, Tapety na plochu PC

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Wallpapery do mobilu - wallpapery na tablet

Dále vám doporučujeme: Wallpapery do mobilu. lze použít v mobilní telefon, PC, mobil, monitor, počítač, tablet, displej, notebook, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy OSX, Linux Ubuntu, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, macOS, Windows NT, Windows XP, Java ME. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, fraktály, free wallpapers, ptáci, velkoměsta a noční život, nature - příroda, květiny, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, Rally, závody aut, flóra, stromy, Formule 1. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1440, 1600x1200, 854x480, 1536x2560, 750x1334, 320x568, 1440x2560, 1920x1200, 1920x1080, 360x640, 1920x1280, 1080x1920, 1280x1024, Full HD 1080x1920, 2560x1440, 1152x864 atd.

Ftipy, vtípky, frky, fóry, černý humor, vtipy

Zkuste vypnout! Ftipy, vtípky, frky, fóry, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné básničky, černý humor, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, podnikání a podnikatelé, státní správa, žurnalisté a novináři, umělci, záliby, vlastnosti, věda, sport, politici, nadpřirozené osoby, křesťanství, rodinné vztahy, psychologie, zločin a právo, lékařství, filozofie, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Klíčová slova: tipy, Stručný encyklopedický slovník, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Omalovánky a vymalovánky, Online testy a kvízy zdarma, zábava, Staré hry online, FC Barcelona španělský fotbalový klub, Webové html5 hry zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, F, Členské země americké federace

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Kameňáky, vtipy, vtipné texty, vtípky, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipy, vtipné texty, vtípky, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O manželství, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o Bohu apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Informace, inspirace pro volný čas

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, hudební zkratky, měny, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, země EU, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, geocaching, státy usa, vojenské hodnosti, okresy České republiky apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politika, historie, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, přezdívky, žurnalisté a novináři, věda, osobnosti, psychologie, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, podnikání a podnikatelé, mytologie, nadpřirozené osoby, umělci, profese a zaměstnání, zločin a právo, křesťanství, sport, vlastnosti, politici, lékařství atd.

Klíčová slova: humor, pro děti, doporučujeme, Keira Knighley, Seznam přípon a koncovek souborů, Přehled zkratek a akronymů, internetové stránky, Zimbabwe, školství, Státní prapory všech zemí, multimédia

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Kameňáky, vtipy, vtipné texty, vtípky, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipy, vtipné texty, vtípky, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O manželství, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o Bohu apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Síť, inspirace pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, software, účetnictví, psychologie, chemie, náboženství a křesťanství, věda, nemoce, sport, literatura, latina, politika, lékařství a medicína, zkratky, jídlo, materiály, školství, filozofie, fyzika, stavebnictví, počítače, rostliny, zločin a právo, internet atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Klíčová slova: zdroje informací, volný čas, Nejhranější online testy a kvízy, cestování, webové stránky, Athletic Club futbal, odkaz, počítače, zadarmo, pro dospělé, Prapory regionů a království, Super online flash hry, Neoficiální stránky o městu Plzeň, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Nehoda: Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Další odkazy:

Přáníčka k svátku, texty k jmeninám
Naše tipy
Vlajka Palestiny
Zajímavé internetové odkazy
Přání k narození dítěte
Doporučené odkazy
Omalovánky pro děti
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu flóra a květiny
Partnerské weby
Úspory a spoření

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů