Výběr omalovánek


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, smajlíci a emotikony, květiny, náboženství, jídlo a nápoje, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, stavby, Vánoce a Advent, sport, ovoce, rostliny, ženy a dívky, halloween, zvířata, mapy, hudba, věda, symboly, přístroje, hmyz, dopravní prostředky atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Full HD tapety na PC - wallpapers na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. vhodné pro phablet, displej, ultrabook, obrazovka počítače, monitor, tablet, mobil, PC, smartphone, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy SUSE Linux, Windows XP, Windows Me, Microsoft Windows 8, Java ME, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 10, Slackware, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu. Pozadí na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, Formule 1, motorky, fraktály, zvířata, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, květiny, ptáci, free wallpapers, tenisté a tenistky, fantasy, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut. Zvolte si z rozměrů 1280x960, 1152x864, 1536x2048, 1152x768, 2560x1920, 768x1024, 1440x2560, 1440x960, 800x600, 2048x1536, 1200x1920, 1152x1920, 1536x2560, 412x846, 360x760, 1920x1080 Full HD atd.

Klíčová slova: počítače, výukové pomůcky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Hry pro dívky online, Baccarat card game, weby, kuriozity, M, Community card poker, Státní prapory, internet, zdarma, URL

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Fórky, frky, anekdoty, vtipné texty, vtipy, ftipy

Chcete se pobavit? Fórky, frky, anekdoty, vtipné texty, vtipy, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné hádanky, kameňáky, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: internet, český jazyk, hardware, kultura, filozofie, nástroje, školství, sport, zkratky, různé, věda, politika, technika, software, psychologie, jídlo, nemoce, ekonomie a ekonomika, počítače, cestování, latina, příroda, rostliny, bankovnictví atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, záliby, rodinné vztahy, lékařství, filozofie, přezdívky, osobnosti, školství, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, psychologie, poruchy, politici, historie, věda, fikce a fantasy, mytologie, křesťanství, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa atd.

Keywords:tipy, zábava, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webovky, Křesťanské omalovánky k tisku, Nejhranější online testy a kvízy, Dopravní značky, Nejhranější hry online, Bayern München, multimédia, Přehled formátů souborů, Federace USA

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Fórky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, ftipy, fóry

Zkuste vypnout! Fórky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, ftipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií murphyho zákony, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak vytvořit, jak exportovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak převést, jak otevřít, v čem spustit, jak přehrát následující typy souborů: grafiku, systémové soubory, písma, fonty, komprimace dat, spustitelné soubory, dokumenty, hudební audio soubory, internet a web, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, video soubory apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Hry pro dva hráče, Střílečky, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Animace, Karetní hry, Logické hry, Relaxační hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Hry pro děti, Adventury, Skákačky a hopsačky, Strategie a tak dále.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, odkazy, webové stránky, Blahopřání k MDŽ, Stručný encyklopedický slovník, Online adventní magazín, Nejhranější online hry zdarma, Přáníčka a obrázky k svátku, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázky zdarma, linky

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Klasické, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Sportovní, Střílečky, Karetní, Logické, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Závodní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Strategie, Pro dívky a podobně.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Klíčová slova: hyperlinky, Biografie slavných osobností, doporučujeme, Co je to escort agency?, F, zdroje informací, F, Vlajky zemí Německa, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zeměpis, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Klasické, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Sportovní, Střílečky, Karetní, Logické, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Závodní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Strategie, Pro dívky a podobně.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, květiny, nápoje, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, rostliny, muži, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, stavby, halloween, zvířata, hmyz, symboly, ptáci, smajlíci a emotikony, zelenina, ovoce, láska, přístroje, sport, nástroje a přístroje atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Wallpapery do mobilu - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery do mobilu. můžete využít v smartphone, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, počítač, mobil, tablet, notebook, displej, phablet, ultrabook a pro operační systémy Red Hat Linux, Slackware, Windows 98, Mac, Windows Server 2012, Linux Mint, FreeBSD, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Linux Fedora. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, armáda, válka, zbraně, motorky, zvířata, fantasy, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, ptáci, květiny, velkoměsta a noční život, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1280x720, 360x720, 854x480, 412x846, 360x640, 1152x768, 1440x2560, 750x1334, Full HD 1080x1920, 1024x600, HD 1280x720, 1536x2560, 3200x1800, 640x480, 2160x3840, 1280x854 atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, humor, cestování, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam vlajek měst České republiky, Tapety na plochu rostliny, Nej hry online, info, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, pro dospělé, zadarmo, č, Wallpapers na plochu PC,

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralý Lenin: Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Charlize Theron
Naše tipy
Obrázky ke stažení
Partnerské weby
Free software
Zajímavé internetové odkazy
Romulus Remus
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů