Top pět


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Naše tipy, cestování, zábava i hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Oddechové hry, Logické hry, Oblíkačky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Letecké simulátory, Barbie hry, Auta a závodní, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Adventury apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: odkazy, výukové pomůcky, Super free web games zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Eritrea, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, tipy, Nej hry online, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, Obrázky ke stažení, Vánoční magazín, Vlajky států USA, Prapory regionů a království

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: umělci, mytologie, věda, poruchy, přezdívky, podnikání a podnikatelé, školství, lékařství, osobnosti, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, národnost, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, historie, vlastnosti, zločin a právo, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, herectví, herci a herečky atd.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Santa Claus, Vánoce, Jesličky, Vánoční punč, Anděl, Jmelí, Pastýř, Jídlo, Adventní svícen, Vánoční stromek, Vánoční trhy, SMS, Pro děti, Keramický adventní věnec, Sněhová vločka, Recepty, Vykrajovátka, K Tisku, Filmy, Pozadí, Popelka, Milka, Santa, Tichá noc, Vánoční svíčky, Osvětlení do oken, Kavkazská jedle, PF, Jedle, Bůh, Špalda apod.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

úsloví, bonmoty, moudrosti, rčení, aforismy, výroky, hlášky

Citáty slavných, úsloví, bonmoty, moudrosti, rčení, aforismy, výroky, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o manželství od různých známých osobností.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ministr, Textař, Fotograf, Slovák, Textařka, Itálie, Prezidenti, Pittsburgh Penguins, Rétorika, Hokejisté, Nobelova cena, Němci, Máj, Podnikatel, Obchodník, Olympijský vítěz, Generalissimus, Dabérka, Spisovatel, Básník, Státník, Prezident, Poslanci, Vrah, Voják, Francouz, KSČ, Komunisté, Protektorát, Miliardáři, Brno, Zavražděn, Podnikatelé, Slováci, Ministři, Country apod.

Keywords:Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, ú, zadarmo, Fernando Torres, zábava, zdarma, zdroje informací, Filmy, natáčení, střih, V, Dopravní značení, odkaz

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem spustit, jak spustit, jak otevřít, jak exportovat, jak importovat, jak převést, čím zobrazit, v čem upravit, kterak editovat, jak konvertovat následující typy souborů: hudební audio soubory, dokumenty, šablony dokumentů, grafiku, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, internet a web, spustitelné soubory, písma, fonty, koncovky souborů, obrazy disků apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro monitor, mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, ultrabook, notebook, phablet, počítač, smartphone, displej a pro operační systémy SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), macOS, Mac, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Windows 7, FreeBSD, Windows 95. Nejlepší tapety na plochu zdarma z kategorií voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, rostliny, květiny, kytky, jídlo a nápoje, auta, wallpapery, motorky, motocykly, dopravní prostředky, letadla, hudební tapety, hry a herní wallpapery, noční města, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, zvířata, budovy a stavby, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní. Mnoho verzí a velikostí jako 320x568, 1440x900, 854x480, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 640x480, 800x1280, 2048x1536, 1280x800, 2160x3840, 1920x1200, 1152x768, 360x640, HD 1280x720, 1440x2560, 2560x1440 atd.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Závodní moto hry, Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Dopravní značky, Přehled formátů souborů, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, humor, internet, školství, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Kliparty pro dokumenty, A, Vlajky spojených států amerických, Městské a obecní prapory obcí ČR

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, herci a herečky, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Hokejisté, Nobelova cena, Filozof, Husité, Vrah, Avangard Omsk, HIV pozitivní, Komunisté, Podnikatelé, Scénárista, Zpěvačky, Zlatý slavík, Československo, Zavražděn, Dramatik, Překladatel, Faraon, Lord, Francouz, Malíř, Rock ‚n‘ Roll, Životopis, Císař, Egypt, Češi, Itálie, Slováci, Textařka, Komunista, Poslanci, Habsburkové, Voják, Máj, Orlík, Upálen, Miliardář apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Super online kvízy, cestování, Sexy Alyssa Milano, Přehled zkratek a akronymů, zeměpis, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online vánoční skládačka, volný čas, Přehled formátů souborů, hyperlinky

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: K Vytisknutí, Kuba, Text, Kinder, Skleněné ozdoby, Bramborový salát, Korálky, Ježíš Kristus, Televize, Přání, Patchwork, Vykrajovátka, Zdraví, Tisk, Adventní věnec, Film, Osvětlení, Vánoční dekorace, Osvětlení do oken, Jezulátko, Lindt, Vánoční koledy, Alkoholový kalendář, Papírový vánoční stromek, Adventní kalendář, Vánoční filmy, K Tisku, Mrazík, Wallpaper, Ohňostroj, Jingle Bells apod.

Vtípky, černý humor, frky, kameňáky, vtipné texty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, černý humor, frky, kameňáky, vtipné texty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, černý humor, murphyho zákony, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: info, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webové stránky, Biografie slavných osobností, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, počítače, Pozadí na PC ke stažení, Online životopisy, biografie, Nej hry online, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Super free web games zdarma, Omalovánky v USA a jejich použití, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Nová pila: Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Další odkazy:

Country flags
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka nejen k narození dítěte
Partnerské weby
Portugal
Zajímavé internetové odkazy
Bayern München
Doporučené odkazy
Online omalovánky Sport pro děti
Naše tipy
Světové vlajky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů