Doporučujeme


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka sedmička zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku s názvem sedmička k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka čísla 7, obrázek symbolu jedničky k vytisknutí. Omalovánka sedmička je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sedmička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Sedmička - A5            Omalovánka - Sedmička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sedmička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vytištění, Sedmička, k tisku, pro děti, obrázek, k vybarvení, zdarma, Znaky, obrázky, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Sedmička k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s sedmičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, zvýrazňovače, tempery, fixy nebo také pera. Možností je dnes pro kluky a holky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku sedmička lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s sedmičkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, elektrickou energii nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například voskové tužky, zvýrazňovače anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé sporty, druhy automobilů a pochopitelně i sedmičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, druhy jídel a rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kačer Donald, My little pony, Angry birds, Harry Potter nebo též Život brouka. Je však náročné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, raketa, slon, draci a dinosauři. Nechť vám omalovánka s sedmičkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů