Nej pět


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka sedmička zdarma k vytištění

Omalovánka uložená pod názvem sedmička k obarvení pro děti. Omalovánka čísla 7, obrázek symbolu jedničky k vytisknutí. Omalovánka sedmička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sedmička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sedmička - A5            Omalovánka - Sedmička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sedmička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, pro děti, Znaky, obrázek, k vytištění, zdarma, Sedmička, k tisku, online, k vybarvení, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Sedmička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s sedmičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, vodové barvy, pera, pastelové tužky a fixy. Možností je pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku sedmička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s sedmičkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například temperové barvy, vodové barvy nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i sedmičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Batman, Asterix a Obelix, Ferda mravenec, U nás na farmě a Roblox. Ty tu ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, kočka, princezna, pes nebo také raketa. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou sedmičky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů