Nejlepší


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka sedmička zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem sedmička k omalování pro chlapečky. Omalovánka čísla 7, obrázek symbolu jedničky k vytisknutí. Omalovánka sedmička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sedmička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sedmička - A5            Omalovánka - Sedmička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sedmička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, k vytištění, zdarma, obrázky, k vybarvení, ke stažení, Sedmička, pro děti, Znaky, obrázek, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Sedmička k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s sedmičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, křídy, propisovací tužky, voskovky a voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Omalovánku sedmička lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s sedmičkou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří dětské oči, peněženku nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například temperové barvy, křídy či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivá zvířata, písmena a pochopitelně i sedmičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, postavy z pohádek nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Pan Včelka, Plants vs. Zombies, Ferda mravenec, Kouzelná beruška a černý kocour nebo také Pixel art. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro prcky které tady máme ke stažení jsou: liška, raketa, mašinka, astronaut a dinosauři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou sedmičky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů