Nejoblíbenější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sedmička k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná sedmička k obarvování pro holky. Omalovánka čísla 7, obrázek symbolu jedničky k vytisknutí. Omalovánka sedmička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sedmička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sedmička - A5            Omalovánka - Sedmička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sedmička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, dětské obrázky, obrázky, omalovánka, ke stáhnutí, zdarma, elektronické omalovánky, zadarmo, omalovánky, ke stažení, k vybarvení, pro děti, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Sedmička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s sedmičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako fixky, pastelové tužky, tempery, pastelky nebo také fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti vskutku mnoho. Omalovánku sedmička lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s sedmičkou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří počítač, peníze nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixky, pastelové tužky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, sporty, různá zvířata a pochopitelně i sedmičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, čísla a druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Ledové království, Dumbo, Křemílek a Vochomůrka, Šmoulové nebo Kamarád Timmy. Je ale problematické je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, auta, lokomotiva s vagónky, sněhulák a nebo princezna a princ. Nechť vám omalovánka s sedmičkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů