Nejlepší


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka sedmička zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí s názvem sedmička ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka čísla 7, obrázek symbolu jedničky k vytisknutí. Omalovánka sedmička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sedmička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sedmička - A5            Omalovánka - Sedmička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sedmička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, obrázek, k tisku, obrázky, pro děti, online, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, zdarma, Sedmička

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Sedmička k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s sedmičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, temperové barvy, křídy, fixy či voskové tužky. Možností je dnes pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Omalovánku sedmička lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s sedmičkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. uhly, temperové barvy nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků, jídla a pochopitelně i sedmičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, různé sporty a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Lví král, Gormiti, Pošťák Pat, Frozen a nebo Princezna Leonora. Je však nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, raketa, slon, liška anebo psi. Ať omalovánka sedmička přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů