Doporučené


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sedmička k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná sedmička ke kreslení pro kluky. Omalovánka čísla 7, obrázek symbolu jedničky k vytisknutí. Omalovánka sedmička je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Sedmička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sedmička - A5            Omalovánka - Sedmička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sedmička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, zdarma, k vytištění, omalovánka, omalovánky, Sedmička, k vybarvení, k vytisknutí, ke stáhnutí, dětské obrázky, Znaky, obrázky, zadarmo, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Sedmička k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s sedmičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, křídy, propisovací tužky, akrylové barvy a uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku sedmička lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s sedmičkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, křídy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i sedmičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, zvířata případně lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy King Kong, Lego, Máša a medvěd, Šmoulové a Bakugan. Je ale těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: koně, pes, Santa Klaus, drak nebo též princezna a princ. Nechť omalovánka s sedmičkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů