Nejlepší


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sedmička k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem sedmička k omalování pro chlapečky. Omalovánka čísla 7, obrázek symbolu jedničky k vytisknutí. Omalovánka sedmička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sedmička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Sedmička - A5            Omalovánka - Sedmička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sedmička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, dětské obrázky, obrázky, k vybarvení, k tisku, Znaky, elektronické omalovánky, ke stažení, zdarma, domalovánky, online, pro děti, omalovánky, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Sedmička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s sedmičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, tempery, propisovací tužky, pera anebo fixy. Potřeb na malování je pro předškoláky fakt mnoho Omalovánku sedmička lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s sedmičkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektřinu a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, tempery nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, sporty, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i sedmičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků případně zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Hot Wheels, Teletubbies, Rumcajs, U nás na farmě a nebo Pejsek a kočička. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro prcky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, piráti, houby, netopýr nebo také draci. Nechť omalovánka s sedmičkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů