Nej šest


Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánky Vesmír k vytištění

Vesmír malé děti vždy fascinoval. I když je asi pravda, že už povolání kosmonaut není tak populární jako před desítkami let, kdy chtěl být kosmonautem, hasičem nebo popelářem snad každý školák. Pilotované lety do Vesmíru jsou stále častěji nahrazovány lety automatických sond. A zda se člověk skutečně vrátí v nejbližších desetiletích na Měsíc nebo dokonce poletí na Mars je otázka, na kterou nezná nikdo přesnou odpověď. Přes veškerou stagnaci však obrázky z Vesmíru stále fascinují nejen děti, ale i mnoho dospělých. Vytiskněte svým dětem některou z omalovánek Vesmíru k vytištění a nechte je vybarvit.Vesmírné obrázky ke stažení, pro děti zdarma k vytisknutí a vybarvení

Jaké vesmírné omalovánky ke stažení a k vytištění zde vlastně najdete? Z planet je tu pouze Saturn - šestá planeta naší Sluneční soustavy nacházející se mezi Uranem a Jupiterem. Saturn je zvláštní svými prstenci, proto ho také máme v v galerii omalovánek k tisku. Pak je zde omalovánka astronauta (Američan ve Vesmíru), který se dostal do Vesmíru pomocí raketoplánu a kosmonauta (Rus ve Vesmíru), který letěl raketou. Oba se ubytovali v Kosmické stanici, kde opravili družici.

Online omalovánky Vesmíru ke stažení, vytisknutí a vybarvení pro malé děti zdarma

Nemáte-li tiskárnu nebo chcete šetřit papír a cartridge, podívejte se na naši partnerskou stránku s omalovánkami online. Naleznete tam například omalovánku omalovánku raketoplánu online online a zdarma. Nevíte jaké barvy použít k vybarvení omalovánek (nebo také vymalovánky či domalovánky) Vesmíru? Inspirujte se na webu Tapety na plochu Vesmíru. Naleznete tam úžasné vysoce-kvalitní full-hd fotografie z Vesmíru - od fotografií planet, měsíců, galaxií a asteroidů až po fotky družic, raketoplánů nebo astronautů. Fotky můžete použít nejenom jako inspiraci pro vybarvení výše uvedených omalovánek k vytisknutí, ale i jako pozadí na plochu Windows.

Obrázky ke stažení, vytištění a vybarvení s tématikou Vesmíru jsou určeny nejenom pro nejmenší předškoláky, ale i pro dospělé, kterým pomáhají zvládat stres z práce.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů