Nejvyhledávanější


Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánky Pohádky k vytisknutí

Pohádky jsou bezesporu nejoblíbenějšími pořady pro děti. Pohádky proto nesmí chybět v naší nabídce omalovánek ke stažení a vytištění zdarma. Přinášíme vám a vašim dětem několik omalovánek - obrázků pohádkových postav určených k vytisknutí a následnému vybarvení. Pro vaše nejmenší zlatíčka máme připravenu omalovánku k tisku s princeznou, vílu, pohádkovou kočku, Perníkovou chaloupku, pro hodné děti tu máme anděla a pro zlobivé zase zlého čerta, dále tu mám pohádkového - komiksového králíčka, čarodějnici, princeznu a prince, elfa a mezi pohádkovými postavami nesmí chybět ani drak. Obrázky jsou zdarma ke stažení, určené k vytisknutí a vybarvení pro všechny hodné děti.Nejoblíbenější obrázky ke stažení, vytisknutí zdarma pro děti

Které pohádky jsou nejoblíbenější? To víme z podrobných statistik přesně, jsou to: Monster high, Asterix a Obelix, Pat a Mat, Lví král, Barbie, Aladin, Kocour Garfield, Mickey mouse, Doba ledová, My little pony, Hello Kitty, Víla amálka, Ledové království, Alvin a chipmunkové, Simpsonovi, Červená karkulka, Gormiti, Avengers, Máša a medvěd, Spejbl a Hurvínek, Krteček, Ferda mravenec, Tom a Jerry, Kung Fu Panda, Ratatouille, Popelka, Jája a Pája, Lego příběh, Madagaskar, Angry birds, Čtyřlístek, Mach a Šebestová, Broučci, Bořek stavitel, Jen počkej zajíci, pohádky o Krtečkovi, Shrek, Šmoulové, Hledá se Nemo a Spiderman. Bohužel na obrázky například z dílny Walta Disneye se vztahují autorská práva a je složité je získat, proto je zde neuvádíme. Nicméně věříme, že si z naší nabídky vyberete některou omalovánku k vytisknutí a potěšíte tak své dítě (děti).

Online pohádkové obrázky nejen k tisku

Nemáte-li možnost či nechcete-li tisknout omalovánky, můžete je vybarvovat i na počítači. Buď si stáhněte jednotlivé obrázky a ty pak editujte v nějakém grafickém editoru (třeba v jednoduchém editoru Paintbrush - Malování, které je základní součástí operačního systému Windows). Další možnost je využít online omalovánky v prohlížeči. Takové omalovánky tu bohužel nemáme, můžeme však doporučit pěkné stránky s online omalovánkami z pohádek. Nicméně papír je papír... Pro děti jsou určitě vhodnější vytištěné omalovánky - méně zatěžují oči a zároveň si děti procvičují práci s tužkou nebo pastelkou.

Dětské online omalovánky pro malé děti, školáky i předškoláky

Pohádky a omalovánky většina dospělých považuje za dětskou zábavu určenou především pro nejmenší a předškoláky. To je však není tak úplně pravda. Tzv. antistresové omalovánky jsou určeny právě starším lidem včetně důchodců a seniorů. Pomáhají jim totiž zvládat stres, který nás dospěláky denně provází. Proto neváhejte a stahujte obrázky k vytištění. Můžete si je tisknout zadarmo a vybarvovat tak často, jak jen budete chtít.

Na této stránce jste nalezli omalovánky (vymalovánky, domalovánky) ke stažení a vytištění pro malé děti zdarma k vybarvení s tématikou pohádek a pohádkových - nadpřirozených bytostí.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů