Nejlepší


Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánky Dopravní prostředky k vytisknutí pro děti zdarma

Dopravní prostředky, to je další oblíbená kategorie hraček pro děti, především pro kluky. Který kluk si jako malý nehrál s vláčkem nebo autíčkem - angličákem? Mezi další omalovánky k vytisknutí zdarma ke stažení s podobnou tématikou patří například letadlo, loď nebo obrázek vzducholodě k tisku. Velmi oblíbený je i obrázek traktoru nebo motorka. Omalovánky osobních automobilů hledejte ve zvláštní kategorii - máme jich tolik, že by mezi jinými dopravními prostředky překážely. Stejně tak prostředky pro dopravu lidí do vesmíru - rakety a raketoplány - hledejte v kategorii Vesmírné omalovánky k vytisknutí.Obrázky pro děti ke stažení, vytištění a vybarvení

Co jsou to vlastně dopravní prostředky? Jedná se o pohyblivé objekty (tělesa) sloužící k přepravě materiálu nebo osob. Nemusí se jednat vždy o stroj, ale dopravním prostředkem může být i samotný člověk, vzpomeňte si na to, až potáhnete tašky ze supermarketu nebo malého prcka na zádech :-) Stejně tak mohou být dopravním prostředkem zvířata - koně, velbloudi, osli apod. Tyto animální dopravní prostředky hledejte též v jiné kategorii (zvířata). Dopravní prostředky dále můžeme rozdělit na vozidla (např. motocykly, motorky, lokomotivy, traktory, jízdní kola, tramvaje, vagóny, kočáry, automobily apod.), letadla (např. vznášedla, rakety, větroně, vrtulníky, vzducholodě, balóny, letadla s pevnými křídly, padáky, vírníky atd.)a plavidla (např. ponorky, vory, bárky, plachetnice, prámy, lodě atd.). Další druhy jako zdvihadla, pásové přepravníky nebo produktovody zde neuvádíme. Nemyslíme si, že by pro malé děti byly atraktivní omalovánky k vytisknutí s plynovodem nebo ropovodem :-)

Dětské online omalovánky dopravních prostředků

Chcete šetřit papír nebo nemáte tiskárnu a přesto chcete nechat své děti vybarvovat omalovánky? Potom vyzkoušejte partnerskou stránku s omalovánkami online kde je na výběr mnoho online omalovánek, například omalovánky vláčků a mašinek nebo omalovánky aut online. Navštivte i tapety dopravních prostředků na plochu PC. Naleznete tam mnoho vysoce kvalitních wallpaperů s motivy dopravních prostředků na pozadí počítače. Obrázky dopravních prostředků k vytisknutí jsou k dispozici zdarma ke stažení a vytištění.

Omalovánky jsou někdy nazývané i jako domalovánky nebo vymalovánky. Na této stránce jste nalezli omalovánky ke stažení a vytištění pro malé děti zdarma k vybarvení s tématikou dopravní prostředky.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů