Top pět


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lodička k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem lodička k obarvování pro holku i kluka. Omalovánka lodička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lodička - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lodička - A5            Omalovánka - Lodička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lodička patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, obrázek, k tisku, ke stažení, Dopravní prostředky, k vytisknutí, online, k vybarvení, Lodička, pro děti, zdarma, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Lodička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s lodičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, temperové barvy, křídy, akrylové barvy a pastelky. Potřeb na malování je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku lodička lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s lodičkou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektrickou energii případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, temperové barvy nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i lodičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, kytky a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Zootropolis, Ratatouille, Kačer Donald, Marvel Rocket případně Avatar. Je však velmi těžké je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: miminko, astronaut, pes, raketa nebo také kočka. Ať vám omalovánka lodička přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů