Top pět


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lodička k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená lodička k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka lodička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lodička - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lodička - A5            Omalovánka - Lodička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lodička patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, Lodička, obrázky, k vytištění, k vybarvení, zdarma, online, pro děti, obrázek, Dopravní prostředky, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Lodička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s lodičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixky, temperové barvy, voskové tužky, akrylové barvy nebo též pera. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici dlouhá řada. Obrázek lodička lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lodičkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například fixky, temperové barvy a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, hudební nástroje, zaměstnání a pochopitelně i lodičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, květiny a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy pes Pluto, My little pony, Princezna a žabák, Spongebob případně Bambi. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme k uložení jsou: piráti, liška, draci, hasiči anebo slon. Nechť omalovánka s lodičkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů