Top omalovánky


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka lodička k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem lodička ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka lodička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lodička - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lodička - A5            Omalovánka - Lodička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lodička patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Lodička, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, zdarma, k tisku, k vytištění, Dopravní prostředky, obrázek, obrázky, ke stažení, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Lodička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s lodičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, uhlíky, pastelky, pera nebo také temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku lodička lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lodičkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, elektrickou energii a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například tempery, uhlíky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířátka, zaměstnání a pochopitelně i lodičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, čísla či druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Mickey mouse, Medvídek Pú, Pinocchio, Avatar a nebo Požárník Sam. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stažení jsou: slon, loď, astronaut, traktor anebo princezna a princ. Nechť vám omalovánka s lodičkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů