Nejhledanější


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lodička k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem lodička k obarvení pro předškolní děti. Omalovánka lodička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lodička - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lodička - A5            Omalovánka - Lodička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lodička patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: vymalovánky, obrázky, dětské obrázky, omalovánka, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, zadarmo, online, Lodička, ke stažení, omalovánky, Dopravní prostředky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Lodička k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s lodičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, křídy, pera, voskové tužky nebo také akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku lodička lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s lodičkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektrickou energii či počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba umělecké tužky, křídy nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, různá zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i lodičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, kytky a nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Tom a Jerry, Batman, Toy Story či Simpsonovi. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které tady máme k uložení jsou: vláček, auto, hasiči, čert a lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s lodičkou.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů