Doporučené


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lodička k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem lodička k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka lodička je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lodička - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Lodička - A5            Omalovánka - Lodička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lodička patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k tisku, obrázky, ke stažení, zdarma, Lodička, k vybarvení, online, k vytištění, obrázek, pro děti, Dopravní prostředky, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Lodička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s lodičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako tužky, křídy, olejové pastely, fixky a uhly. Pomůcek na malování je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Obrázek lodička lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lodičkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří čas, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. tužky, křídy nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, květiny, rostliny a pochopitelně i lodičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, pohádkové postavy anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Roblox, Pixel art, Peter Pan a Gumídci. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stažení jsou: slon, Santa Klaus, mašinka, plachetnice nebo též astronaut. Věříme, že se vám obrázek lodičky bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů