Nej omalovánky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií fyzika, kultura, bankovnictví, psychologie, chemie, matematika, software, lékařství a medicína, stavebnictví, náboženství a křesťanství, nemoce, zkratky, počítače, materiály, nápoje, internet, politika, technika, latina, literatura, český jazyk, cestování, různé, filozofie atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Síť pro děti i dospělé

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, země východní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, obecné zkratky, politické strany a hnutí, týmy NHL, úřady a ministerstva, měny, geocaching, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, hudební zkratky, okresy České republiky apod.

Obrázky na PC ke stažení - full HD wallpapery ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. lze použít v ultrabook, displej, počítač, monitor, mobil, mobilní telefon, notebook, PC, tablet, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows NT, Java ME, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows 10, Lubuntu, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Windows XP, Mac. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, motorky, fantasy, hmyz a pavouci, květiny, Formule 1, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, free wallpapers, sportovní a závodní auta. Dostupné velikosti jsou 1280x768, 393x786, 1080x1920, 320x568, 1440x960, 1280x720, 1920x1280, 1920x1200, 640x480, širokoúhlé 1366x768, 3200x1800, 1152x1920, HD 1280x720, 1280x800, 2160x3840, 1024x600 atd.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, V, tipy, Online hry zdarma, Antistresové omalovánky pro dospělé, Světové vlajky, doporučujeme, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Striptease, Prapory českých měst, Pozadí na PC, zadarmo, Superhry a hry online zdarma

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Mluvčí, Olympiáda, Kladno, Gymnasté, Státník, Ministři, Slovenští prezidenti, Miliardář, Češi, Básníci, Pittsburgh Penguins, Voják, AIDS, Trest smrti, Vražedkyně, Trenérka, Hudba, Vůdce, Američan, Vládce, Spisovatel, Zpěvačky, Diplomat, Křesťanství, Žhavé výstřely, Textařka, Druhá světová válka, KSČ, Generalissimus, Vojáci, Florida Panthers, Malíř, Podnikatel, Renesance, Rakousko-Uhersko, Rakušan apod.

Výroky, moudra, úsloví, bonmoty, aforismy, motta, přísloví

Slavné citáty, Výroky, moudra, úsloví, bonmoty, aforismy, motta, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o zlu od různých známých osobností.

Náš tip pro děti i dospělé

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Keywords:č, Adventní magazín, humor, zajímavosti, Přání, přáníčka, blahopřání, linky, Webové online testy zdarma, Prapory českých měst, Thierry Henry, webovky, počítače, odkaz

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Informace pro děti i dospělé

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, internetové stránky, History of travel, multimédia, Nejlepší hry pro dívky, cestování, Vlajky států USA, Stručný slovník pojmů a termínů, Přehled zkratek a akronymů, V, weby

Adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Keramika, Papírový vánoční stromek, Francouzsky, Jmenovky, Monitor, Řetězy, Korálky, Ohňostroj, Borovice, Vánoční dekorace, SMS, Atmosféra, Koledy, K Vytisknutí, Linecká kolečka, Keramický adventní věnec, Vánoce, Píseň, Slámový adventní věnec, Tisk, Štědrý večer, Staroměstské náměstí, Omalovánky, Recepty, Vánoční pozadí, Santa, Vánoční koule, Brno, K Vytištění, Přání, Cesmína apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Pensylvánie, Michigan, New Jersey, Západní Virginie, Jižní Dakota, Utah, Montana, Connecticut, Arkansas, New Hampshire, Maine, Florida, Rhode Island, Aljaška, Maryland, Kalifornie, Tennessee, Havaj, Kentucky, Nebraska, Virginie, Wisconsin, Idaho, Georgie, Oregon, Colorado atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií latina, psychologie, nápoje, cestování, příroda, bankovnictví, různé, účetnictví, nástroje, matematika, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, stavebnictví, materiály, rostliny, chemie, jídlo, ekonomie a ekonomika, zkratky, literatura, nemoce, zločin a právo, školství, internet atd.

Klíčová slova: internet, Přehled formátů souborů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Guyana, Prapory regionů a království, Online testy zdarma, hyperlinky, Hanoj city, Superhry a hry online zdarma, webové stránky, Slovník pojmů Co je to?

Adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Keramika, Papírový vánoční stromek, Francouzsky, Jmenovky, Monitor, Řetězy, Korálky, Ohňostroj, Borovice, Vánoční dekorace, SMS, Atmosféra, Koledy, K Vytisknutí, Linecká kolečka, Keramický adventní věnec, Vánoce, Píseň, Slámový adventní věnec, Tisk, Štědrý večer, Staroměstské náměstí, Omalovánky, Recepty, Vánoční pozadí, Santa, Vánoční koule, Brno, K Vytištění, Přání, Cesmína apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Pensylvánie, Michigan, New Jersey, Západní Virginie, Jižní Dakota, Utah, Montana, Connecticut, Arkansas, New Hampshire, Maine, Florida, Rhode Island, Aljaška, Maryland, Kalifornie, Tennessee, Havaj, Kentucky, Nebraska, Virginie, Wisconsin, Idaho, Georgie, Oregon, Colorado atd.

Internet, síť pro děti i dospělé

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, dopravní zařízení apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, počítač, PC, displej, notebook, smartphone, mobil, tablet a pro operační systémy Lubuntu, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows 2000, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, macOS, Windows 95, Linux Mint. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: jídlo a nápoje, psi a štěňátka, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, auta, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, hudební tapety, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, budovy a stavby, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, noční města, rostliny. Dostupná rozlišení jsou 1600x2560, 1440x900, 1920x1200, 2560x1440, 640x480, 1680x1050, 1152x768, 2160x3840, 393x786, 1440x2560, 854x480, 1280x960, 1024x600, 1600x1200, širokoúhlé 1366x768, 800x1280 atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, K, Kliparty pro dokumenty, pro dospělé, zeměpis, Bulgaria, odkazy, pro děti, Státní vlaječky, prapory, Dopravní značky, Vlajky jednotlivých států USA, Adventní magazín, Cristiano Ronaldo football, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Problém s překladem: Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Hele táto, řekne Sára svému muži Kohnovi, musíme dceři do pokoje pořídit rolety. Večer když se svlíká, Roubíček odnaproti ji okukuje. Ale Sáro, to chce rozum, jaképak rolety, vyměníte si pokoje a rolety bude kupovat Roubíček.

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Další odkazy:

Flags of the world countries
Zajímavé internetové odkazy
Texty přáníček k svátku podle jmen
Linky na partnerské weby
Sexy Angelina Jolie
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Andrés Iniesta Luján
Doporučené internetové odkazy
Online hry zdarma
Doporučené odkazy
Obrázek Studentka lolitka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů