Top šest


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v smartphone, obrazovka počítače, phablet, PC, notebook, mobil, ultrabook, počítač, monitor, tablet, displej a pro operační systémy Mac, Windows 98, Linux Mint, Windows XP, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows 10, Windows 7, Windows NT. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, květiny, kytky, dopravní prostředky, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, noční města, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, letadla, wallpapery, rostliny, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, auta, sportovní pozadí. Zvolit si můžete z velikostí 1280x960, 800x1280, 1280x768, 1800x1440, 1280x854, 1280x1024, Full HD 1080x1920, 375x667, 800x600, 768x1024, 750x1334, 412x846, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 1536x864, 1080x1800 atd.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak exportovat, jak otevřít, jak přehrát, jak převést, jak spustit, kterak editovat, v čem upravit, čím zobrazit soubory těchto typů: dokumenty, hudební audio soubory, video soubory, komprimace dat, systémové soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, smajlíci a emotikony, nápoje, věda, zelenina, hmyz, přístroje, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, ženy a dívky, stavby, rostliny, nástroje a přístroje, květiny, ovoce, symboly, mapy, osobnosti a lidé, ptáci, láska, muži, Vánoce a Advent atd.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, weby, Vánoční magazín, V, Cristiano Ronaldo football, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Dopravní značky, Cristiano Ronaldo, multimédia, Vlajky spojených států amerických, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zeměpis

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Omalovánky, Písnička, K Vytištění, Francouzsky, Alkoholový kalendář, Vánoční prostírání, Lego, Štědrý den, Vánoční stromek, Štěstí, Tisk, Linux, Vánoční ubrusy, Betlém, Kinder, Vídeňský punč, Jarmark, Brno, Svíčky, Tapeta, Strom, Neviňátko, Vánoční pozadí, Vánoční svíčky, Přání, Keramický adventní věnec, SMS, Advent, Ohňostroj, Tichá noc, Jesličky apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Pro dívky, Hry pro děti, Logické hry, Střílečky, Závody aut, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Strategie, Sportovní hry, Adventury, Relaxační hry, Animace a tak dále.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma, info, Monica Belluci, zadarmo, doporučujeme, Životopisy slavných osobností, Cameroon, Kliparty pro dokumenty, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Vánoční web

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Obrázky ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Také doporučujeme: Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro phablet, PC, displej, mobil, monitor, ultrabook, notebook, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Java ME, Windows XP, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, macOS, Mac, Windows 2000, Microsoft Windows 8, OSX, Windows Server 2012. Wallpapery do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako free wallpapers, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, flóra, stromy, vesmír, kosmos, motorky, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, Formule 1, nature - příroda, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, zvířata, Rally, závody aut. Zvolte si z rozměrů 768x1024, 2048x1536, Full HD 1080x1920, 412x846, 1600x2560, 375x812, 1152x768, širokoúhlé 1366x768, 1024x768, 360x640, 1152x864, 1920x1080, 1366x768, 1920x1280, 360x760, 393x786 atd.

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Logické hry, Vaření a smažení, online html5 hry, Oddechové hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Akční gamesky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Sportovní gamesy apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, tipy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, internet, Online hry zdarma, hyperlinky, Chelsea FC, Super online kvízy, Online testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Webové html5 hry zdarma

Hlášky, motta, aforismy, přísloví, myšlenky, rčení, úsloví

Citáty slavných osobností, Hlášky, motta, aforismy, přísloví, myšlenky, rčení, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o zlu od různých známých osobností.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Boston Bruins, Francie, Orlík, Poslanec, Imitátor, Diplomat, Textař, Faraon, Vojáci, Zavražděn, Češi, KHL, Atentát, KSČ, Ekonom, Královna, Prezidenti USA, Prezidenti ČR, Válka, Komunisté, Florida Panthers, Sebevražda, Ital, Překladatel, Poslanci, Závodník, Rakušan, Rock ‚n‘ Roll, Trest smrti, Američan, Kněz, Zlatý slavík, Hokej, Philadelphia Flyers, Zpěvák, Čech apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: Obrázky ke stažení, webovky, internetové stránky, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Obrázky zdarma, F, URL, Sexy Erika Eleniak, Přehled formátů souborů, výukové pomůcky, webové stránky

Hlášky, motta, aforismy, přísloví, myšlenky, rčení, úsloví

Citáty slavných osobností, Hlášky, motta, aforismy, přísloví, myšlenky, rčení, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o zlu od různých známých osobností.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, země EU, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, úřady a ministerstva, měny, politické strany a hnutí, hudební zkratky, geocaching, týmy NHL, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: odkaz, H, zdroje informací, počítače, školství, Přání a blahopřání, pro děti, Dopravní značení, kuriozity, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, pro dospělé, humor, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Volby: "Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Další odkazy:

Gratulace a přání
Doporučené odkazy
Country flags
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Anna Kurnikovová
Zajímavé internetové odkazy
Fotografie topmodelek
Tipy na Partnerské weby
Pardubický kraj
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Přání k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů