Top omalovánky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: internet, sport, nápoje, materiály, jídlo, filozofie, latina, náboženství a křesťanství, stavebnictví, psychologie, cestování, kultura, účetnictví, rostliny, nemoce, ekonomie a ekonomika, matematika, počítače, zločin a právo, nástroje, software, politika, český jazyk, chemie atd.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politici, poruchy, herectví, herci a herečky, školství, žurnalisté a novináři, věda, křesťanství, podnikání a podnikatelé, národnost, umělci, politika, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, záliby, osobnosti, lékařství, psychologie, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, auta, Vánoce a Advent, halloween, ovoce, láska, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, přístroje, muži, květiny, hudba, rostliny, smajlíci a emotikony, symboly, nápoje, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, zvířata, jídlo a nápoje, zelenina, ženy a dívky atd.

Klíčová slova: V, Kliparty pro dokumenty, zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Jihočeský kraj, Tapety na plochu počítače, odkaz, odkazy, Amanda Bynes, Onlinovky zdarma, Americké federální vlajky, cestování, webovky

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, země EU, okresy České republiky, státy usa, fyzikální jednotky, týmy NHL, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, geocaching, vojenské hodnosti, hudební zkratky, obecné zkratky apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Obrázky na plochu PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu PC. jsou vhodná pro tablet, mobil, notebook, počítač, obrazovka počítače, monitor, smartphone, mobilní telefon, phablet, PC, ultrabook a pro operační systémy Lubuntu, Windows 7, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Windows 95, Linux Xubuntu, FreeBSD, Linux Mint, Windows 98, Apple iOS (iPhone). Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako noční města, motorky, motocykly, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, letadla, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, rostliny, psi a štěňátka, příroda, krajina, budovy a stavby, 3D a Abstraktní. Zvolte si z rozměrů Full HD 1080x1920, 854x480, 1536x864, 2560x1600, 1600x900, 1536x2560, 393x786, 1200x1920, 1024x768, 375x667, 1680x1050, 640x480, 800x600, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 2160x3840 atd.

Keywords:Hry pro nejmenší online, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, A, Wallpapers na plochu PC, Přání a přáníčka, Dopravní značení, URL, humor, Pozadí na plochu monitoru, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Biografie známých osobností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Tapety na plochu počítače - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu počítače. můžete využít v displej, ultrabook, mobilní telefon, smartphone, notebook, mobil, obrazovka počítače, počítač, tablet, phablet, monitor a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Windows 2000, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, macOS, Lubuntu, OSX, Windows 95, Slackware, Chrome OS. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, psi a štěňátka, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, auta, zvířata, letadla, příroda, krajina, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, dopravní prostředky, voda a bubliny, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolit si můžete z velikostí 393x786, 2048x1536, 800x600, 1440x900, 375x812, 750x1334, 360x640, 1440x960, 1280x768, 1366x1024, 1920x1080 Full HD, 2560x1600, 1536x2560, 375x667, 1536x2048, 1280x800 atd.

Frky, anekdoty, vtípky, vtipné texty, kameňáky, vtipy

Chcete se pobavit? Frky, anekdoty, vtípky, vtipné texty, kameňáky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, černý humor, kameňáky, židovské anekdoty apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, jak přehrát, čím zobrazit, v čem spustit, jak exportovat, jak otevřít, jak spustit, jak importovat, jak převést, jak konvertovat soubory těchto typů: video soubory, systémové soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, komprimace dat, obrazy disků, šablony dokumentů, grafiku, spustitelné soubory, dokumenty, konfigurační soubory, koncovky souborů apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: zeměpis, V, Super online hry zdarma, Obrázková přání k svátku podle jmen, multimédia, tipy, webové stránky, Omalovánky k tisku, zábava, Online adventní magazín, hyperlinky, školství

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Husarské knoflíky, Silvestr, Nový rok, Windows, Umělý vánoční stromek, Stromeček, SMS, Ježíšek, Francouzsky, Jmenovka, Ohňostroj, Sněhová vločka, Adventní kalendář, Vánoční ubrusy, Jmelí, Láska nebeská, Zdraví, Vykrajovátka, Vosí hnízda, Vánoční světýlka, Blahopřání, Přáníčko, Atmosféra, Lindt, Bramborový salát, Televize, Hostina, Rumové řezy, Linecká kolečka, Písnička, Adventní věnec apod.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, kterak editovat, jak převést, čím prohlížet, v čem upravit, jak importovat, jak přehrát, jak konvertovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: grafiku, dokumenty, komprimace dat, spustitelné soubory, systémové soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, video soubory apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, doporučujeme, Super online kvízy, Nicole Kidman, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?, Seznam přípon a koncovek souborů, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, Online hry zdarma, zadarmo, F

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Husarské knoflíky, Silvestr, Nový rok, Windows, Umělý vánoční stromek, Stromeček, SMS, Ježíšek, Francouzsky, Jmenovka, Ohňostroj, Sněhová vločka, Adventní kalendář, Vánoční ubrusy, Jmelí, Láska nebeská, Zdraví, Vykrajovátka, Vosí hnízda, Vánoční světýlka, Blahopřání, Přáníčko, Atmosféra, Lindt, Bramborový salát, Televize, Hostina, Rumové řezy, Linecká kolečka, Písnička, Adventní věnec apod.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Akční gamesky, Hannah Montana, Omalovánky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Adventury, Deskovky, Auta a závodní, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Farmářské hry, Oddechové hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Staroměstské náměstí, Vykrajovátka, SMS, Stromeček, Vánoční dekorace, Brno, Monitor, Keramika, Patchwork, Přáníčko, PF, Štěstí, Jezulátko, Tiskárna, Jedle, Štědrý večer, Popelka, Jesličky, Vánoční stromeček, Kavkazská jedle, Ostrava, K Vytisknutí, Striezelmarkt, K Vytištění, Text, Papírové ozdoby, Filmy, Vánoční pozadí, Alkoholový kalendář, Rostliny, Kinder apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: volný čas, Státní vlajky států světa, Online testy zdarma, pro dospělé, Obrázky na plochu PC, Mezinárodní den žen, pro děti, Dopravní značení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Webové online testy zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajka Walesu, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ošklivý sen: Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Další odkazy:

Omalovánky k vytištění
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Olomoucký kraj
Tipy na zajímavé weby
Gambling, betting
Partnerské weby
Zamilované sms vzkazy
Naše tipy
Der Futbol Club Barcelona

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů