Doporučujeme


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Ftipy, kameňáky, fóry, černý humor, vtípky, vtipy

Zkuste vypnout! Ftipy, kameňáky, fóry, černý humor, vtípky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O zvířátkách, O škole, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O mužích, O Němcích, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Náš tip pro děti i dospělé

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Adventury, Bojové hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Animace, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Logické hry, Závody aut, Hry pro děti, Strategie, Akční hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, č, M, Obrázky motorek na plochu PC, Nejlepší online hry zdarma, Státní prapory všech zemí, odkaz, Adventní tradice a zvyky, Prapory českých měst, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Biografie slavných osobností, pro děti

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Myšlenky, bonmoty, moudrosti, motta, úsloví, hlášky, výroky

Citáty slavných, Myšlenky, bonmoty, moudrosti, motta, úsloví, hlášky, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o člověku od různých známých osobností.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, geocaching, politické strany a hnutí, státy usa, země EU, týmy NHL, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva apod.

Keywords:Dopravní značky, Vlajky jednotlivých států USA, Státní prapory všech států, Nejhranější online testy a kvízy, World flags, Přehled zkratek a akronymů, odkazy, zábava, Novoroční předsevzetí, Seznam vlajek amerických států, cestování, Wallpapers na zdarma PC ke stažení

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Starověký Egypt, Továrník, První republika, Boston Bruins, Miliardáři, Závodník, Dabérka, Upálen, Novinář, Žijící, Francie, Režisér, Podnikatel, Křesťanství, Hokej, Historik, Hokejisté, Imitátor, Československo, Trest smrti, Avangard Omsk, Pittsburgh Penguins, Florida Panthers, Císař, Žhavé výstřely, Teolog, Poslanci, Protektorát, Dallas Stars, Brno, Náboženství, Normalizace, Kladno, Hejtmani, Maršál, Český slavík apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kansas, Oklahoma, Connecticut, Západní Virginie, Florida, Utah, Missouri, Michigan, Nové Mexiko, Minnesota, Havaj, Kalifornie, Illinois, Tennessee, New Jersey, Jižní Dakota, Nevada, Georgie, Vermont, Wyoming, Jižní Karolína, Maryland, Louisiana, Arkansas, Montana, Idaho atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, Databáze osobností Kdo je to?, webovky, Přání k svátku, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online životopisy, biografie slavných osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, Elektronické obrázkové vánoční přání ke stažení zdarma, Online hry zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Kameňáky, vtipné texty, fórky, černý humor, vtipy, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipné texty, fórky, černý humor, vtipy, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipné citáty, murphyho zákony, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky apod.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v mobil, phablet, PC, ultrabook, obrazovka počítače, monitor, displej, mobilní telefon, počítač, smartphone, tablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, SUSE Linux, Slackware, Android, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, OSX, Windows NT, FreeBSD, macOS. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, zvířata, příroda, krajina, voda a bubliny, rostliny, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, noční města, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, auta, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky. Dostupná rozlišení jsou 1536x2048, 1280x1024, 1920x1200, 1280x800, 360x720, 360x760, 1600x1200, 1280x960, 2560x1440, 1440x900, 360x640, 1920x1280, 1200x1920, 800x600, 1152x1920, 800x1280 atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, weby, zajímavosti, Online hry zdarma, Webové online testy zdarma, zeměpis, zdarma, Advent, internetové stránky, Obrázky, kliparty, humor

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Síť pro děti i dospělé

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Auta a závodní, Logické hry, Adventury, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Oddechové hry apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, kterak editovat, jak přehrát, jak vytvořit, jak exportovat, v čem spustit, jak spustit, jak importovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak převést soubory následujících typů: grafiku, obrazy disků, písma, fonty, konfigurační soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, internet a web, spustitelné soubory, dokumenty, šablony dokumentů, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Superhry a hry online zdarma, zdroje informací, doporučujeme, Prapory českých měst, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, K, výukové pomůcky, zadarmo, Super online hry zdarma, Full HD pozadí na PC, Vše o Vánocích, Vánoční online hry zdarma, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Sekačka: „Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Další odkazy:

Umělé a živé vánoční stromky
Partnerské weby
Obrázek Tři králové zdarma ke stažení
Doporučené odkazy
Svíčka
Zajímavé internetové odkazy
Kuwait
Tipy na zajímavé weby
Grunge hudební rockový styl
Naše tipy
Online hry zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů