Top obrázky


Omalovánka tenistky

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajímavé odkazy, počítače a internet

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Ftipy, vtipné texty, fóry, vtipy, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipné texty, fóry, vtipy, kameňáky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O škole, O manželství, O ženách, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o Bohu apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, filozofie, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, nadpřirozené osoby, osobnosti, umělci, přezdívky, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, Spisovatelé a básníci, vlastnosti, rodinné vztahy, psychologie, mytologie, sport, státní správa atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Náš tip, počítače a internet

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie apod.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Karetní, Vánoční online hry, Střílečky, Oddechové, Sportovní, Závodní, Strategie, parkování - parkovačky, Klasické, Pro dívky a podobně.

Klíčová slova: pro děti, odkaz, internet, cestování, Geography and flags, zdarma, webovky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, Dopravní značky, Seznam vlajek měst České republiky, Nejlepší školní testy a kvízy, Skvělé hry online zdarma

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

černý humor, vtipy, fórky, frky, kameňáky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipy, fórky, frky, kameňáky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Informace, počítače a internet

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Keywords:počítače, výukové pomůcky, Nejlepší online hry zdarma, weby, World countries and flags, Dopravní značení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkazy, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přehled zkratek a akronymů, Wallpapery na tablet

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Jersey, Idaho, Washington, Nebraska, Jižní Karolína, Aljaška, Illinois, New Hampshire, Wisconsin, Minnesota, Utah, Colorado, Oklahoma, Maine, Nevada, Massachusetts, Alabama, Michigan, Virginie, Pensylvánie, Západní Virginie, Kalifornie, Arizona, Iowa, Kansas, Rhode Island atd.

Síť, počítače a internet

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Klíčová slova: doporučujeme, URL, Státní prapory, Tapety, pozadí, wallpapers, V, F, Online hry zdarma, Pojem Paškál, humor, info, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Pozadí na plochu počítače

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Moudra, moudrosti, hlášky, myšlenky, výroky, aforismy, motta

Citáty slavných, Moudra, moudrosti, hlášky, myšlenky, výroky, aforismy, motta, rozdělené kategorií: hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o lži od různých známých osobností.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, státy Blízkého východu apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Seznam souborových přípon, Biografie známých osobností, Grunge hudební rockový styl, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Webové online testy zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, Kliparty pro dokumenty, Super online hry zdarma, Vlajky států a zemí světa

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Moudra, moudrosti, hlášky, myšlenky, výroky, aforismy, motta

Citáty slavných, Moudra, moudrosti, hlášky, myšlenky, výroky, aforismy, motta, rozdělené kategorií: hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o lži od různých známých osobností.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

World wide web, internet, počítače a internet

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, ovoce, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, přístroje, osobnosti a lidé, stavby, nástroje a přístroje, rostliny, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, náboženství, zelenina, symboly, věda, květiny, hmyz, muži, smajlíci a emotikony, ptáci, ženy a dívky, Vánoce a Advent atd.

Pozadí na plochu počítače - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. lze použít v tablet, ultrabook, phablet, monitor, mobil, obrazovka počítače, notebook, displej, PC, počítač, smartphone a pro operační systémy Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Slackware, Linux Xubuntu, Windows NT, Windows 10, Windows 10 Mobile, Windows 7, Mac, Android, Windows 2000. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, fraktály, armáda, válka, zbraně, Formule 1, Rally, závody aut, motorky, květiny, sportovní a závodní auta, free wallpapers, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, flóra, stromy. Dostupná rozlišení jsou 1280x960, 2048x1080, 1680x1050, 1920x1280, 2160x3840, 3200x1200, 1440x2560, 1800x1440, 1920x1080 Full HD, 412x846, 2560x1600, 1024x600, 1152x1920, 640x480, 320x568, 2560x2048 atd.

Anekdoty, vtipy, fórky, vtipné texty, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipy, fórky, vtipné texty, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Němcích, Frky ze života, O zvířátkách, O Windows, O Slovácích, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipné hádanky, O mužích apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: Super online flash hry, Seznam vlajek amerických států, Full HD tapety na PC zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Charlize Theron, Prapory regionů a království, Online vánoční magazín, linky, A, zdroje informací, kuriozity, Free hry, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Husákův mistrovský kousek: Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Další odkazy:

Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Partnerské internetové stránky
Fotografie topmodelek
Naše tipy na zajímavé stránky
Togo
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Historie cestování
Doporučené internetové odkazy
Tapety na plochu voda
Odkazy na užitečné webové stránky
Pozadí na plochu voda ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů