Doporučujeme


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Střílečky, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Bojové hry, Sportovní hry, Závody aut, Akční hry, Animace, Relaxační hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Logické hry, Adventury a tak dále.

Síť pro děti i dospělé

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, geocaching, okresy České republiky, státy usa, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, politické strany a hnutí apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Životopisy osobností, volný čas, zajímavosti, Vánoční svíčky na obrázku, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky jednotlivých států USA, doporučujeme, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, info, zábava, zeměpis, Online vánoční webzine

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Internet, síť pro děti i dospělé

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Brutální krvavé hry, Závody aut, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Střílečky, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Akční hry, Pro dívky, Logické hry, Strategie a tak dále.

Keywords:V, Online hry zdarma, Dopravní značení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Hazard games, Obrázky na PC, odkaz, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vánoční online hry zdarma, URL, Přehled států světa a jejich vlajek, pro děti

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Logické, Sportovní, Střílečky, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, parkování - parkovačky, Oddechové, Závodní, Karetní, Klasické a podobně.

Přísloví, moudrosti, úsloví, výroky, motta, bonmoty, hlášky

Citáty slavných, Přísloví, moudrosti, úsloví, výroky, motta, bonmoty, hlášky, z kategorií citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Kansas, Missouri, Wyoming, Oregon, Montana, Tennessee, Nevada, Washington, Iowa, Louisiana, Utah, Colorado, Illinois, Aljaška, Jižní Dakota, Maine, Nové Mexiko, New Jersey, Massachusetts, Alabama, Georgie, Connecticut, Rhode Island, Michigan, Indiana, Vermont atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Tapety na PC ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC ke stažení. lze použít v mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, smartphone, tablet, notebook, počítač, PC, mobil, ultrabook, phablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, OSX, Windows XP, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows 95, BlackBerry OS, Windows 10. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: moře, oceány, pláže, hudební tapety, auta, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, motorky, motocykly, budovy a stavby, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, zvířata, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, sportovní pozadí, noční města. Mnoho verzí a velikostí jako 360x640, 2048x1080, 1366x1024, širokoúhlé 1366x768, 1152x864, 412x846, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 1440x2560, 2560x2048, 1536x2048, 768x1024, 1536x864, 1152x768, 2560x1440, 375x812 atd.

Online vánoční webzine - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční světýlka, Vídeňský punč, Řetězy, Tiskárna, Zima, Koledy, Adventní neděle, Televize, Křesťanství, Advent, Vánoční svařák, Svíčky, Pro děti, Osvětlení do oken, Kavkazská jedle, SMS, Dárky, Santa, Plocha, Brambořík, Keramický adventní věnec, Film, Rumové řezy, Václavské náměstí, Papírové ozdoby, Popelka, Kapr, Vánoční trhy, Alkoholový kalendář, Jezulátko, Osvětlení apod.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, multimédia, Nejlepší zeměpisné kvízy, Klipart rolničky zdarma ke stažení, Vlajky měst České republiky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Slovník pojmů Co je to?, Nejznámější vánoční koledy, webovky, internet, weby, Online adventní magazín

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: materiály, lékařství a medicína, různé, internet, politika, nemoce, matematika, příroda, technika, náboženství a křesťanství, literatura, věda, školství, chemie, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, počítače, software, jídlo, latina, účetnictví, hardware, fyzika, nástroje atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Kameňáky, vtipné texty, frky, ftipy, anekdoty, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipné texty, frky, ftipy, anekdoty, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, černý humor, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak importovat, jak spustit, v čem upravit, čím prohlížet, jak převést, jak konvertovat, jak přehrát, jak exportovat soubory z následujících kategorií: grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, internet a web, písma, fonty, obrazy disků, spustitelné soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, dokumenty, video soubory apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Dopravní značky, Kliparty pro dokumenty, Křesťanství a Vánoce, cestování, Obrázky zdarma, Staré hry online, Ozdobený vánoční stromeček, tipy, linky, hyperlinky

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: materiály, lékařství a medicína, různé, internet, politika, nemoce, matematika, příroda, technika, náboženství a křesťanství, literatura, věda, školství, chemie, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, počítače, software, jídlo, latina, účetnictví, hardware, fyzika, nástroje atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Informace pro děti i dospělé

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, F, Super online kvízy, Vlajky jednotlivých států USA, Tapety na PC ke stažení, Pozadí na plochu Windows, Obrázky vlajek států světa, Životopisy osobností, výukové pomůcky, zdroje informací, počítače, Obrázky vlajek měst ČR, Paris Saint-Germain F.C.,

Několik fórů na závěr. Vtip Ošklivý sen: Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Hele táto, řekne Sára svému muži Kohnovi, musíme dceři do pokoje pořídit rolety. Večer když se svlíká, Roubíček odnaproti ji okukuje. Ale Sáro, to chce rozum, jaképak rolety, vyměníte si pokoje a rolety bude kupovat Roubíček.

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Slovakia
Partnerské weby
Obrázek vánočního stromečku
Doporučené odkazy
Flag of Australia
Naše tipy
Vánoční dárky
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů