Nejstahovanější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Washington, Delaware, Arizona, Illinois, Tennessee, Vermont, Wyoming, Wisconsin, New York, Massachusetts, Connecticut, Aljaška, Ohio, Colorado, Kalifornie, Severní Karolína, Nebraska, Oregon, Montana, Minnesota, Severní Dakota, Maryland, Nové Mexiko, Idaho, Missouri, Utah atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, mytologie, profese a zaměstnání, historie, podnikání a podnikatelé, umělci, školství, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, osobnosti, křesťanství, herectví, herci a herečky, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, vlastnosti, věda, politici, lékařství, nadpřirozené osoby atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Klíčová slova: multimédia, Online vánoční webzine, Biografie slavných osobností, Státní prapory všech zemí, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, školství, internetové stránky, linky, Vánoční dárek se stuhou, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky spojených států amerických, K, cestování

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Milka, Slámový adventní věnec, K Vytisknutí, Obrazovka, Vánoční ubrusy, Recepty, Blahopřání, Ježíšek, Koledy, Vánoční filmy, Kameňák, Betlém, Vánoční svícen, Svíčky, Tisk, Adventní svícen, Patchwork, Jídlo, Wallpaper, Tablet, Bramborový salát, Jarmark, K Tisku, Kinder, Linecká kolečka, Tichá noc, Rumové řezy, Štědrý večer, LED svíčky, Koleda, K Vytištění apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Full HD tapety na PC - full HD pozadí ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. můžete využít v phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, počítač, ultrabook, tablet, mobil, displej, monitor, smartphone, notebook a pro operační systémy Windows 2000, SUSE Linux, Linux Mint, OSX, Java ME, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Windows 95, Windows 10, Slackware, Windows NT. Full HD wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: Formule 1, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, motorky, free wallpapers, fraktály, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, zvířata, flóra, stromy, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, květiny, armáda, válka, zbraně, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolte si z rozměrů 2048x1536, 768x1024, 2160x3840, 1920x1200, 1680x1050, 750x1334, 1440x900, 1366x1024, 1920x1280, 320x568, 640x480, 1152x768, 1440x2560, 360x760, 3200x1200, 2560x2048 atd.

Informace, technika, kultura, informace

Moudra, motta, úsloví, myšlenky, přísloví, moudrosti, hlášky

Citáty slavných, Moudra, motta, úsloví, myšlenky, přísloví, moudrosti, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o lži od různých známých osobností.

Wallpapers na PC ke stažení - wallpapery na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC ke stažení. jsou vhodná pro mobilní telefon, phablet, PC, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, notebook, počítač, tablet, displej a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 7, Linux Mint, Linux Fedora, macOS, Windows 95, Windows 2000, OSX, Windows Me, Windows 98, Linux Xubuntu. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, free wallpapers, fantasy, velkoměsta a noční život, fraktály, Formule 1, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže. Vyberte si rozměr z 1152x1920, 1600x900, 1280x768, 854x480, širokoúhlé 1366x768, 1920x1200, 4800x1200, 1366x1024, 2048x1080, 1920x1280, 1280x800, 2560x2048, HD 1280x720, 750x1334, 393x786, 2048x1536 atd.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Logické, Akční hry, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Keywords:M, pro dospělé, Seznam souborových přípon, Nejhranější online testy a kvízy, Mandy Moore, Online zeměpisné testy zdarma, hyperlinky, M, Křesťanské omalovánky k vytištění, Online vánoční webzine, Wallpapers na PC ke stažení, Online hry zdarma

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, státy usa, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, obecné zkratky, firmy a společnosti, hudební zkratky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: info, Nej hry online, tipy, Mesin slot, Online hry pro děti zdarma, zeměpis, výukové pomůcky, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, Hry pro dívky online, Online hry zdarma, Obrázky vlajek států světa, Online geografické testy zdarma bez registrace

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Logické hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Akční hry, Závody aut, Pro dívky, Bojové hry, Adventury, Animace, Hry pro děti, Strategie, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Střílečky a tak dále.

Kameňáky, fóry, anekdoty, fórky, černý humor, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fóry, anekdoty, fórky, černý humor, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipné citáty, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, kameňáky apod.

Síť, technika, kultura, informace

Pozadí na PC zdarma ke stažení - obrázky ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v tablet, počítač, displej, phablet, mobil, obrazovka počítače, monitor, ultrabook, PC, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Mac, Windows 2000, Windows 7, Windows NT, Slackware, FreeBSD, Android, Linux Fedora, Lubuntu. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: budovy a stavby, příroda, krajina, auta, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, rostliny, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, wallpapery, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, moře, oceány, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 2160x3840, 750x1334, širokoúhlé 1366x768, 640x480, 1600x2560, 1280x960, 2048x1080, 1152x864, 360x720, 1440x960, 1200x1920, 1600x900, 1152x768, 1280x1024, 768x1024, Full HD 1080x1920 atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země Afriky apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj apod.

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, zábava, humor, Co je to vánoční girlanda?, Dopravní značky, zadarmo, F, Rolničky, Super online hry zdarma, Nejlepší online hry zdarma, odkaz

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Logické hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Akční hry, Závody aut, Pro dívky, Bojové hry, Adventury, Animace, Hry pro děti, Strategie, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Střílečky a tak dále.

Kameňáky, fóry, anekdoty, fórky, černý humor, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fóry, anekdoty, fórky, černý humor, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipné citáty, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, kameňáky apod.

Náš tip, technika, kultura, informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: poruchy, politici, záliby, vlastnosti, školství, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, osobnosti, mytologie, křesťanství, filozofie, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, umělci, psychologie, rodinné vztahy atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií materiály, kultura, účetnictví, zločin a právo, filozofie, nápoje, příroda, stavebnictví, rostliny, zkratky, cestování, software, nástroje, náboženství a křesťanství, jídlo, politika, matematika, internet, literatura, hardware, fyzika, chemie, věda, latina atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: pro děti, URL, Dopravní značení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, F, Blahopřání nejen k narození miminka, Slovník pojmů Co je to?, volný čas, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vlajky měst České republiky, weby, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Recepty na vánoční jídla, moučníky a cukroví,

Několik fórů na závěr. Vtip Zeman: Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Omalovánky k vybarvení zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Natalia Oreiro
Tipy na zajímavé weby
Smuteční kondolence
Partnerské weby
Lady Gaga
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů