Nej obrázky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Zajímavé odkazy, volný čas a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Wallpapery na tablet - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Wallpapery na tablet. doporučujeme pro notebook, PC, monitor, tablet, ultrabook, displej, počítač, phablet, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Java ME, Windows XP, macOS, Microsoft Windows Vista, Android, Linux Fedora, Linux Ubuntu, SUSE Linux. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, free wallpapers, nature - příroda, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, oceán, moře, pláže, zvířata, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, fantasy, fraktály, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete rozměry 1366x768, 1152x768, 412x846, 1200x1920, 2560x1600, 2048x1080, 2048x1536, 360x720, 4800x1200, HD 1280x720, 800x1280, 1366x1024, 1536x2048, 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 640x480 atd.

Internet, síť, volný čas a zábava

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, internet, Superhry a hry online zdarma, Vše o Vánocích, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zeměpis, Federace USA, Omalovánka Oživlé vajíčko, H, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Databáze osobností Kdo je to?

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, kterak editovat, jak spustit, jak exportovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak přehrát, v čem upravit, jak konvertovat, jak převést, jak importovat soubory těchto typů: šablony dokumentů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, internet a web, grafiku, dokumenty, hudební audio soubory, obrazy disků apod.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Závody aut, Brutální krvavé hry, Akční hry, Pro dívky, Bojové hry, Střílečky, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Hry pro děti, Relaxační hry, Animace, Adventury, Postřehové hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky apod.

Keywords:cestování, odkaz, Seznam vlajek měst České republiky, Biografie slavných osobností, Slot machine, pro dospělé, Hry pro dívky online, odkazy, Obrázek Velikonoční blahopřání, Obrázky na PC zdarma ke stažení, webové stránky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, symboly, květiny, ovoce, rostliny, halloween, ženy a dívky, hmyz, auta, přístroje, sport, zelenina, osobnosti a lidé, hudba, láska, náboženství, Vánoce a Advent, věda, ptáci, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, zvířata, muži atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Informace, volný čas a zábava

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. jsou vhodná pro monitor, ultrabook, notebook, displej, mobilní telefon, PC, tablet, smartphone, mobil, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Android, SUSE Linux, Windows 10, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Windows 2000. Obrázky na plochu počítače z kategorií květiny, motorky, free wallpapers, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, Rally, závody aut, fraktály, velkoměsta a noční život, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, nature - příroda, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete rozměry 1920x1080 Full HD, 1536x2560, 3200x1200, 320x568, 1280x854, 375x667, 1080x1920, 2048x1080, 800x600, 412x846, 1920x1200, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 2048x1536, 1366x768, širokoúhlé 1366x768 atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: F, počítače, weby, Velikonoční koleda, A, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Stručný encyklopedický slovník, Charlize Theron, Federace USA, zadarmo, zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online . Naleznete zde Akční hry, Závody aut, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Relaxační hry, Adventury, Sportovní hry, Strategie a tak dále.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Síť, volný čas a zábava

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Adventní magazín - online adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: PF, Milka, Jídlo, Písnička, Pokrmy, Pro děti, Vánoční trhy, Striezelmarkt, Nový rok, Vánoční tapety, Korálky, Umělý vánoční stromek, Linecká kolečka, Řetězy, Stromeček, Keramický adventní věnec, Vánoční svíčky, Bůh, Ježíš Kristus, Strom, Plocha, Plzeň, Vánoční punč, Skleněné ozdoby, Lego, Linux, Svíčky, Obrazovka, Václavské náměstí, K Tisku, Štědrý den apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Egypt, Skladatel, Mim, Trenérka, Ital, Novinář, Státník, Hokej, Generalissimus, Hudebnice, Němci, Československo, Továrník, Náboženství, Ministr zahraničí, První republika, Boston Bruins, Husité, Vládce, Císař, Zpěvačky, Miliardář, Dramatik, Charta 77, Slovák, Hudba, Florida Panthers, Diplomat, Hejtman, Olympiáda, Američan, Orlík, Vojáci, Pedagog, Brno, Washington Capitals apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, doporučujeme, multimédia, Velikonoční motiv, školství, pro děti, Super online hry zdarma, Online hry zdarma, Adventní magazín, Přehled souborových přípon, info

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online . Naleznete zde Akční hry, Závody aut, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Relaxační hry, Adventury, Sportovní hry, Strategie a tak dále.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Adventní svícen, Tiskárna, Sněhová vločka, Vánoční stromeček, Lego, Neviňátko, Vánoční ozdoby, Vánoční filmy, Vánoční prostírání, Jingle Bells, Skleněné ozdoby, bezlepkové cukroví, Adventní neděle, Samolepky, Košíčky, Vídeň, Brambořík, Text, Zima, Advent, Papírové ozdoby, Plocha, Omalovánky, Koleda, Kapr, Pro děti, Santa Claus, Ježíšek, Silvestr, Sám doma, Štědrý den apod.

Ftipy, fórky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, frky

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, fórky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, O škole, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O mužích, O důchodcích, Vtipné hádanky, O ekonomech, O manželství, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O Windows, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zločin a právo, cestování, nápoje, technika, jídlo, psychologie, materiály, ekonomie a ekonomika, filozofie, chemie, účetnictví, stavebnictví, rostliny, lékařství a medicína, latina, český jazyk, nemoce, matematika, fyzika, školství, příroda, bankovnictví, software, různé atd.

Výroky, motta, moudrosti, myšlenky, bonmoty, rčení, přísloví

Citáty slavných osobností, Výroky, motta, moudrosti, myšlenky, bonmoty, rčení, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o lásce od různých známých osobností.

Klíčová slova: Online hry zdarma, F, Nejhranější hry online, Dopravní značky, kuriozity, Zelená vajíčka na obrázku, Webové online testy zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Vlajky měst České republiky, V, hyperlinky, Obrázky a kliparty zdarma, Vesela textová přáníčka k Velikonocům, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Restaurace: Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Další odkazy:

Co je to mazanec?
Doporučené odkazy
Omalovánky k tisku
Tipy na Partnerské weby
Vlajka Americké Samoy
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční výzdoba jako wallpaper na pozadí monitoru
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Význam slova Letnice
Odkazy na zajímavé weby
Přání k narozeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů