Navigace
» Omalovánky zdarma
» Linky
» Kontakt
Nej pět


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak přehrát, jak exportovat, kterak editovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak převést, jak otevřít, čím zobrazit, jak spustit soubory z následujících kategorií: video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, konfigurační soubory, komprimace dat, dokumenty, obrazy disků, spustitelné soubory, internet a web, hudební audio soubory, systémové soubory, koncovky souborů apod.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma . Naleznete zde Hry s koňmi, online html5 hry, Adventury, Logické hry, Akční gamesky, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Oblíkačky, Barbie hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire apod.

Klíčová slova: internetové stránky, webovky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zeměpis, Vlajky zemí Německa, Nejhranější online testy a kvízy, Skvělé hry online zdarma, Světové vlajky, Freeware, weby, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Nejhranější online hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maryland, Pensylvánie, Florida, Kansas, Nebraska, Kentucky, Wisconsin, New Jersey, Západní Virginie, Mississippi, Illinois, Arizona, Ohio, Nevada, Vermont, Wyoming, Montana, Louisiana, Iowa, Colorado, Missouri, Aljaška, Texas, Indiana, Tennessee, Severní Dakota atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Výroky, myšlenky, hlášky, přísloví, moudra, motta, rčení

Citáty slavných osobností, Výroky, myšlenky, hlášky, přísloví, moudra, motta, rčení, rozdělené kategorií: citáty o penězích, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o člověku od různých známých osobností.

Keywords:Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Státní prapory zemí světa, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázek rolniček, Přehled souborových přípon, Nejhranější hry online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční, adventní koledy, Dopravní značení, cestování, internet

Obrázky na PC ke stažení - wallpapery do mobilu

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. doporučujeme pro tablet, phablet, notebook, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, počítač, PC, displej, mobil, smartphone a pro operační systémy macOS, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 98, Windows XP, Java ME, Windows 95, Chrome OS, Windows Me, Windows 10 Mobile, Windows NT. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako tenisté a tenistky, zvířata, ptáci, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, fantasy, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, květiny, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, Formule 1, free wallpapers, nature - příroda, Rally, závody aut, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete z velikostí 1024x768, 1080x1920, 1280x854, 1152x1920, 1152x768, 1280x720, 2560x1440, 1920x1440, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 2160x3840, 1024x600, 412x846, 1280x960, 854x480, HD 1280x720 atd.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online Vybírejte z kategorií Bojové online gamesy, Strategie, Klasické, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Pro dívky, parkování - parkovačky, Karetní, Logické, Sportovní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Závodní, Střílečky a podobně.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hanlivé až sprosté přezdívky, politika, zločin a právo, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, historie, záliby, křesťanství, fikce a fantasy, národnost, podnikání a podnikatelé, školství, poruchy, politici, přezdívky, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, filozofie, herectví, herci a herečky, vlastnosti, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: pro děti, Nejhranější hry online, č, Adventní věnec – symbol Vánoc, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Ilustrační obrázky, odkaz, Krabice s vánočním dárkem, pro dospělé, Obrázky na PC ke stažení, volný čas, multimédia

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Akční hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, zahraniční značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro displej, tablet, monitor, mobil, ultrabook, obrazovka počítače, PC, phablet, smartphone, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Lubuntu, Chrome OS, Windows 7, Linux Fedora, macOS, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Mac, BlackBerry OS, Windows NT, Windows 10. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, vesmír, kosmos, fraktály, Rally, závody aut, fantasy, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, zvířata, květiny, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupná rozlišení jsou 2048x1536, 1366x1024, 1536x2048, 1440x900, 800x1280, 2560x1440, 1280x854, 1280x800, 2560x1600, 3200x1800, 1080x1920, 412x846, 640x480, 2560x1920, HD 1280x720, 1280x720 atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online . Naleznete zde Sportovní hry, Postřehové hry, Adventury, Strategie, Hry pro dva hráče, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Hry pro děti, Bojové hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Střílečky a tak dále.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zdarma, Americké federální vlajky, Recepty na vánoční pokrmy nejen pro Štědrý večer, V, školství, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vánoční omalovánky pro děti k tisku a k vybarvení, Stručný slovník pojmů a termínů, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zdroje informací

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Akční hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, mezinárodní organizace, okresy České republiky, hudební zkratky, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, geocaching, firmy a společnosti, země EU, státy usa, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL apod.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, země střední Asie, země Afriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Vtipné texty, vtipy, fórky, vtípky, kameňáky, černý humor

Zkuste vypnout! Vtipné texty, vtipy, fórky, vtípky, kameňáky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, kameňáky, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Biografie slavných osobností, Přehled vlajek USA, Stručný slovník pojmů a termínů, hyperlinky, Bayern München, zábava, Dopravní značky, URL, výukové pomůcky, odkazy, zadarmo, Poker online,

Několik fórů na závěr. Vtip Reagan a Husák: Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Jak ozdobit vánoční stromeček?
Zajímavé internetové odkazy
Romantické zamilované sms vzkazy
Doporučené odkazy
Arsenal F.C.
Naše tipy
Adventní obrázky a kliparty ke stažení zdarma
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů