Top šest


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno B k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem písmeno B ke kreslení pro nejmenší. Omalovánka písmeno B je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno B - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno B - A5            Omalovánka - Písmeno B - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno B patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, omalovánky, omalovánka, vymalovánky, obrázky, k vytištění, zdarma, dětské obrázky, ke stáhnutí, k tisku, domalovánky, obrázek, zadarmo, elektronické omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno B k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s písmenem bem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, grafitové tužky, fixy, pastelové tužky nebo také propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro malá děcka fakt mnoho Omalovánku písmeno B lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s písmenem bem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, peněženku nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, grafitové tužky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i písmena b :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, druhy ptáků a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Princezna a žabák, Star Wars, Ninjago, Marvel Rocket nebo též Hannah Montana. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: piráti, auto, astronaut, astronaut nebo traktor. Nechť vám omalovánka s písmenem bem přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů