Nej pět


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka písmeno B k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená písmeno B k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka písmeno B je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno B - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno B - A5            Omalovánka - Písmeno B - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno B patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, k vybarvení, obrázek, Písmeno B, obrázky, k tisku, k vytištění, Znaky, ke stažení, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno B k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s písmenem bem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, olejové pastely, fixy, tužky anebo propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce k dispozici vskutku hodně. Obrázek písmeno B lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s písmenem bem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, olejové pastely či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, lidské profese a pochopitelně i písmena b :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, zvířátka případně druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Spongebob, Hello Kitty, Harry Potter, Červená Karkulka a Kocour Garfield. Je však velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stáhnutí jsou: pes, houby, princezna, auta nebo také loď. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka písmena bu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů