Top pět


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno B k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem písmeno B k omalování pro holku i kluka. Omalovánka písmeno B je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno B - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno B - A5            Omalovánka - Písmeno B - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno B patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, obrázky, k vytištění, pro děti, obrázek, ke stažení, Písmeno B, zdarma, Znaky, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno B k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s písmenem bem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, temperové barvy, pera, voskovky nebo též propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku písmeno B lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s písmenem bem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například uhly, temperové barvy či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i písmena b :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, dopravní prostředky nebo také různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Pocahontas, Ratatouille, Littlest Pet Shop, Rio případně Mimoni. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: liška, astronaut, houby, slon a plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmena bu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů