Top pět


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno B k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem písmeno B k obarvení pro prcky. Omalovánka písmeno B je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno B - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno B - A5            Omalovánka - Písmeno B - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno B patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: domalovánky, online, omalovánka, Písmeno B, ke stáhnutí, zadarmo, ke stažení, obrázek, Znaky, vymalovánky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, dětské obrázky, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno B k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s písmenem bem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelky, zvýrazňovače, pera a nebo uhly. Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici celá škála. Omalovánku písmeno B lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmenem bem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba voskovky, pastelky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i písmena b :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, písmenka nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Pixel art, Batman, Avengers, Locika nebo také Chuggington. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které zde máme k uložení jsou: koně, Santa Klaus, raketa, pes a čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou písmeno B.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů