Výběr omalovánek


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno B k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem písmeno B ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka písmeno B je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno B - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Písmeno B - A5            Omalovánka - Písmeno B - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno B patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, pro děti, zdarma, ke stažení, obrázky, k vytištění, k tisku, k vybarvení, obrázek, online, k vytisknutí, Písmeno B

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno B k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s písmenem bem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, uhlíky, propisovací tužky, grafitové tužky nebo též voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku písmeno B lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s písmenem bem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči či peníze. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, uhlíky a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, čísla, různá zvířata a pochopitelně i písmena b :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, sporty případně zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Fortnite, Plants vs. Zombies, Lego, Pan Včelka či IronMan. Je ale problematické je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, mašinka, piráti, liška nebo loď. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s písmenem bem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů