Nej omalovánky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka písmeno B k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná písmeno B k vybarvení pro dospělé. Omalovánka písmeno B je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno B - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno B - A5            Omalovánka - Písmeno B - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno B patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, Písmeno B, dětské obrázky, zadarmo, omalovánka, Znaky, pro děti, obrázky, obrázek, domalovánky, k tisku, online, elektronické omalovánky, omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno B k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmenem bem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, voskovky, grafitové tužky, uhlíky či tempery. Malovacích potřeb je pro starší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku písmeno B lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s písmenem bem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, peníze a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například tužky, voskovky nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, písmenka, různá zvířata a pochopitelně i písmena b :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, druhy ptáků nebo různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Star Wars, Červená Karkulka, Anime, Monster High a nebo Hvězdné války. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: houby, astronaut, slon, traktor případně miminko. Užijte si omalovánku písmena bu, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů