Nej pět


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka písmeno B k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem písmeno B k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka písmeno B je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno B - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno B - A5            Omalovánka - Písmeno B - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno B patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: elektronické omalovánky, k tisku, omalovánky, zadarmo, omalovánka, k vytištění, online, obrázky, ke stažení, domalovánky, obrázek, ke stáhnutí, k vybarvení, vymalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno B k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s písmenem bem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, vodové barvy, pastelky, křídy nebo grafitové tužky. Možností je pro starší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku písmeno B lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s písmenem bem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, počítač případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. olejové pastely, vodové barvy a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, pohádkové postavy, postavy z pohádek a pochopitelně i písmena b :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, zvířátka či lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Hello Kitty, Asterix a Obelix, Pat a Mat případně Bob a Bobek. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: auto, princezna a princ, loď, princezna a hasiči. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem písmeno B.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů