Nejoblíbenější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zajíc k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem zajíc k omalování pro nejmenší děcka. Obrázek zajíce je další omalovánkou se zvířaty k vytištění. Omalovánka zajíc je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zajíc - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zajíc - A5            Omalovánka - Zajíc - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíc patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k tisku, Zajíc, obrázky, pro děti, k vytištění, ke stažení, obrázek, zdarma, k vybarvení, Zvířata

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Zajíc k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s zajícem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, tempery, pastelové tužky, grafitové tužky a akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku zajíc lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s zajícem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, peněženku případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. pastelky, tempery anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, různá zvířata nebo též lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Hello Kitty, Duhová nevěsta, Paw patrol, Bakugan případně Plants vs. Zombies. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, loď, auto, astronaut a lokomotiva s vagónky. Užijte si omalovánku zajíce, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů