Nejoblíbenější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zajíc k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí se jménem zajíc k omalování pro malá děcka. Obrázek zajíce je další omalovánkou se zvířaty k vytištění. Omalovánka zajíc je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zajíc - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zajíc - A5            Omalovánka - Zajíc - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíc patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, Zajíc, Zvířata, online, ke stažení, k tisku, k vytištění, obrázky, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Zajíc k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s zajícem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, temperové barvy, propisovací tužky, fixky a nebo olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku zajíc lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s zajícem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například zvýrazňovače, temperové barvy nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, různá zvířátka a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Shrek, Avatar, Monster high, Tlapková patrola nebo Anna a Elsa. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, koně, vláček, astronaut a mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s zajícem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů