Výběr obrázků


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zajíc k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti se jménem zajíc ke kreslení pro dívky i chlapce. Obrázek zajíce je další omalovánkou se zvířaty k vytištění. Omalovánka zajíc je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zajíc - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zajíc - A5            Omalovánka - Zajíc - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíc patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, obrázky, zdarma, online, obrázek, k vybarvení, ke stažení, Zvířata, Zajíc, k vytisknutí, k vytištění, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Zajíc k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s zajícem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskové tužky, pastelky, fixy a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku zajíc lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s zajícem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektřinu, peníze anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, voskové tužky nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy sportů, jednotlivá zvířata a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání případně zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Teletubbies, Tarzan, Mickey mouse, Superman anebo pes Pluto. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: auta, princezna, plachetnice, astronaut a nebo draci. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s zajícem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů