Nej pět


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zajíc zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná zajíc k obarvení pro ženy. Obrázek zajíce je další omalovánkou se zvířaty k vytištění. Omalovánka zajíc je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zajíc - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zajíc - A5            Omalovánka - Zajíc - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíc patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, pro děti, zadarmo, k tisku, domalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, omalovánky, zdarma, Zajíc, vymalovánky, online, ke stažení, Zvířata

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Zajíc k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s zajícem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, grafitové tužky, umělecké tužky, fixy anebo křídy. Pomůcek na malování je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku zajíc lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s zajícem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, grafitové tužky nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, zaměstnání a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Fortnite, Gumídci, Harley Quinn, Teletubbies a Asterix a Obelix. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, princezna a princ, hasiči, raketa nebo plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou zajíce.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů