Top obrázky


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zajíc k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem zajíc k omalování pro malé caparty. Obrázek zajíce je další omalovánkou se zvířaty k vytištění. Omalovánka zajíc je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zajíc - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zajíc - A5            Omalovánka - Zajíc - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíc patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, k vytisknutí, Zvířata, pro děti, ke stáhnutí, dětské obrázky, omalovánka, elektronické omalovánky, omalovánky, k tisku, ke stažení, obrázek, k vytištění, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Zajíc k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s zajícem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, pastelové tužky, fixky, pera či akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro maminky k dispozici celá škála. Obrázek zajíc lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s zajícem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči případně čas. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, pastelové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, pohádkové postavy, postavy z pohádek a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, písmena nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Scooby Doo, Budulínek, Prasátko peppa, Super Mario případně Legenda o Mulan. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tady máme k uložení jsou: slon, čert, vláček, psi a nebo traktor. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s zajícem.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů