Top šest


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zajíc k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená zajíc ke kreslení pro předškolní děti. Obrázek zajíce je další omalovánkou se zvířaty k vytištění. Omalovánka zajíc je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Zajíc - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zajíc - A5            Omalovánka - Zajíc - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíc patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zajíc, k vybarvení, online, obrázek, domalovánky, dětské obrázky, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, ke stáhnutí, omalovánky, elektronické omalovánky, Zvířata, omalovánka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Zajíc k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s zajícem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, temperové barvy, uhlíky, uhly a propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku zajíc lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s zajícem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii anebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. umělecké tužky, temperové barvy nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, sporty, písmenka a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, různá zvířátka nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Bolt – pes pro každý případ, Angelína balerína, Aladin, Tom a Jerry anebo Angry birds. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stažení jsou: slon, Santa Klaus, plachetnice, auta a koně. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s zajícem.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů