Nejstahovanější


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zajíc k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem zajíc ke kreslení pro holky i kluky. Obrázek zajíce je další omalovánkou se zvířaty k vytištění. Omalovánka zajíc je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zajíc - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zajíc - A5            Omalovánka - Zajíc - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíc patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k tisku, Zajíc, pro děti, obrázky, k vybarvení, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, Zvířata, obrázek, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Zajíc k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s zajícem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, zvýrazňovače, tužky, pastelky případně tempery. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku zajíc lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s zajícem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, čas nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. fixy, zvýrazňovače a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, zvířátka nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Ferda mravenec, Rumcajs, Barbie, Křemílek a Vochomůrka nebo též Hello Kitty. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: piráti, princezna a princ, princezna, lokomotiva anebo kočka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou zajíc.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů