Nejoblíbenější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka zajíc k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší označená zajíc k vybarvování pro starší děti. Obrázek zajíce je další omalovánkou se zvířaty k vytištění. Omalovánka zajíc je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zajíc - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zajíc - A5            Omalovánka - Zajíc - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíc patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, domalovánky, Zvířata, dětské obrázky, k vytištění, omalovánky, obrázek, k tisku, vymalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, online, obrázky, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Zajíc k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s zajícem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskovky, grafitové tužky, umělecké tužky, fixky anebo uhlíky. Malovacích potřeb je pro chlapce k dispozici široká škála. Obrázek zajíc lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s zajícem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, čas případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba voskovky, grafitové tužky nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, lidské profese, druhy ptáků a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, dopravní prostředky a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Scooby Doo, Lion King, Chuggington, Plants vs. Zombies případně Tom a Jerry. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, princezna a princ, mašinka, princezna a astronaut. Nechť vám omalovánka s zajícem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů