Výběr omalovánek


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zajíc k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem zajíc k vybarvení pro kluky i holky. Obrázek zajíce je další omalovánkou se zvířaty k vytištění. Omalovánka zajíc je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zajíc - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zajíc - A5            Omalovánka - Zajíc - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíc patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, obrázky, zdarma, k vybarvení, online, Zajíc, k vytisknutí, Zvířata, k tisku, pro děti, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Zajíc k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s zajícem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, zvýrazňovače, pera, olejové pastely a nebo voskovky. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Obrázek zajíc lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s zajícem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, zvýrazňovače anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmena, zvířátka a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, různá zvířátka nebo též písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Chuggington, Kim Possible, Zhu Zhu Pets, Bob a Bobek a Příběh hraček. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, piráti, koně, auta a slon. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s zajícem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů