Nejstahovanější


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zajíc k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem zajíc k obarvování pro malé ratolesti. Obrázek zajíce je další omalovánkou se zvířaty k vytištění. Omalovánka zajíc je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zajíc - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zajíc - A5            Omalovánka - Zajíc - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíc patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, ke stažení, Zajíc, obrázky, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, pro děti, online, Zvířata

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Zajíc k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s zajícem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, pastelové tužky, temperové barvy, zvýrazňovače a fixy. Potřeb na malování je pro seniory k dispozici ohromující množství. Omalovánku zajíc lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s zajícem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. křídy, pastelové tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, písmenka, druhy ptáků a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Rio, Mickey mouse, Scooby Doo, Rumcajs a nebo Želvy Ninja. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: astronaut, pes, miminko, koně nebo též liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou zajíc.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů