Doporučené


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zajíc k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná zajíc ke kreslení pro předškoláky. Obrázek zajíce je další omalovánkou se zvířaty k vytištění. Omalovánka zajíc je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zajíc - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zajíc - A5            Omalovánka - Zajíc - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíc patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, Zajíc, online, obrázek, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, k vytištění, Zvířata, zdarma, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Zajíc k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s zajícem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, fixky, umělecké tužky, grafitové tužky a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici celá škála. Omalovánku zajíc lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s zajícem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku či čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. voskové tužky, fixky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání, písmena a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Avengers, Budulínek, Spiderman, Asterix a Obelix či Tarzan. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stažení jsou: auto, hasiči, netopýr, sněhulák a piráti. Věříme, že se vám obrázek zajíce bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů