Top obrázky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tlustá žena k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk pojmenovaná tlustá žena k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka tlustá žena je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tlustá žena - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tlustá žena - A5            Omalovánka - Tlustá žena - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlustá žena patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, k vybarvení, Tlustá žena, k tisku, zdarma, obrázky, pro děti, Lidé, k vytisknutí, ke stažení, online

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Tlustá žena k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s tlustou ženou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, akrylové barvy, fixky, tužky nebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Obrázek tlustá žena lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s tlustou ženou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhly, akrylové barvy nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, kytky, druhy automobilů a pochopitelně i tlustou ženu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, písmena a zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Lion King, Avatar, Sněhurka, Astroboy a Harley Quinn. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, loď, traktor, princezna a princ případně auta. Ať si vaše dítě užije omalovánku tlusté ženy.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů