Top obrázky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tlustá žena k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená tlustá žena k vybarvování pro holčičky. Omalovánka tlustá žena je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tlustá žena - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tlustá žena - A5            Omalovánka - Tlustá žena - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlustá žena patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stažení, online, domalovánky, obrázek, k tisku, Tlustá žena, pro děti, dětské obrázky, omalovánky, k vytištění, omalovánka, zadarmo, vymalovánky

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Tlustá žena k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s tlustou ženou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, temperové barvy, tempery, propisovací tužky nebo také křídy. Malovacích potřeb je pro maminky vskutku mnoho. Omalovánku tlustá žena lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s tlustou ženou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, peněženku či čas. Omalovánky nejsou pro maminky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. uhlíky, temperové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, lidské profese, rostliny a pochopitelně i tlustou ženu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání případně písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Johnny Bravo, Mario, Asterix a Obelix, Brawl stars či Bob a Bobek. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: houby, drak, auto, auta anebo piráti. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka tlusté ženy bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů