Nejhledanější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kraslice k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kraslice ke kreslení pro chlapce. Omalovánka kraslice je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kraslice - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kraslice - A5            Omalovánka - Kraslice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraslice patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, omalovánka, domalovánky, obrázek, vymalovánky, obrázky, k vybarvení, Kraslice, ke stažení, ke stáhnutí, k vytištění, Ostatní, k tisku, omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Kraslice k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s kraslicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, umělecké tužky, pastelové tužky, pastelky nebo též pera. Kreslících Potřeb na malování je pro ženy k dispozici ohromné množství. Obrázek kraslice lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kraslicí má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ženy jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, umělecké tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, květiny, druhy automobilů a pochopitelně i kraslici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, pohádkové postavy a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Příběh hraček, Krtek, Astroboy, Jak vycvičit draka a Teletubbies. Je však nákladné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Popeláři, psi, traktor, koně a nebo kočka. Ať vám omalovánka kraslice přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů