Doporučené


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kraslice k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem kraslice k omalování pro puberťáky. Omalovánka kraslice je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kraslice - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kraslice - A5            Omalovánka - Kraslice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraslice patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, ke stáhnutí, pro děti, Kraslice, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, elektronické omalovánky, k tisku, online, k vybarvení, obrázky, omalovánka, vymalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Kraslice k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s kraslicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, vodové barvy, pera, uhly nebo také tempery. Pomůcek na malování je pro větší děti fakt mnoho Obrázek kraslice lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kraslicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. voskovky, vodové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, postavy z pohádek, druhy jídel a pochopitelně i kraslici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, dopravní prostředky nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Kim Possible, Lego příběh, Bořek stavitel a Hvězdné války. Je ale složité je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, raketa, dinosauři, drak anebo lokomotiva. Ať vám omalovánka kraslice přinese mnoho radosti.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů