Nejhledanější


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kraslice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná kraslice k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka kraslice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kraslice - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kraslice - A5            Omalovánka - Kraslice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraslice patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, Kraslice, ke stažení, pro děti, online, k vytisknutí, zdarma, obrázek, k tisku, k vytištění, obrázky, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kraslice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kraslicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, tužky, křídy, uhlíky a nebo uhly. Potřeb na malování je pro školáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku kraslice lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kraslicí má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například vodové barvy, tužky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy automobilů, druhy jídel a pochopitelně i kraslici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, květiny anebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Bezzubka, Jak vycvičit draka, IronMan, Roblox a Indiana Jones. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme k uložení jsou: dinosauři, psi, astronaut, loď nebo koně. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka kraslice bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů