Top omalovánky


Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kraslice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod jménem kraslice k omalování pro předškoláky. Omalovánka kraslice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kraslice - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kraslice - A5            Omalovánka - Kraslice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraslice patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, obrázek, k vybarvení, zdarma, domalovánky, Ostatní, elektronické omalovánky, k tisku, zadarmo, omalovánka, k vytisknutí, pro děti, Kraslice, omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kraslice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kraslicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, vodové barvy, temperové barvy, fixky případně grafitové tužky. Potřeb na malování je pro tatínky k dispozici ohromující množství. Omalovánku kraslice lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s kraslicí má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, vodové barvy nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i kraslici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, čísla a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Příběh hraček, Zhu Zhu Pets, Život brouka, Myška Minie a Scooby Doo. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: auto, psi, netopýr, lokomotiva s vagónky a piráti. Nechť vám omalovánka s kraslicí přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů