Doporučujeme


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka kraslice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem kraslice k obarvování pro seniory. Omalovánka kraslice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kraslice - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kraslice - A5            Omalovánka - Kraslice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraslice patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, zdarma, k vytisknutí, Ostatní, obrázky, k vybarvení, obrázek, k tisku, online, ke stažení, k vytištění, Kraslice

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kraslice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kraslicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, uhlíky, temperové barvy, uhly anebo tempery. Potřeb na malování je pro slečny k dispozici celá škála. Obrázek kraslice lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kraslicí má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peníze, zrak dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pera, uhlíky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmenka, druhy sportů a pochopitelně i kraslici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, různé sporty a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Teletubbies, Šmoulové, Křemílek a Vochomůrka, Včelka Mája a nebo Hot Wheels. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které tady máme k uložení jsou: lokomotiva, hasiči, auta, pes a čert. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kraslice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů