Výběr omalovánek


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kraslice k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem kraslice k obarvení pro školáky. Omalovánka kraslice je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kraslice - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kraslice - A5            Omalovánka - Kraslice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraslice patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, zdarma, ke stažení, Ostatní, obrázky, k vytištění, Kraslice, pro děti, k vytisknutí, obrázek, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Kraslice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s kraslicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, fixky, fixy, temperové barvy či propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro malé holčičky a chlapečky fakt mnoho Omalovánku kraslice lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kraslicí má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří čas, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tužky, fixky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivé druhy ptáků, sporty a pochopitelně i kraslici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, dopravní prostředky nebo též různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Simpsonovi, My little pony, Lego příběh, Tlapková patrola a Paw patrol. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme k uložení jsou: raketa, vláček, čert, sněhulák a princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kraslicí líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů