Výběr omalovánek


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka veselý sněhulák k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem veselý sněhulák k vybarvování pro malé děti. Pěkný veselý sněhulák, ideální vánoční omalovánka k vytisknutí pro vaše děti. Omalovánka veselý sněhulák je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Veselý sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Veselý sněhulák - A5            Omalovánka - Veselý sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veselý sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: domalovánky, dětské obrázky, online, zadarmo, obrázky, obrázek, Veselý sněhulák, omalovánky, zdarma, k vybarvení, omalovánka, Vánoce, pro děti, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Veselý sněhulák k vytištění pro děti

Omalovánka s veselým sněhulákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, vodové barvy, temperové barvy, křídy a nebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro holčičky vskutku mnoho. Omalovánku veselý sněhulák lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s veselým sněhulákem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peněženku nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba voskovky, vodové barvy anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, jídla, různá zvířátka a pochopitelně i veselý sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, různá zvířata a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Pat a Mat, Tom a Jerry, Fortnite, Superman nebo také Equestria Girls. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stažení jsou: psi, Santa Klaus, auta, drak případně sněhulák. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou veselý sněhulák.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů