Výběr omalovánek


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka veselý sněhulák k vytištění pro děti

Omalovánka uložená pod názvem veselý sněhulák k obarvování pro malé ratolesti. Pěkný veselý sněhulák, ideální vánoční omalovánka k vytisknutí pro vaše děti. Omalovánka veselý sněhulák je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Veselý sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Veselý sněhulák - A5            Omalovánka - Veselý sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veselý sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, zdarma, obrázek, Veselý sněhulák, online, k vybarvení, Vánoce, obrázky, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Veselý sněhulák k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s veselým sněhulákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, grafitové tužky, pastelové tužky, pera nebo také zvýrazňovače. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Obrázek veselý sněhulák lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s veselým sněhulákem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, peněženku případně čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pastelky, grafitové tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i veselý sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, květiny a nebo kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Batman, Hledá se Nemo, Peter Pan případně Krteček. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stažení jsou: drak, traktor, auta, psi a astronaut. Ať si vaše dítko užije malování veselého sněhuláku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů