Nej obrázky


Obrázek štěněte

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka veselý sněhulák k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem veselý sněhulák k vybarvování pro předškoláky. Pěkný veselý sněhulák, ideální vánoční omalovánka k vytisknutí pro vaše děti. Omalovánka veselý sněhulák je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Veselý sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Veselý sněhulák - A5            Omalovánka - Veselý sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veselý sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, obrázek, zdarma, Veselý sněhulák, ke stažení, k tisku, k vybarvení, online, Vánoce, k vytištění, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Veselý sněhulák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s veselým sněhulákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, uhlíky, tužky, grafitové tužky a nebo voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro slečny vskutku velmi mnoho. Omalovánku veselý sněhulák lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s veselým sněhulákem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba uhly, uhlíky nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, rostliny, sporty a pochopitelně i veselý sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, lidské profese nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Locika, Bugs Bunny, Madagaskar, Příšerky s.r.o. anebo Avengers. Je však těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: mašinka, vláček, houby, lokomotiva a auto. Ať vám omalovánka veselý sněhulák přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů