Nejhledanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka veselý sněhulák k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná veselý sněhulák k obarvení pro nejmenší děti. Pěkný veselý sněhulák, ideální vánoční omalovánka k vytisknutí pro vaše děti. Omalovánka veselý sněhulák je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Veselý sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Veselý sněhulák - A5            Omalovánka - Veselý sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veselý sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánky, k vytištění, k vybarvení, dětské obrázky, k tisku, zdarma, elektronické omalovánky, obrázek, zadarmo, pro děti, online, obrázky, domalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Veselý sněhulák k vytištění pro děti

Omalovánka s veselým sněhulákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, pera, uhlíky, olejové pastely nebo též voskové tužky. Pomůcek na malování je pro dospělé k dispozici pestrá škála. Omalovánku veselý sněhulák lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s veselým sněhulákem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač anebo čas. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. fixky, pera nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i veselý sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, zvířátka případně druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Ledové království, Medvídek Pú, Princezna Leonora anebo Hot Wheels. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: draci, miminko, netopýr, princezna a nebo koně. Užijte si omalovánku veselého sněhuláku, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů