Nej šest


Omalovánka s vánočním stromem

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka veselý sněhulák k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem veselý sněhulák k vybarvování pro puberťáky. Pěkný veselý sněhulák, ideální vánoční omalovánka k vytisknutí pro vaše děti. Omalovánka veselý sněhulák je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Veselý sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Veselý sněhulák - A5            Omalovánka - Veselý sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veselý sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stažení, dětské obrázky, k vytištění, ke stáhnutí, vymalovánky, omalovánky, online, obrázky, domalovánky, Vánoce, k tisku, omalovánka, elektronické omalovánky, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Veselý sněhulák k vytištění pro děti

Omalovánka s veselým sněhulákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, olejové pastely, pastelky, voskovky anebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro školáky vskutku velmi mnoho. Omalovánku veselý sněhulák lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s veselým sněhulákem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, peníze a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, olejové pastely nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, rostliny, různé kytky a pochopitelně i veselý sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, zvířata případně lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Madagaskar, Příšerky s.r.o., Blesk McQueen, Simpsonovi a nebo Medvídek Pú. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, pes, Popeláři, drak nebo také auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s veselým sněhulákem líbit.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů