Nejstahovanější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka veselý sněhulák k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem veselý sněhulák k obarvení pro chlapce i dívky. Pěkný veselý sněhulák, ideální vánoční omalovánka k vytisknutí pro vaše děti. Omalovánka veselý sněhulák je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Veselý sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Veselý sněhulák - A5            Omalovánka - Veselý sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veselý sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Veselý sněhulák, Vánoce, pro děti, obrázek, online, ke stažení, zdarma, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Veselý sněhulák k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s veselým sněhulákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, akrylové barvy, fixky, zvýrazňovače nebo pera. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici pestrá škála. Omalovánku veselý sněhulák lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s veselým sněhulákem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například uhly, akrylové barvy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i veselý sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy ptáků a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Šmoulové, Tom a Jerry, princezna Sofie, Pocahontas anebo Ninjago. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, kočka, princezna, koně či sněhulák. Věříme, že se vám obrázek veselého sněhuláku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů