Nejstahovanější


ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka veselý sněhulák k vytisknutí

Omalovánka se jménem veselý sněhulák k obarvování pro děti. Pěkný veselý sněhulák, ideální vánoční omalovánka k vytisknutí pro vaše děti. Omalovánka veselý sněhulák je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Veselý sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Veselý sněhulák - A5            Omalovánka - Veselý sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veselý sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, dětské obrázky, k tisku, zdarma, zadarmo, k vytisknutí, Veselý sněhulák, domalovánky, Vánoce, k vytištění, omalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Veselý sněhulák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s veselým sněhulákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, pastelky, uhly, tužky nebo také voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapce opravdu mnoho. Omalovánku veselý sněhulák lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s veselým sněhulákem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči nebo též čas. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tempery, pastelky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různá zvířátka, zvířátka a pochopitelně i veselý sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, druhy automobilů případně květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Příšerky s.r.o., Mario, Máša a medvěd nebo též Teletubbies. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: kočka, vláček, traktor, piráti a astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem veselý sněhulák.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů