Doporučujeme


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka veselý sněhulák k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem veselý sněhulák k obarvování pro holku i kluka. Pěkný veselý sněhulák, ideální vánoční omalovánka k vytisknutí pro vaše děti. Omalovánka veselý sněhulák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Veselý sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Veselý sněhulák - A5            Omalovánka - Veselý sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veselý sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, online, obrázek, k vytištění, ke stažení, Vánoce, pro děti, Veselý sněhulák, zdarma, obrázky, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Veselý sněhulák k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s veselým sněhulákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, voskové tužky, uhly, zvýrazňovače nebo také voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici pestrá škála. Omalovánku veselý sněhulák lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s veselým sněhulákem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, voskové tužky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, čísla, lidské profese a pochopitelně i veselý sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, různé sporty nebo též jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy pes Pluto, Lion King, Bugs Bunny, Anna a Elsa případně Rio. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: raketa, slon, traktor, hasiči a sněhulák. Věříme, že se vám obrázek veselého sněhuláku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů