Nejvyhledávanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka veselý sněhulák k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná veselý sněhulák k obarvení pro nejmenší děcka. Pěkný veselý sněhulák, ideální vánoční omalovánka k vytisknutí pro vaše děti. Omalovánka veselý sněhulák je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Veselý sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Veselý sněhulák - A5            Omalovánka - Veselý sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veselý sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, k vytištění, zdarma, obrázky, k vytisknutí, online, obrázek, k tisku, pro děti, Veselý sněhulák, ke stažení, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Veselý sněhulák k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s veselým sněhulákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, uhlíky, pastelové tužky, voskovky či uhly. Pomůcek na malování je pro holčičky i chlapečky fakt mnoho Omalovánku veselý sněhulák lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s veselým sněhulákem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, dětské oči anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. fixy, uhlíky nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, čísla a pochopitelně i veselý sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, hudební nástroje a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Toy Story, Brawl stars, Anna a Elsa anebo Krtek. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, auta, koně, lokomotiva a princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou veselý sněhulák.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů