Doporučené


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka veselý sněhulák k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem veselý sněhulák ke kreslení pro předškoláky. Pěkný veselý sněhulák, ideální vánoční omalovánka k vytisknutí pro vaše děti. Omalovánka veselý sněhulák je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Veselý sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Veselý sněhulák - A5            Omalovánka - Veselý sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Veselý sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k tisku, pro děti, Vánoce, k vytisknutí, k vytištění, Veselý sněhulák, obrázky, zdarma, obrázek, ke stažení, k vybarvení, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Veselý sněhulák k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s veselým sněhulákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, pera, propisovací tužky, uhly a fixy. Výtvarných potřeb je pro ženy k dispozici dlouhá řada. Omalovánku veselý sněhulák lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s veselým sněhulákem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří počítač, zrak dětí a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro ženy jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. fixky, pera nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zvířata, druhy jídel a pochopitelně i veselý sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, písmenka anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Spiderman, Fifi z Květíkova, Gumídci, Pocahontas a nebo Superman. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které zde máme k uložení jsou: houby, Santa Klaus, astronaut, sněhulák a princezna. Věříme, že se vám obrázek veselého sněhuláku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů