Nejoblíbenější


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka skútr k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem skůtr k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka skůtr je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Skútr - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skútr - A5            Omalovánka - Skútr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skútr patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, Dopravní prostředky, online, ke stažení, obrázek, zdarma, k vytisknutí, Skútr, pro děti, k vytištění, k tisku, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Skútr k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk se skůtrem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, fixy, uhly, uhlíky a pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše milé prcky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku skůtr lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka se skůtrem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, fixy případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, hudební nástroje, zaměstnání lidí a pochopitelně i skůtr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, zaměstnání a nebo zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Život brouka, Equestria Girls, Včelka Mája nebo také Popelka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, plachetnice, raketa, houby či astronaut. Věříme, že se vám obrázek skůtru bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů