Nej obrázky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka skútr k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem skůtr k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka skůtr je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skútr - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Skútr - A5            Omalovánka - Skútr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skútr patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, online, k vytištění, Skútr, zdarma, obrázky, k vybarvení, k tisku, Dopravní prostředky, obrázek, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Skútr k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti se skůtrem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, temperové barvy, pastelky, grafitové tužky a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici celá škála. Obrázek skůtr lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se skůtrem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, počítač anebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například uhlíky, temperové barvy nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i skůtr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, sporty nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Angelína balerína, Tlapková patrola, Ninjago, Simpsonovi anebo Ferda mravenec. Ty tady však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které tu máme k uložení jsou: plachetnice, sněhulák, auta, koně nebo též auta. Užijte si omalovánku skůtru, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů