Top obrázky


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka skútr k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem skůtr k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka skůtr je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skútr - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Skútr - A5            Omalovánka - Skútr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skútr patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: dětské obrázky, obrázek, k vytisknutí, pro děti, ke stáhnutí, k vytištění, Skútr, zadarmo, zdarma, obrázky, Dopravní prostředky, ke stažení, omalovánka, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Skútr k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk se skůtrem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, uhlíky, uhly, zvýrazňovače nebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro učitelky vskutku velmi mnoho. Omalovánku skůtr lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší se skůtrem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektřinu anebo peníze. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například voskovky, uhlíky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, květiny, zvířata a pochopitelně i skůtr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různé kytky a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Scooby Doo, Gumídci, Pošťák Pat, Asterix a Obelix anebo Superčarodějnice. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které tady máme k uložení jsou: raketa, traktor, auto, lokomotiva nebo též auta. Nechť omalovánka se skůtrem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů