Top pět


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka bojovníci k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Bojovníci k vybarvování pro nejmenší děti. Dva bojovníci - šermíři z Japonska na pěkné dětské omalovánce. Omalovánka Bojovníci je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bojovníci - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bojovníci - A5            Omalovánka - Bojovníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bojovníci patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, k vytisknutí, zdarma, Bojovníci, online, pro děti, obrázky, ke stažení, obrázek, k vytištění, k tisku, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Bojovníci k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Bojovníci je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tempery, umělecké tužky, fixky, tužky či pastelky. Možností je pro děti k dispozici celá škála. Obrázek Bojovníci lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Bojovníci má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tempery, umělecké tužky anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, zvířata, druhy jídel a pochopitelně i Bojovníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, jednotlivé druhy rostlin případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Kniha džunglí, Batman, Brawl stars, Hot Wheels a Kuře Calimero. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, plachetnice, houby, loď nebo též liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Bojovníci.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů