Výběr omalovánek


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka bojovníci k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod jménem Bojovníci k obarvování pro předškoláky. Dva bojovníci - šermíři z Japonska na pěkné dětské omalovánce. Omalovánka Bojovníci je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bojovníci - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Bojovníci - A5            Omalovánka - Bojovníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bojovníci patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Bojovníci, ke stažení, pro děti, zdarma, online, obrázek, obrázky, k vytištění, Lidé, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Bojovníci k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Bojovníci je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pera, fixky, grafitové tužky nebo uhly. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Bojovníci lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Bojovníci má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, čas nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, pera či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, sporty, druhy ptáků a pochopitelně i Bojovníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, různé kytky a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Toy Story, Peter Pan, Krteček, Stašpytlík nebo také U nás na farmě. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: hasiči, koně, psi, lokomotiva anebo princezna. Ať si vaše dítě užije obrázek Bojovníci.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů