Výběr obrázků


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka bojovníci k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná Bojovníci k omalování pro malé děti. Dva bojovníci - šermíři z Japonska na pěkné dětské omalovánce. Omalovánka Bojovníci je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bojovníci - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bojovníci - A5            Omalovánka - Bojovníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bojovníci patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, online, zdarma, Bojovníci, obrázek, k vybarvení, Lidé, pro děti, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Bojovníci k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Bojovníci je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhly, vodové barvy, křídy a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku Bojovníci lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Bojovníci má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, uhly a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i Bojovníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, různá zvířata či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Stašpytlík, Astroboy, Tlapková patrola, Locika a Život brouka. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, auto, plachetnice, houby nebo auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Bojovníci.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů