Výběr omalovánek


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek štěněte

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bojovníci k vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná Bojovníci k obarvení pro puberťáky. Dva bojovníci - šermíři z Japonska na pěkné dětské omalovánce. Omalovánka Bojovníci je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bojovníci - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bojovníci - A5            Omalovánka - Bojovníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bojovníci patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, obrázky, ke stažení, k vybarvení, elektronické omalovánky, k vytisknutí, pro děti, Lidé, k tisku, Bojovníci, vymalovánky, zdarma, domalovánky, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Bojovníci k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Bojovníci je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, tempery, voskovky, pastelové tužky případně uhly. Výtvarných potřeb je pro nejmenší opravdu mnoho. Obrázek Bojovníci lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Bojovníci má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, tempery a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, čísla, zvířátka a pochopitelně i Bojovníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, sporty či písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Křemílek a Vochomůrka, Krteček, Včelka Mája nebo také Littlest Pet Shop. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, princezna, dinosauři, drak a loď. Nechť vám omalovánka s Bojovníci přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů