Nejlepší


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka bojovníci k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem Bojovníci k omalování pro nejmenší děcka. Dva bojovníci - šermíři z Japonska na pěkné dětské omalovánce. Omalovánka Bojovníci je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bojovníci - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Bojovníci - A5            Omalovánka - Bojovníci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bojovníci patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, ke stáhnutí, k vytištění, obrázek, vymalovánky, dětské obrázky, omalovánky, omalovánka, zadarmo, pro děti, k vybarvení, Bojovníci, elektronické omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Bojovníci k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Bojovníci je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, propisovací tužky, fixy, pera anebo vodové barvy. Potřeb na malování je pro puberťáky vskutku mnoho. Omalovánku Bojovníci lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Bojovníci má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například voskové tužky, propisovací tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy jídel, zaměstnání lidí a pochopitelně i Bojovníci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jednotlivé druhy ptáků nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy pes Pluto, My little pony, Flintstoneovi, Hannah Montana případně Včelka Mája. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které zde máme ke stažení jsou: drak, liška, princezna a princ, astronaut či raketa. Nechť omalovánka s Bojovníci přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů