Výběr obrázků


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka jablko zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem jablko k vybarvování pro slečny. Omalovánka jablko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jablko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Jablko - A5            Omalovánka - Jablko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vybarvení, dětské obrázky, k tisku, zadarmo, zdarma, online, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, domalovánky, pro děti, k vytištění, vymalovánky, Ovoce

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s jablkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, temperové barvy, uhly, umělecké tužky a nebo uhlíky. Možností je pro dívky k dispozici široká škála. Omalovánku jablko lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s jablkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například fixy, temperové barvy či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, hudební nástroje, písmenka a pochopitelně i jablko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, zvířata nebo druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy King Kong, Petr Pan, Lego, Kuře Calimero a Equestria Girls. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, drak, čert, plachetnice anebo loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou jablko.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů