Výběr omalovánek


Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jablko k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená jablko k obarvení pro větší děti. Omalovánka jablko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jablko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jablko - A5            Omalovánka - Jablko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: vymalovánky, k vybarvení, online, domalovánky, omalovánka, zdarma, ke stažení, pro děti, Ovoce, k vytisknutí, Jablko, ke stáhnutí, dětské obrázky, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s jablkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, pastelky, uhly, voskovky a nebo pera. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky vskutku mnoho. Omalovánku jablko lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jablkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, pastelky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, hudební nástroje, zvířata a pochopitelně i jablko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, zvířátka či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Království lesních strážců, Littlest Pet Shop, Marvel Rocket, Hello Kitty a Kniha džunglí. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, psi, auta, drak anebo princezna. Nechť vám omalovánka s jablkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů