Doporučené


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jablko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná jablko k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka jablko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jablko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jablko - A5            Omalovánka - Jablko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázek, online, pro děti, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, obrázky, Ovoce, Jablko, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s jablkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelky, akrylové barvy, uhlíky, pastelové tužky či voskové tužky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku jablko lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s jablkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří čas, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelky, akrylové barvy a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, různá zvířata, rostliny a pochopitelně i jablko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, různé sporty nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Bambi, Alf, Rumcajs a Hledá se Nemo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, princezna a princ, traktor, draci nebo také plachetnice. Věříme, že se vám obrázek jablka bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů