Doporučené


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jablko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem jablko ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka jablko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jablko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jablko - A5            Omalovánka - Jablko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, Jablko, online, k tisku, Ovoce, obrázek, ke stažení, k vybarvení, obrázky, pro děti, k vytištění, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablko k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s jablkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, uhly, temperové barvy, voskovky anebo propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro malé holčičky a chlapečky fakt mnoho Omalovánku jablko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s jablkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba tempery, uhly a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířátka, sporty a pochopitelně i jablko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, druhy sportů nebo také jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Pixel art, Simpsonovi, Gormiti, Ratatouille a nebo Požárník Sam. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stažení jsou: draci, plachetnice, houby, auta nebo též lokomotiva. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem jablko.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů