Doporučené


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jablko k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem jablko k obarvení pro malé caparty. Omalovánka jablko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jablko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Jablko - A5            Omalovánka - Jablko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, online, Ovoce, Jablko, k vybarvení, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, zdarma, k tisku, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s jablkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, křídy, zvýrazňovače a vodové barvy. Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici široká škála. Omalovánku jablko lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jablkem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například voskovky, pastelové tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i jablko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, různé sporty případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Peter Pan, Princezna a žabák, Monster high, Spiderman nebo Asterix a Obelix. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Popeláři, princezna, lokomotiva s vagónky, loď či astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou jablka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů