Výběr obrázků


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jablko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem jablko k omalování pro malé děti. Omalovánka jablko je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jablko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jablko - A5            Omalovánka - Jablko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, online, Ovoce, pro děti, k tisku, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, zdarma, Jablko, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablko k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s jablkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, tempery, pera, uhly a nebo zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku jablko lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s jablkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, peníze nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, tempery nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, druhy automobilů, jednotlivá zvířata a pochopitelně i jablko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků či květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Mimoni, Tarzan, Frozen, Monster High nebo také Shimmer a Shine. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: koně, lokomotiva, drak, vláček a kočka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou jablko.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů