Nejvyhledávanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jablko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná jablko k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka jablko je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jablko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jablko - A5            Omalovánka - Jablko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Ovoce, k vytištění, Jablko, online, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, obrázky, obrázek, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s jablkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, olejové pastely, křídy, umělecké tužky případně grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku jablko lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s jablkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, olejové pastely nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, písmenka, zvířata a pochopitelně i jablko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, zvířátka a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Indiana Jones, Popelka, Gormiti, Doba ledová anebo Pan Včelka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stažení jsou: liška, houby, loď, Popeláři a astronaut. Ať si vaše dítko užije malování jablka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů