Nejstahovanější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jablko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem jablko k vybarvování pro děti. Omalovánka jablko je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jablko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jablko - A5            Omalovánka - Jablko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k tisku, zdarma, online, Ovoce, obrázek, obrázky, k vybarvení, Jablko, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablko k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s jablkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako tužky, pera, olejové pastely, akrylové barvy nebo též pastelové tužky. Možností je dnes pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku jablko lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s jablkem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například tužky, pera a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, dopravní prostředky, druhy jídel a pochopitelně i jablko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, květiny nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Budulínek, Batman, Kim Possible anebo Ferda mravenec. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, pes, princezna a princ, plachetnice a koně. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem jablko.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů