Nejlepší


Omalovánka Rakety určená k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka jablko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku s názvem jablko k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka jablko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jablko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Jablko - A5            Omalovánka - Jablko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: elektronické omalovánky, domalovánky, k vybarvení, online, ke stáhnutí, k tisku, omalovánka, k vytištění, Ovoce, vymalovánky, Jablko, zadarmo, zdarma, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s jablkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, akrylové barvy, pera, grafitové tužky nebo také fixky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku jablko lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s jablkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například olejové pastely, akrylové barvy nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, písmena, různé kytky a pochopitelně i jablko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, hudební nástroje či různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Harley Quinn, Mickey mouse, Lego nebo Bořek stavitel. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: auto, lokomotiva, kočka, dinosauři a drak. Nechť vám omalovánka s jablkem přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů