Výběr obrázků


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jablko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem jablko k vybarvení pro školáky. Omalovánka jablko je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jablko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jablko - A5            Omalovánka - Jablko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Jablko, obrázek, obrázky, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, online, k tisku, k vybarvení, Ovoce, ke stažení, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s jablkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, uhly, pera, temperové barvy a křídy. Možností je pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku jablko lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s jablkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peníze či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, uhly anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různé sporty, čísla a pochopitelně i jablko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, jídla nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Pinocchio, Hledá se Dory, Myška Minie, Elena z Avaloru či Littlest Pet Shop. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: miminko, princezna, plachetnice, koně případně kočka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s jablkem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů