Nejlepší


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka jablko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem jablko k obarvení pro malé caparty. Omalovánka jablko je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Jablko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Jablko - A5            Omalovánka - Jablko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: zdarma, online, k tisku, k vytištění, pro děti, ke stažení, obrázek, k vybarvení, obrázky, Ovoce, k vytisknutí, Jablko

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablko k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s jablkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, fixy, propisovací tužky, temperové barvy a voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku jablko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s jablkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, dětské oči nebo též čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhlíky, fixy či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, druhy automobilů, lidské profese a pochopitelně i jablko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířata nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy pes Pluto, Harry Potter, Příšerky s.r.o., Paw patrol nebo též Jak vycvičit draka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, auta, Santa Klaus, traktor případně netopýr. Ať si vaše dítko užije malování jablka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů