Doporučujeme


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka jablko zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem jablko k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka jablko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jablko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Jablko - A5            Omalovánka - Jablko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázek, Jablko, ke stáhnutí, k vybarvení, zdarma, dětské obrázky, ke stažení, online, Ovoce, omalovánka, elektronické omalovánky, k tisku, pro děti, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s jablkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, temperové barvy, pastelky, fixky či propisovací tužky. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku jablko lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s jablkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektřinu nebo počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například umělecké tužky, temperové barvy nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, písmenka, zaměstnání lidí a pochopitelně i jablko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Rumcajs, Anna a Elsa, Angelína balerína nebo Peter Pan. Je však velmi problematické je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, princezna, liška, astronaut anebo plachetnice. Nechť omalovánka s jablkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů