Výběr obrázků


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka děvčátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem děvčátko k vybarvování pro malé děti. Omalovánka děvčátko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Děvčátko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Děvčátko - A5            Omalovánka - Děvčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvčátko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, Lidé, online, k vytištění, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, Děvčátko, k tisku, pro děti, ke stažení, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Děvčátko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s děvčátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, temperové barvy, vodové barvy, akrylové barvy anebo křídy. Možností je pro tatínky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek děvčátko lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s děvčátkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, elektrickou energii a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například olejové pastely, temperové barvy nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, dopravní prostředky, zaměstnání a pochopitelně i děvčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, sporty nebo též různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Gumídci, Požárník Sam, Grinch, Pat a Mat a nebo Superman. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, mašinka, netopýr, draci a slon. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku děvčátko.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů