Výběr omalovánek


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka děvčátko k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná děvčátko k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka děvčátko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Děvčátko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Děvčátko - A5            Omalovánka - Děvčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvčátko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, ke stažení, omalovánky, Děvčátko, obrázky, zadarmo, Lidé, ke stáhnutí, domalovánky, dětské obrázky, k tisku, obrázek, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Děvčátko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s děvčátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, umělecké tužky, pastelové tužky, akrylové barvy anebo fixky. Výtvarných potřeb je pro chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku děvčátko lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s děvčátkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. temperové barvy, umělecké tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i děvčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, sporty či pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Zootropolis, Bugs Bunny, Ninjago, Jak vycvičit draka nebo Bezzubka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které tady máme k uložení jsou: princezna, auto, kočka, loď nebo též psi. Nechť vám omalovánka s děvčátkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů