Doporučujeme


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka děvčátko zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk s názvem děvčátko ke kreslení pro kluky. Omalovánka děvčátko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Děvčátko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Děvčátko - A5            Omalovánka - Děvčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvčátko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, elektronické omalovánky, dětské obrázky, omalovánka, obrázky, Lidé, k vytisknutí, vymalovánky, ke stažení, k tisku, Děvčátko, pro děti, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Děvčátko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s děvčátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, uhlíky, fixy, pastelky anebo uhly. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici dlouhá řada. Obrázek děvčátko lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s děvčátkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, peníze či dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například pera, uhlíky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zvířátka, různá zvířátka a pochopitelně i děvčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, různé kytky a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Medvědí bratři, Harry Potter, Tlapková patrola, Fortnite či Lady a Tramp. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, miminko, koně, Popeláři a psi. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s děvčátkem.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů