Nej omalovánky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka děvčátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem děvčátko ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka děvčátko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Děvčátko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Děvčátko - A5            Omalovánka - Děvčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvčátko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, obrázek, ke stažení, Lidé, k tisku, pro děti, online, zdarma, k vytisknutí, Děvčátko, k vytištění, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Děvčátko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s děvčátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, uhlíky, pastelové tužky, fixky anebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro chlapce i dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku děvčátko lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s děvčátkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, čas nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, uhlíky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i děvčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, pohádkové postavy případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Budulínek, Pan Včelka, Tlapková patrola, Ratatouille nebo též Pinocchio. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, kočka, loď, hasiči a dinosauři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s děvčátkem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů