Doporučujeme


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka děvčátko zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem děvčátko k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka děvčátko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Děvčátko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Děvčátko - A5            Omalovánka - Děvčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvčátko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: dětské obrázky, obrázek, Lidé, domalovánky, online, omalovánka, elektronické omalovánky, k vytisknutí, ke stažení, Děvčátko, vymalovánky, zdarma, k vybarvení, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Děvčátko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s děvčátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, uhlíky, olejové pastely, tužky případně uhly. Možností je pro učitelky k dispozici pestrá škála. Omalovánku děvčátko lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s děvčátkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. temperové barvy, uhlíky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, sporty, čísla a pochopitelně i děvčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, zaměstnání či zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Tlapková patrola, Budulínek, Bakugan, Myška Minie a Simpsonovi. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, liška, mašinka, kočka nebo též slon. Ať si vaše dítě užije omalovánku děvčátka.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů