Nej obrázky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka děvčátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem děvčátko k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka děvčátko je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Děvčátko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Děvčátko - A5            Omalovánka - Děvčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvčátko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, ke stažení, k vytištění, Děvčátko, obrázky, obrázek, k tisku, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, online, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Děvčátko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s děvčátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, uhly, pera, temperové barvy a křídy. Možností je pro naše ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku děvčátko lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s děvčátkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peníze či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, uhly anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různé sporty, čísla a pochopitelně i děvčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, jídla nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Pinocchio, Princezna a žabák, Ferda mravenec, Krteček či Duhová nevěsta. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: miminko, princezna, plachetnice, koně případně kočka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s děvčátkem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů