Doporučené


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka děvčátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem děvčátko k omalování pro předškoláky. Omalovánka děvčátko je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Děvčátko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Děvčátko - A5            Omalovánka - Děvčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvčátko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, obrázek, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, obrázky, Lidé, ke stažení, online, zdarma, k vybarvení, Děvčátko

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Děvčátko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s děvčátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, grafitové tužky, tempery, pastelky případně uhly. Malovacích potřeb je pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku děvčátko lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s děvčátkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči či peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například temperové barvy, grafitové tužky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různé sporty, rostliny a pochopitelně i děvčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, různé kytky nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Gormiti, Červená Karkulka, Avatar, Bob a Bobek či Požárník Sam. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: pes, princezna, astronaut, sněhulák a nebo auto. Nechť omalovánka s děvčátkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů