Doporučujeme


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka děvčátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem děvčátko k obarvování pro děti. Omalovánka děvčátko je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Děvčátko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Děvčátko - A5            Omalovánka - Děvčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvčátko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, Děvčátko, k vytištění, pro děti, obrázky, zdarma, k vybarvení, online, k vytisknutí, ke stažení, Lidé, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Děvčátko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s děvčátkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, uhlíky, tužky, fixky či pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Obrázek děvčátko lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s děvčátkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například olejové pastely, uhlíky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, pohádkové postavy, různé sporty a pochopitelně i děvčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, dopravní prostředky a nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Scooby Doo, My little pony, Panenka Barbie, Ratatouille a Mašinka Tomáš. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, Santa Klaus, miminko, sněhulák anebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku děvčátko.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů