Nejoblíbenější


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka děvčátko k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná děvčátko ke kreslení pro slečny. Omalovánka děvčátko je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Děvčátko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Děvčátko - A5            Omalovánka - Děvčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvčátko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, Děvčátko, domalovánky, vymalovánky, k vybarvení, obrázky, obrázek, Lidé, zdarma, pro děti, omalovánka, zadarmo, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Děvčátko k vytištění pro děti

Omalovánka s děvčátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, tempery, voskové tužky, křídy nebo také zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku děvčátko lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s děvčátkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. akrylové barvy, tempery a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky, zvířátka a pochopitelně i děvčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, zvířata a nebo kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Angelína balerína, Alf, Boule a Bill, Superman a Star Wars. Je ale náročné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, psi, liška, houby nebo princezna. Ať vám omalovánka děvčátko přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů