Nejlepší


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka děvčátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem děvčátko k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka děvčátko je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Děvčátko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Děvčátko - A5            Omalovánka - Děvčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvčátko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázek, dětské obrázky, Děvčátko, ke stažení, k tisku, online, obrázky, k vybarvení, vymalovánky, omalovánky, pro děti, zadarmo, domalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Děvčátko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s děvčátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, olejové pastely, pera, uhly anebo pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti vskutku mnoho. Obrázek děvčátko lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s děvčátkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, olejové pastely případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, různé sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i děvčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, hudební nástroje a zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Alf, Indiana Jones, Požárník Sam, Doba ledová či Roblox. Je však hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: Popeláři, netopýr, sněhulák, astronaut nebo také miminko. Ať omalovánka děvčátko přinese radost vašim dětem.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů