Nej omalovánky


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka děvčátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem děvčátko k vybarvování pro děti. Omalovánka děvčátko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Děvčátko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Děvčátko - A5            Omalovánka - Děvčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvčátko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, Děvčátko, k vybarvení, zdarma, k tisku, online, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, Lidé, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Děvčátko k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s děvčátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelky, temperové barvy, propisovací tužky a nebo pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek děvčátko lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s děvčátkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, pastelky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, dopravní prostředky, druhy jídel a pochopitelně i děvčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, různé sporty a pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Frozen, Bugs Bunny, Ledové království, Fortnite nebo Bořek stavitel. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: piráti, astronaut, mašinka, miminko nebo také auto. Ať si vaše dítě užije omalovánku děvčátka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů