Nejlepší


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka děvčátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná děvčátko ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka děvčátko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Děvčátko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Děvčátko - A5            Omalovánka - Děvčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvčátko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, online, obrázky, Děvčátko, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, Lidé, pro děti, ke stažení, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Děvčátko k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s děvčátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tužky, temperové barvy, voskové tužky, uhly nebo grafitové tužky. Možností je pro malá děcka k dispozici široká škála. Obrázek děvčátko lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s děvčátkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, peníze či počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tužky, temperové barvy a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, lidské profese, kytky a pochopitelně i děvčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, různé kytky a různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Spiderman, Flintstoneovi, Mickey mouse, Červená Karkulka či Kniha džunglí. Ty zde však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, pes, traktor, princezna případně koně. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou děvčátka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů