Výběr obrázků


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka děvčátko k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění označená děvčátko k obarvování pro ratolesti. Omalovánka děvčátko je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Děvčátko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Děvčátko - A5            Omalovánka - Děvčátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvčátko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vytisknutí, pro děti, k tisku, Děvčátko, ke stažení, obrázek, Lidé, zdarma, k vytištění, obrázky, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Děvčátko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s děvčátkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, fixy, voskovky, akrylové barvy a temperové barvy. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek děvčátko lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s děvčátkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, peníze nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. pastelky, fixy případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, druhy sportů, různé sporty a pochopitelně i děvčátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, jednotlivá zvířata a kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Červená Karkulka, Bob a Bobek, Budulínek, Kačer Donald nebo také Ninjago. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: loď, netopýr, sněhulák, auta a nebo miminko. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka děvčátka bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů