Nejstahovanější


Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Samuel 1 k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Samuel 1 ke kreslení pro školáky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 13:6-14 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 1 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 1 - A5            Omalovánka - Samuel 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: dětské obrázky, elektronické omalovánky, zadarmo, k vytisknutí, domalovánky, zdarma, online, Bible a křesťanství, ke stáhnutí, obrázky, k vytištění, omalovánky, vymalovánky, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Samuel 1 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Samuel 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, propisovací tužky, vodové barvy, grafitové tužky nebo také akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro tatínky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Samuel 1 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Samuel 1 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro tatínky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba voskové tužky, propisovací tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek, hudební nástroje a pochopitelně i Samuel 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, zvířata a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Ninjago, Roblox, Zootropolis, Minecraft a Bezzubka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které tu máme ke stáhnutí jsou: pes, princezna a princ, princezna, raketa případně psi. Ať si vaše dítko užije malování Samuel 1.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů