Top pět


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Samuel 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná Samuel 1 k omalování pro ratolesti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 13:6-14 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 1 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 1 - A5            Omalovánka - Samuel 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, Samuel 1, obrázky, online, k tisku, pro děti, Bible a křesťanství, k vytištění, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Samuel 1 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Samuel 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, temperové barvy, zvýrazňovače, uhlíky a umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Obrázek Samuel 1 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Samuel 1 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. tempery, temperové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, zvířata, sporty a pochopitelně i Samuel 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin anebo jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Stašpytlík, Harley Quinn, Princezna Leonora, Roblox nebo též My little pony. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, Popeláři, auta, miminko případně liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Samuel 1.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů