Nej obrázky


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Samuel 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Samuel 1 k omalování pro nejmenší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 13:6-14 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 1 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Samuel 1 - A5            Omalovánka - Samuel 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, dětské obrázky, vymalovánky, k vytištění, Bible a křesťanství, pro děti, zdarma, omalovánka, domalovánky, omalovánky, k vytisknutí, k tisku, ke stáhnutí, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Samuel 1 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Samuel 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, uhly, voskové tužky, temperové barvy nebo olejové pastely. Možností je pro předškoláky k dispozici ohromující množství. Obrázek Samuel 1 lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Samuel 1 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, oči dětí nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba křídy, uhly a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy jídel, jídla a pochopitelně i Samuel 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, čísla či písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Chuggington, Minecraft, Ice Age, Dragon Ball Z nebo také Ledové království. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tu máme k uložení jsou: draci, netopýr, Popeláři, raketa a psi. Ať si vaše dítko užije malování Samuel 1.


Najít slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů