Doporučené


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Samuel 1 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem Samuel 1 ke kreslení pro holky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 13:6-14 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 1 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Samuel 1 - A5            Omalovánka - Samuel 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, Bible a křesťanství, vymalovánky, k vybarvení, zdarma, ke stažení, obrázky, k tisku, k vytisknutí, obrázek, domalovánky, ke stáhnutí, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Samuel 1 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Samuel 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelky, uhly, křídy, umělecké tužky nebo temperové barvy. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Obrázek Samuel 1 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Samuel 1 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří oči dětí, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelky, uhly a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, sporty, různé sporty a pochopitelně i Samuel 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů nebo také zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Among Us, Křemílek a Vochomůrka, Teletubbies, Locika a Adiboo. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, vláček, dinosauři, piráti anebo lokomotiva s vagónky. Nechť omalovánka s Samuel 1 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů