Výběr obrázků


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka Samuel 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Samuel 1 k vybarvování pro naše milé prcky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 13:6-14 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 1 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 1 - A5            Omalovánka - Samuel 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, online, k tisku, obrázky, zdarma, k vytištění, pro děti, obrázek, ke stažení, Samuel 1, Bible a křesťanství

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Samuel 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Samuel 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, tempery, pastelové tužky, umělecké tužky či vodové barvy. Malovacích potřeb je pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Samuel 1 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Samuel 1 má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například akrylové barvy, tempery nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání lidí, rostliny a pochopitelně i Samuel 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, čísla a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Pocahontas, My little pony, Kuře Calimero, Mašinka Tomáš a Méďa Béďa. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: miminko, mašinka, pes, dinosauři a nebo raketa. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Samuel 1.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů