Top obrázky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Samuel 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Samuel 1 k omalování pro malá děcka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 13:6-14 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 1 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Samuel 1 - A5            Omalovánka - Samuel 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k vybarvení, zdarma, Samuel 1, k vytištění, ke stažení, k tisku, obrázek, obrázky, Bible a křesťanství, k vytisknutí, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Samuel 1 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Samuel 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, olejové pastely, pastelky, voskovky a fixky. Výtvarných potřeb je pro naše milé prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Samuel 1 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Samuel 1 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, počítač případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, olejové pastely a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Samuel 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, rostliny či různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Kim Possible, Želvy Ninja, Příběh hraček, Locika případně Adiboo. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stáhnutí jsou: koně, mašinka, raketa, houby nebo také astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Samuel 1.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů