Doporučujeme


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka Samuel 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem Samuel 1 k omalování pro děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 13:6-14 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 1 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Samuel 1 - A5            Omalovánka - Samuel 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, online, obrázky, zdarma, obrázek, Samuel 1, pro děti, Bible a křesťanství, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Samuel 1 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Samuel 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tužky, zvýrazňovače, tempery, fixky nebo také voskovky. Možností je dnes pro menší i větší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek Samuel 1 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Samuel 1 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. tužky, zvýrazňovače či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Samuel 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, hudební nástroje případně druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Avatar, Stašpytlík, Marvel Rocket, Paw patrol a Krtek. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, auta, auto, drak a houby. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Samuel 1.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů