Výběr omalovánek


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Samuel 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka se jménem Samuel 1 k obarvení pro nejmenší děcka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 13:6-14 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 1 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 1 - A5            Omalovánka - Samuel 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Samuel 1, k vytisknutí, obrázky, online, k vytištění, zdarma, ke stažení, k vybarvení, Bible a křesťanství, k tisku, obrázek, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Samuel 1 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Samuel 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, pastelové tužky, uhly, pastelky anebo tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro dospělé k dispozici pestrá škála. Omalovánku Samuel 1 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Samuel 1 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. vodové barvy, pastelové tužky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, druhy jídel, hudební nástroje a pochopitelně i Samuel 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, různé kytky a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Hot Wheels, Gormiti, Ferda mravenec, Pocahontas a Hannah Montana. Je však problematické je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auto, auta, drak, princezna nebo hasiči. Ať vám omalovánka Samuel 1 přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů