Doporučené


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Samuel 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk nazvaná Samuel 1 k omalování pro děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 13:6-14 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 1 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 1 - A5            Omalovánka - Samuel 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, k vybarvení, pro děti, Bible a křesťanství, k tisku, k vytištění, online, zdarma, k vytisknutí, Samuel 1, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Samuel 1 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Samuel 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, fixy, grafitové tužky, voskovky a pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku Samuel 1 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Samuel 1 má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku anebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například zvýrazňovače, fixy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel a pochopitelně i Samuel 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, zvířátka a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Spiderman, Madagaskar, Monster high anebo Lego. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: koně, princezna, astronaut, pes nebo též loď. Ať si vaše dítko užije malování Samuel 1.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů