Doporučené


Obrázek jukeboxu

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka Santa Claus k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená Santa Claus k vybarvování pro holku i kluka. Santa Klaus je další zajímavá omalovánka k vytisknutí vhodná především pro období Vánoc. Omalovánka Santa Claus je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Santa Claus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa Claus - A5            Omalovánka - Santa Claus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Claus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, zdarma, k vytištění, obrázek, Santa Claus, Vánoce, pro děti, k tisku, online, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Santa Claus k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Santou Clausem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, uhlíky, vodové barvy, voskové tužky a nebo akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro malá děcka vskutku mnoho. Omalovánku Santa Claus lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Santou Clausem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peníze, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například pera, uhlíky nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, písmena, různá zvířata a pochopitelně i Santu Claus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, květiny anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Pinocchio, Ninjago, Gormiti, Zootropolis a Bugs Bunny. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme k uložení jsou: miminko, draci, sněhulák, netopýr a princezna a princ. Nechť omalovánka s Santou Clausem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů