Nejoblíbenější


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Santa Claus k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná Santa Claus k vybarvování pro kluky. Santa Klaus je další zajímavá omalovánka k vytisknutí vhodná především pro období Vánoc. Omalovánka Santa Claus je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Santa Claus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Santa Claus - A5            Omalovánka - Santa Claus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Claus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, Santa Claus, online, obrázek, k vybarvení, dětské obrázky, omalovánka, zdarma, ke stažení, k tisku, omalovánky, pro děti, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa Claus k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Santou Clausem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, voskové tužky, temperové barvy, pastelky nebo také grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Santa Claus lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Santou Clausem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, čas případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, voskové tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé sporty, kytky a pochopitelně i Santu Claus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, jídla a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Kačer Donald, Princezna Leonora, Equestria Girls, Hledá se Nemo případně Elena z Avaloru. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: netopýr, koně, lokomotiva s vagónky, hasiči anebo draci. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Santa Claus.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů