Výběr obrázků


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Santa Claus k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem Santa Claus k obarvení pro naše milé prcky. Santa Klaus je další zajímavá omalovánka k vytisknutí vhodná především pro období Vánoc. Omalovánka Santa Claus je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Santa Claus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Santa Claus - A5            Omalovánka - Santa Claus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Claus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, pro děti, obrázky, k tisku, k vytištění, Vánoce, obrázek, online, Santa Claus, ke stažení, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa Claus k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Santou Clausem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tužky, pastelky, temperové barvy, pera a nebo uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky vskutku velmi mnoho. Obrázek Santa Claus lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Santou Clausem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří dětské oči, čas nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tužky, pastelky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, lidské profese, různá zvířátka a pochopitelně i Santu Claus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířata či zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Power Strangers, Lví král, Batman, Hledá se Nemo nebo také Pocahontas. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme ke stažení jsou: princezna, auto, vláček, lokomotiva s vagónky nebo též raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Santa Claus.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů