Top omalovánky


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka Santa Claus k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem Santa Claus k obarvování pro tatínky. Santa Klaus je další zajímavá omalovánka k vytisknutí vhodná především pro období Vánoc. Omalovánka Santa Claus je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Santa Claus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Santa Claus - A5            Omalovánka - Santa Claus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Claus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zadarmo, omalovánka, zdarma, ke stáhnutí, Vánoce, obrázek, k vybarvení, elektronické omalovánky, omalovánky, k vytisknutí, online, pro děti, dětské obrázky, domalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Santa Claus k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Santou Clausem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pastelky, uhlíky, fixky anebo uhly. Pomůcek na malování je pro nejmenší k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Santa Claus lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Santou Clausem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peníze, počítač či dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, pastelky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i Santu Claus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, písmenka případně hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Brawl stars, Duhová nevěsta, Avatar či Rio. Je však velmi problematické je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, auto, psi, lokomotiva nebo též plachetnice. Ať vám omalovánka Santa Claus přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů