Nej omalovánky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Santa Claus k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná Santa Claus k obarvování pro nejmenší děti. Santa Klaus je další zajímavá omalovánka k vytisknutí vhodná především pro období Vánoc. Omalovánka Santa Claus je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Santa Claus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Santa Claus - A5            Omalovánka - Santa Claus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Claus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, dětské obrázky, domalovánky, obrázky, elektronické omalovánky, obrázek, Vánoce, ke stáhnutí, online, omalovánka, k vybarvení, Santa Claus, zdarma, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa Claus k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Santou Clausem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, fixky, zvýrazňovače, voskové tužky anebo tempery. Malovacích potřeb je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Obrázek Santa Claus lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s Santou Clausem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, peníze nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, fixky a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy sportů, lidské profese a pochopitelně i Santu Claus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, dopravní prostředky nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Power Strangers, Fortnite, Medvědí bratři, Scooby Doo nebo také Holly Hobbie. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stažení jsou: astronaut, hasiči, lokomotiva s vagónky, kočka a astronaut. Nechť vám omalovánka s Santou Clausem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů