Nejvyhledávanější


Omalovánka tenistky

Omalovánka budovy k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Santa Claus k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná Santa Claus k omalování pro ženy. Santa Klaus je další zajímavá omalovánka k vytisknutí vhodná především pro období Vánoc. Omalovánka Santa Claus je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Santa Claus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa Claus - A5            Omalovánka - Santa Claus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Claus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázky, dětské obrázky, vymalovánky, omalovánka, Vánoce, online, Santa Claus, pro děti, k vytisknutí, ke stáhnutí, zdarma, k vytištění, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa Claus k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Santou Clausem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, pastelové tužky, fixky, křídy a tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Santa Claus lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Santou Clausem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba pastelky, pastelové tužky nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Santu Claus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, čísla a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Chuggington, Lion King, Among Us, Fifi z Květíkova a Asterix a Obelix. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, lokomotiva, auta, dinosauři nebo též houby. Nechť vám omalovánka s Santou Clausem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů