Doporučené


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Santa Claus k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem Santa Claus k vybarvování pro nejmenší děti. Santa Klaus je další zajímavá omalovánka k vytisknutí vhodná především pro období Vánoc. Omalovánka Santa Claus je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa Claus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa Claus - A5            Omalovánka - Santa Claus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Claus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stažení, online, k tisku, k vytištění, Vánoce, obrázky, k vybarvení, pro děti, Santa Claus, obrázek, zdarma, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa Claus k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Santou Clausem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, propisovací tužky, tužky případně uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Omalovánku Santa Claus lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Santou Clausem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například voskovky, pastelové tužky a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, zaměstnání lidí, zaměstnání a pochopitelně i Santu Claus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, druhy jídel a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Adiboo, Příšerky s.r.o., Grinch, Lví hlídka nebo též Ratatouille. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: koně, čert, raketa, traktor nebo také pes. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Santa Claus.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů