Nejlepší


Obrázek raketoplánu

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka Santa Claus k vytisknutí

Omalovánka pro tisk nazvaná Santa Claus k omalování pro předškoláky. Santa Klaus je další zajímavá omalovánka k vytisknutí vhodná především pro období Vánoc. Omalovánka Santa Claus je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Santa Claus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Santa Claus - A5            Omalovánka - Santa Claus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Claus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Santa Claus, online, k vybarvení, ke stažení, obrázek, k vytištění, pro děti, k tisku, zdarma, obrázky, k vytisknutí, Vánoce

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa Claus k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Santou Clausem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, voskové tužky, tempery, křídy či fixy. Možností je dnes pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku Santa Claus lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Santou Clausem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, zrak dětí anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, voskové tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Santu Claus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, lidské profese případně květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Zootropolis, Bořek stavitel, Roblox, Budulínek anebo Bezzubka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, kočka, psi, auto a Popeláři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Santa Claus.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů