Nejstahovanější


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Santa Claus k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem Santa Claus k vybarvení pro nejmenší děti. Santa Klaus je další zajímavá omalovánka k vytisknutí vhodná především pro období Vánoc. Omalovánka Santa Claus je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Santa Claus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Santa Claus - A5            Omalovánka - Santa Claus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Claus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vybarvení, online, obrázek, ke stažení, obrázky, Vánoce, Santa Claus, k vytištění, pro děti, k tisku, zdarma, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Santa Claus k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Santou Clausem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tužky, křídy, olejové pastely a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici celá škála. Omalovánku Santa Claus lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Santou Clausem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, tužky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání, různé kytky a pochopitelně i Santu Claus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, druhy automobilů a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Frozen, Rumcajs, Zhu Zhu Pets, Mimoni nebo Peter Pan. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, lokomotiva, drak, kočka případně houby. Nechť omalovánka s Santou Clausem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů