Výběr obrázků


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Santa Claus k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Santa Claus k vybarvování pro malé děti. Santa Klaus je další zajímavá omalovánka k vytisknutí vhodná především pro období Vánoc. Omalovánka Santa Claus je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa Claus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa Claus - A5            Omalovánka - Santa Claus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Claus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, online, obrázky, Vánoce, Santa Claus, k vybarvení, obrázek, k tisku, k vytisknutí, zdarma, pro děti, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Santa Claus k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Santou Clausem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, propisovací tužky, fixky, akrylové barvy a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce opravdu mnoho. Omalovánku Santa Claus lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Santou Clausem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peněženku, elektřinu anebo počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například křídy, propisovací tužky či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, lidské profese, písmena a pochopitelně i Santu Claus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, čísla případně různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Astroboy, Frozen, Harry Potter, Hledá se Nemo anebo Hledá se Dory. Je však velmi náročné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, princezna a princ, pes, loď a mašinka. Ať omalovánka Santa Claus přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů