Výběr obrázků


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Santa Claus k vytisknutí

Dětská omalovánka se jménem Santa Claus k vybarvování pro děti. Santa Klaus je další zajímavá omalovánka k vytisknutí vhodná především pro období Vánoc. Omalovánka Santa Claus je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Santa Claus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Santa Claus - A5            Omalovánka - Santa Claus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Claus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, Santa Claus, k tisku, Vánoce, online, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, zdarma, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Santa Claus k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Santou Clausem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, voskové tužky, tužky, tempery nebo také pera. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Obrázek Santa Claus lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Santou Clausem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. uhly, voskové tužky případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Santu Claus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, jednotlivé druhy rostlin a jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Ledové království, pes Pluto, Bambi, Kačer Donald nebo Šmoulové. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, traktor, koně, princezna a princ a auto. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Santa Claus.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů