Nejstahovanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka katamarán k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná katamarán k obarvování pro tatínky. Omalovánka katamarán je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Katamarán - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Katamarán - A5            Omalovánka - Katamarán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Katamarán patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, k vytisknutí, omalovánka, ke stažení, dětské obrázky, k tisku, k vybarvení, k vytištění, ke stáhnutí, zdarma, zadarmo, Katamarán, domalovánky, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Katamarán k vytištění pro děti

Omalovánka s katamaránem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixy, olejové pastely, temperové barvy, tužky nebo voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku katamarán lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s katamaránem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba fixy, olejové pastely nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, květiny, pohádkové postavy a pochopitelně i katamarán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, postavy z pohádek či zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Čaroděj Modromír, Frozen, Piráti z Karibiku, Spongebob a Bratz panenky. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tady máme k uložení jsou: drak, slon, lokomotiva, dinosauři a vláček. Nechť vám omalovánka s katamaránem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů