Nej omalovánky


Omalovánka s nemocným pejskem

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Červená karkulka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná Červená karkulka k obarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka Červená karkulka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Červená karkulka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Červená karkulka - A5            Omalovánka - Červená karkulka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červená karkulka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, Pohádky, k vytištění, pro děti, obrázek, k vytisknutí, online, k tisku, ke stažení, Červená karkulka, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Červená karkulka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Červenou karkulkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, grafitové tužky, uhlíky, uhly nebo také akrylové barvy. Potřeb na malování je pro děti vskutku mnoho. Obrázek Červená karkulka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Červenou karkulkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, grafitové tužky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé sporty, dopravní prostředky a pochopitelně i Červenou karkulku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, zvířátka nebo kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Mimoni, Požárník Sam, Červená Karkulka, Locika a Avatar. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: princezna, auta, princezna a princ, astronaut a sněhulák. Věříme, že se vám obrázek Červené karkulky bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů