Nejhledanější


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka Červená karkulka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Červená karkulka ke kreslení pro dospělé. Omalovánka Červená karkulka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Červená karkulka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Červená karkulka - A5            Omalovánka - Červená karkulka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červená karkulka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Červená karkulka, obrázek, k vybarvení, ke stažení, k tisku, obrázky, Pohádky, pro děti, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Červená karkulka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Červenou karkulkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, vodové barvy, fixky, tempery a nebo uhlíky. Možností je dnes pro starší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Červená karkulka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Červenou karkulkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. uhly, vodové barvy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, kytky a pochopitelně i Červenou karkulku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, různá zvířata případně různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Pocahontas, Hledá se Dory, Astroboy, Mimoni nebo Popelka. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stažení jsou: netopýr, Popeláři, draci, traktor a mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Červené karkulky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů