Nejlepší


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Červená karkulka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná Červená karkulka k vybarvování pro dospělé. Omalovánka Červená karkulka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Červená karkulka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Červená karkulka - A5            Omalovánka - Červená karkulka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červená karkulka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Červená karkulka, zdarma, ke stáhnutí, domalovánky, pro děti, k vytisknutí, zadarmo, k tisku, dětské obrázky, k vytištění, omalovánka, Pohádky, obrázek, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Červená karkulka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Červenou karkulkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, pastelové tužky, fixy, temperové barvy nebo pera. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Červená karkulka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Červenou karkulkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například vodové barvy, pastelové tužky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, písmenka, dopravní prostředky a pochopitelně i Červenou karkulku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, druhy jídel a druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Power Rangers, Avatar, Pan Včelka, Batman případně Bezzubka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, houby, auta, vláček a nebo slon. Nechť omalovánka s Červenou karkulkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů