Top omalovánky


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Červená karkulka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Červená karkulka k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka Červená karkulka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Červená karkulka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Červená karkulka - A5            Omalovánka - Červená karkulka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červená karkulka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, Červená karkulka, k tisku, online, Pohádky, k vytištění, zdarma, ke stažení, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Červená karkulka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Červenou karkulkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, temperové barvy, zvýrazňovače, pastelky a fixky. Malovacích potřeb je pro malá děcka opravdu mnoho. Omalovánku Červená karkulka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Červenou karkulkou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, počítač případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba olejové pastely, temperové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, písmena, druhy ptáků a pochopitelně i Červenou karkulku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, dopravní prostředky anebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Ledové království, Kniha džunglí, Příšerky s.r.o., Furby případně Bakugan. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které zde máme k uložení jsou: dinosauři, lokomotiva, astronaut, loď či astronaut. Ať si vaše dítko užije malování Červené karkulky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů