Top obrázky


Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Červená karkulka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka uložená pod názvem Červená karkulka k vybarvení pro holčičky. Omalovánka Červená karkulka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Červená karkulka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Červená karkulka - A5            Omalovánka - Červená karkulka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červená karkulka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: vymalovánky, k tisku, omalovánky, Pohádky, zdarma, k vytisknutí, obrázky, online, k vytištění, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, dětské obrázky, domalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Červená karkulka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Červenou karkulkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, zvýrazňovače, vodové barvy, umělecké tužky nebo též pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro slečny k dispozici široká škála. Omalovánku Červená karkulka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Červenou karkulkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. propisovací tužky, zvýrazňovače a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, dopravní prostředky, zvířátka a pochopitelně i Červenou karkulku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, postavy z pohádek či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Rio, Kuře Calimero, Bratz panenky, Hulk případně Gormiti. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, houby, traktor, piráti nebo také netopýr. Nechť vám omalovánka s Červenou karkulkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů