Nej obrázky


Obrázek chlapce k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Červená karkulka zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem Červená karkulka k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka Červená karkulka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Červená karkulka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Červená karkulka - A5            Omalovánka - Červená karkulka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červená karkulka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k tisku, k vytištění, k vybarvení, Pohádky, online, zdarma, k vytisknutí, obrázek, pro děti, Červená karkulka

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Červená karkulka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Červenou karkulkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, tempery, propisovací tužky, voskové tužky a nebo pastelky. Možností je pro slečny k dispozici ohromné množství. Omalovánku Červená karkulka lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Červenou karkulkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, oči dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro slečny jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například fixy, tempery a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, pohádkové postavy, druhy ptáků a pochopitelně i Červenou karkulku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, kytky případně písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Ferda mravenec, Sněhurka, Kung Fu Panda nebo též Indiana Jones. Je ale velmi problematické je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, miminko, auto, princezna nebo liška. Ať omalovánka Červená karkulka přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů