Top omalovánky


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka japonská matka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem japonská matka ke kreslení pro malé ratolesti. Japonská matka - Japonka s malým chlapcem v tradičním japonském oděvu na omalovánce k vytisknutí. Omalovánka japonská matka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Japonská matka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Japonská matka - A5            Omalovánka - Japonská matka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonská matka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, ke stáhnutí, dětské obrázky, elektronické omalovánky, domalovánky, zdarma, k tisku, k vytištění, zadarmo, Lidé, omalovánka, obrázky, omalovánky, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Japonská matka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s japonskou matkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, vodové barvy, fixy, voskové tužky případně propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro seniory vskutku mnoho. Omalovánku japonská matka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s japonskou matkou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, peněženku a nebo čas. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například temperové barvy, vodové barvy nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i japonskou matku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, zaměstnání a písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Červená Karkulka, Madagaskar, princezna Sofie, Angelína balerína a nebo Ferda mravenec. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které zde máme k uložení jsou: houby, princezna, lokomotiva, kočka a sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou japonské matky.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů