Výběr obrázků


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka japonská matka k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná japonská matka k vybarvování pro seniory. Japonská matka - Japonka s malým chlapcem v tradičním japonském oděvu na omalovánce k vytisknutí. Omalovánka japonská matka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Japonská matka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Japonská matka - A5            Omalovánka - Japonská matka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonská matka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Japonská matka, k vybarvení, ke stažení, zdarma, obrázky, Lidé, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, online, obrázek, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Japonská matka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s japonskou matkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, uhlíky, fixy, umělecké tužky a temperové barvy. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku japonská matka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s japonskou matkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, dětské oči nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. olejové pastely, uhlíky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, druhy automobilů, zvířata a pochopitelně i japonskou matku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, různé sporty a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Mimoni, Kim Possible, Méďa Béďa, Littlest Pet Shop nebo Angry birds. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, liška, Santa Klaus, auta a astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem japonská matka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů