Nej omalovánky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka japonská matka k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem japonská matka k vybarvování pro nejmenší děti. Japonská matka - Japonka s malým chlapcem v tradičním japonském oděvu na omalovánce k vytisknutí. Omalovánka japonská matka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Japonská matka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Japonská matka - A5            Omalovánka - Japonská matka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonská matka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, online, obrázky, obrázek, Japonská matka, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, pro děti, k vybarvení, Lidé, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Japonská matka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s japonskou matkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, tužky, tempery, umělecké tužky a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku japonská matka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s japonskou matkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, oči dětí a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. fixy, tužky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i japonskou matku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, jednotlivá zvířata anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Krteček, Gumídci, Včelka Mája a nebo Chuggington. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, princezna, miminko, astronaut případně princezna a princ. Nechť vám omalovánka s japonskou matkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů