Doporučené


Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka japonská matka k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem japonská matka k omalování pro naše milé prcky. Japonská matka - Japonka s malým chlapcem v tradičním japonském oděvu na omalovánce k vytisknutí. Omalovánka japonská matka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Japonská matka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Japonská matka - A5            Omalovánka - Japonská matka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonská matka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, Japonská matka, k vytisknutí, pro děti, Lidé, k vybarvení, obrázek, online, zdarma, k vytištění, k tisku, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Japonská matka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s japonskou matkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, propisovací tužky, pastelky, uhlíky nebo také tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek japonská matka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s japonskou matkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, počítač případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například uhly, propisovací tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, pohádkové postavy, jídla a pochopitelně i japonskou matku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, dopravní prostředky a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Tarzan, Gormiti, Kačer Donald, Lion King případně Anna a Elsa. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, Popeláři, hasiči, astronaut a koně. Užijte si omalovánku japonské matky, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů