Nejoblíbenější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka japonská matka k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná japonská matka k obarvení pro děti. Japonská matka - Japonka s malým chlapcem v tradičním japonském oděvu na omalovánce k vytisknutí. Omalovánka japonská matka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Japonská matka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Japonská matka - A5            Omalovánka - Japonská matka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonská matka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, elektronické omalovánky, dětské obrázky, omalovánka, vymalovánky, domalovánky, Lidé, Japonská matka, obrázky, zadarmo, obrázek, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Japonská matka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s japonskou matkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, fixy, uhlíky, propisovací tužky nebo také umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro seniory k dispozici ohromné množství. Omalovánku japonská matka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s japonskou matkou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peníze a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro seniory jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, fixy případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé sporty, druhy jídel a pochopitelně i japonskou matku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, rostliny a různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Včelka Mája, Power Rangers, Želvy Ninja, Roblox a nebo Stašpytlík. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, dinosauři, auta, Popeláři a miminko. Věříme, že se vám obrázek japonské matky bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů