Nej obrázky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka japonská matka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená japonská matka k vybarvení pro naše zlatíčka. Japonská matka - Japonka s malým chlapcem v tradičním japonském oděvu na omalovánce k vytisknutí. Omalovánka japonská matka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Japonská matka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Japonská matka - A5            Omalovánka - Japonská matka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonská matka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, Lidé, pro děti, online, omalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, k vytisknutí, k tisku, zdarma, obrázky, zadarmo, dětské obrázky, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Japonská matka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s japonskou matkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, temperové barvy, fixky nebo vodové barvy. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku japonská matka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s japonskou matkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, propisovací tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy rostlin, jídla a pochopitelně i japonskou matku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, sporty nebo také lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Medvídek Pú, Brawl stars, Fifi z Květíkova, Zootropolis a Kouzelná beruška a černý kocour. Je ale těžké je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, Santa Klaus, kočka, lokomotiva s vagónky případně čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s japonskou matkou líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů