Doporučujeme


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka japonská matka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná japonská matka k vybarvení pro učitelky. Japonská matka - Japonka s malým chlapcem v tradičním japonském oděvu na omalovánce k vytisknutí. Omalovánka japonská matka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Japonská matka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Japonská matka - A5            Omalovánka - Japonská matka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonská matka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, Japonská matka, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, vymalovánky, k tisku, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, dětské obrázky, obrázky, zadarmo, omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Japonská matka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s japonskou matkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako fixy, tempery, temperové barvy, pastelové tužky a voskové tužky. Možností je dnes pro holky opravdu mnoho. Obrázek japonská matka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s japonskou matkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, oči dětí nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba fixy, tempery a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, pohádkové postavy, písmena a pochopitelně i japonskou matku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, různá zvířata nebo čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Pinocchio, Malá mořská víla, Kung Fu Panda, Princezna a žabák nebo též Království lesních strážců. Je však problematické je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: hasiči, psi, miminko, princezna a princ či netopýr. Nechť vám omalovánka s japonskou matkou přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů