Top obrázky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka tenistky

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka japonská matka k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená japonská matka k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Japonská matka - Japonka s malým chlapcem v tradičním japonském oděvu na omalovánce k vytisknutí. Omalovánka japonská matka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Japonská matka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Japonská matka - A5            Omalovánka - Japonská matka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonská matka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, k tisku, k vytištění, ke stažení, online, k vybarvení, Lidé, obrázek, zdarma, obrázky, Japonská matka, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Japonská matka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s japonskou matkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, olejové pastely, propisovací tužky, křídy a nebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku japonská matka lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s japonskou matkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelky, olejové pastely nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, různá zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i japonskou matku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, pohádkové postavy případně jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Spongebob, Šmoulové, Kocour Garfield, Mickey mouse a Princezna Leonora. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: princezna, slon, lokomotiva s vagónky, hasiči anebo netopýr. Ať si vaše dítko užije malování japonské matky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů