Nej obrázky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka japonská matka k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem japonská matka k obarvování pro naše milé prcky. Japonská matka - Japonka s malým chlapcem v tradičním japonském oděvu na omalovánce k vytisknutí. Omalovánka japonská matka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Japonská matka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Japonská matka - A5            Omalovánka - Japonská matka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonská matka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, Lidé, k vytištění, pro děti, Japonská matka, zdarma, k tisku, online, k vybarvení, obrázek, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Japonská matka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s japonskou matkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, tempery, pera, akrylové barvy nebo též grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro menší i větší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek japonská matka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s japonskou matkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, peněženku anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, tempery nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, hudební nástroje, různá zvířátka a pochopitelně i japonskou matku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Pinocchio, Šmoulové, Anna a Elsa, Lion King anebo Doba ledová. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: houby, Santa Klaus, princezna a princ, auta či auto. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s japonskou matkou.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů