Doporučené


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka japonská matka k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná japonská matka k vybarvení pro malé caparty. Japonská matka - Japonka s malým chlapcem v tradičním japonském oděvu na omalovánce k vytisknutí. Omalovánka japonská matka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Japonská matka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Japonská matka - A5            Omalovánka - Japonská matka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonská matka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, k tisku, ke stažení, Lidé, zdarma, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, Japonská matka, online, k vybarvení, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Japonská matka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s japonskou matkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, uhly, fixky, pera a křídy. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku japonská matka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s japonskou matkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří čas, dětské oči či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba pastelky, uhly nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, kytky, lidské profese a pochopitelně i japonskou matku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, jídla případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy princezna Sofie, Rumcajs, Fortnite, Scooby Doo či Toy Story. Ty zde však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: psi, sněhulák, houby, Popeláři a nebo koně. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou japonské matky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů