Výběr omalovánek


Obrázek štěněte

Obrázek jukeboxu

Omalovánka s vánočním stromem

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 5 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku se jménem Číslo 5 k omalování pro holky i kluky. Omalovánka Číslo 5 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 5 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 5 - A5            Omalovánka - Číslo 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 5 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, Znaky, Číslo 5, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, online, k tisku, k vytištění, obrázky, pro děti, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 5 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Číslo 5 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, voskovky, křídy, fixy a propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro ratolesti k dispozici široká škála. Obrázek Číslo 5 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Číslo 5 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. fixky, voskovky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, kytky, různé kytky a pochopitelně i Číslo 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zvířátka nebo lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Lego příběh, Madagaskar, Angry birds, Toy Story a Jak vycvičit draka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, miminko, raketa, sněhulák případně psi. Ať si vaše dítko užije malování Číslo 5.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů