Nej omalovánky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 5 zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem Číslo 5 k obarvení pro děti. Omalovánka Číslo 5 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 5 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 5 - A5            Omalovánka - Číslo 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 5 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, zdarma, Číslo 5, obrázek, Znaky, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, online, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 5 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Číslo 5 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, fixy, fixky, umělecké tužky a voskovky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici pestrá škála. Obrázek Číslo 5 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 5 má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peníze, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například vodové barvy, fixy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, dopravní prostředky, různé sporty a pochopitelně i Číslo 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, jednotlivá zvířata a různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Šmoulové, Kuře Calimero, Frozen, Mimoni nebo Zhu Zhu Pets. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, astronaut, draci, hasiči případně piráti. Nechť omalovánka s Číslo 5 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů