Výběr obrázků


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 5 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem Číslo 5 ke kreslení pro prcky. Omalovánka Číslo 5 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 5 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 5 - A5            Omalovánka - Číslo 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 5 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: vymalovánky, omalovánka, obrázky, k vytištění, domalovánky, omalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, dětské obrázky, k vybarvení, online, pro děti, Číslo 5, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 5 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Číslo 5 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelové tužky, fixy, tužky anebo fixky. Malovacích potřeb je pro puberťáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Číslo 5 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Číslo 5 má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří dětské oči, zrak dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. temperové barvy, pastelové tužky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i Číslo 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, jednotlivá zvířata a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Požárník Sam, Superčarodějnice, Grinch, Příšerky s.r.o. nebo Aladin. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, vláček, hasiči, Santa Klaus a pes. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Číslo 5.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů