Nejhledanější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 5 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk pojmenovaná Číslo 5 k vybarvení pro kluky. Omalovánka Číslo 5 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 5 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 5 - A5            Omalovánka - Číslo 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 5 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: omalovánky, elektronické omalovánky, omalovánka, k vybarvení, pro děti, zdarma, obrázky, vymalovánky, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, online, Znaky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 5 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Číslo 5 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, voskovky, vodové barvy, umělecké tužky nebo též zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici široká škála. Obrázek Číslo 5 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Číslo 5 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, elektřinu nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, voskovky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i Číslo 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, druhy ptáků anebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Hannah Montana, Pocahontas, Máša a medvěd, Život brouka nebo také Gormiti. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stáhnutí jsou: liška, koně, loď, princezna a nebo draci. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Číslo 5.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů