Top omalovánky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 5 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná Číslo 5 ke kreslení pro maminky. Omalovánka Číslo 5 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 5 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Číslo 5 - A5            Omalovánka - Číslo 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 5 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: vymalovánky, online, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, obrázek, zdarma, domalovánky, zadarmo, pro děti, ke stáhnutí, dětské obrázky, Znaky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 5 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Číslo 5 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, vodové barvy, grafitové tužky, fixky nebo také voskové tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Obrázek Číslo 5 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 5 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. pera, vodové barvy či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, různá zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Číslo 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy automobilů a nebo jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Boule a Bill, Včelka Mája, Ace Ventura a Star Wars. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, auto, sněhulák, lokomotiva s vagónky případně astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Číslo 5.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů