Doporučujeme


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 5 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená Číslo 5 k obarvování pro malé děti. Omalovánka Číslo 5 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 5 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 5 - A5            Omalovánka - Číslo 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 5 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, zdarma, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, obrázek, pro děti, Číslo 5, online, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 5 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Číslo 5 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, tempery, uhlíky, pera anebo propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší k dispozici široká škála. Obrázek Číslo 5 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Číslo 5 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, tempery či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, kytky, druhy automobilů a pochopitelně i Číslo 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, zaměstnání nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Among Us, Popelka, Spongebob, Tom a Jerry a Hot Wheels. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro slečny které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, plachetnice, vláček, princezna a nebo astronaut. Ať si vaše dítko užije malování Číslo 5.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů