Výběr obrázků


Obrázek skůtru k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka Číslo 5 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená Číslo 5 ke kreslení pro kluky i holky. Omalovánka Číslo 5 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 5 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 5 - A5            Omalovánka - Číslo 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 5 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, obrázek, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, Číslo 5, zdarma, ke stažení, obrázky, online, Znaky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 5 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 5 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, uhly, voskové tužky, vodové barvy případně křídy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Číslo 5 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 5 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, peněženku a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například temperové barvy, uhly a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivé druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i Číslo 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, různé sporty anebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Princezna Leonora, Hello Kitty, Medvídek Pú, Power Strangers a nebo Asterix a Obelix. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, astronaut, dinosauři, vláček nebo auta. Ať si vaše dítko užije malování Číslo 5.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů