Nejvyhledávanější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 5 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Číslo 5 k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka Číslo 5 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 5 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 5 - A5            Omalovánka - Číslo 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 5 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, online, ke stažení, obrázek, zdarma, k vybarvení, Číslo 5, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, obrázky, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 5 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 5 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, pastelové tužky, grafitové tužky, tempery a vodové barvy. Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Číslo 5 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 5 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, pastelové tužky anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Číslo 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, různá zvířátka případně sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy IronMan, Gumídci, Avatar, Spiderman a Tlapková patrola. Je ale složité je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, hasiči, kočka, raketa nebo sněhulák. Ať omalovánka Číslo 5 přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů