Nejstahovanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka Číslo 5 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí označená Číslo 5 k omalování pro prcky. Omalovánka Číslo 5 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 5 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 5 - A5            Omalovánka - Číslo 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 5 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: dětské obrázky, k tisku, pro děti, vymalovánky, omalovánka, zadarmo, ke stáhnutí, k vytisknutí, k vytištění, omalovánky, Znaky, obrázek, zdarma, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 5 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Číslo 5 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, uhlíky, pastelky, voskové tužky nebo též tužky. Potřeb na malování je pro tatínky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Číslo 5 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Číslo 5 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba tempery, uhlíky či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, kytky, čísla a pochopitelně i Číslo 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, různá zvířata nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Gumídci, Power Strangers, Pinocchio, Stašpytlík a pes Pluto. Je však velmi těžké je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: slon, liška, auto, princezna anebo traktor. Ať vám omalovánka Číslo 5 přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů