Top obrázky


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 5 zdarma k vytištění

Omalovánka uložená pod názvem Číslo 5 k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka Číslo 5 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 5 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 5 - A5            Omalovánka - Číslo 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 5 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, zdarma, k vytisknutí, Znaky, Číslo 5, obrázek, ke stažení, pro děti, obrázky, k vytištění, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 5 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Číslo 5 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, uhlíky, akrylové barvy, tempery a propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro předškoláky fakt mnoho Omalovánku Číslo 5 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Číslo 5 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peníze, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba uhly, uhlíky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy sportů, kytky a pochopitelně i Číslo 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy ptáků nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Pat a Mat, Spongebob, Blesk McQueen, Příšerky s.r.o. a Equestria Girls. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: hasiči, loď, mašinka, dinosauři případně plachetnice. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Číslo 5.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů