Nej omalovánky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 5 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Číslo 5 k vybarvení pro děti. Omalovánka Číslo 5 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 5 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 5 - A5            Omalovánka - Číslo 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 5 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, obrázek, k vytisknutí, obrázky, pro děti, online, k vybarvení, Znaky, k vytištění, Číslo 5, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 5 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 5 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, uhly, voskovky, pastelové tužky nebo též tempery. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek Číslo 5 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Číslo 5 má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, uhly a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i Číslo 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, dopravní prostředky či různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Ratatouille, Kačer Donald, Pixel art, Krteček a Mašinka Tomáš. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, auto, astronaut, mašinka nebo také draci. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Číslo 5.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů