Nejstahovanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hotdog k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem hotdog k obarvování pro větší děti. Hotdog je v podstatě pár v rohlíku. HotDog není ze psa. Omalovánka hotdog je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hotdog - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hotdog - A5            Omalovánka - Hotdog - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hotdog patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: omalovánky, domalovánky, zdarma, obrázek, Hotdog, omalovánka, zadarmo, k vytisknutí, k tisku, obrázky, online, dětské obrázky, pro děti, elektronické omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Hotdog k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s hotdogem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhly, křídy, pastelové tužky a pera. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Obrázek hotdog lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s hotdogem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, uhly nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, zaměstnání, různá zvířata a pochopitelně i hotdog :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, čísla nebo též různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Roblox, Action man, Furby, Příšerky s.r.o. a My little pony. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, vláček, raketa, dinosauři nebo také princezna a princ. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka hotdogu bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů