Top pět


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hotdog k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená hotdog k obarvování pro nejmenší. Hotdog je v podstatě pár v rohlíku. HotDog není ze psa. Omalovánka hotdog je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hotdog - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hotdog - A5            Omalovánka - Hotdog - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hotdog patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, Jídlo, zdarma, Hotdog, k tisku, k vytištění, obrázek, k vybarvení, ke stažení, pro děti, online, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hotdog k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s hotdogem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, pastelky, pastelové tužky, uhlíky a nebo zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku hotdog lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hotdogem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, pastelky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířátka, lidské profese a pochopitelně i hotdog :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Krtek, Mickey mouse, Indiana Jones, Jak vycvičit draka a Mašinka Tomáš. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stažení jsou: princezna, psi, kočka, princezna nebo raketa. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka hotdogu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů