Doporučené


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hotdog k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem hotdog k obarvování pro školáky. Hotdog je v podstatě pár v rohlíku. HotDog není ze psa. Omalovánka hotdog je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hotdog - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hotdog - A5            Omalovánka - Hotdog - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hotdog patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, online, k vytištění, Hotdog, obrázky, Jídlo, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, k tisku, ke stažení, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hotdog k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s hotdogem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, fixky, olejové pastely, uhlíky a pastelky. Možností je pro malé děti k dispozici celá škála. Obrázek hotdog lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s hotdogem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, fixky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání a pochopitelně i hotdog :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, písmena nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Červená Karkulka, Šmoulové, Indiana Jones, Spongebob a Bugs Bunny. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: dinosauři, drak, auta, houby nebo také liška. Věříme, že se vám obrázek hotdogu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů