Nej obrázky


Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka hotdog k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem hotdog k vybarvení pro školáky. Hotdog je v podstatě pár v rohlíku. HotDog není ze psa. Omalovánka hotdog je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hotdog - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hotdog - A5            Omalovánka - Hotdog - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hotdog patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: ke stáhnutí, k vybarvení, zadarmo, k tisku, elektronické omalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, online, pro děti, obrázek, k vytištění, domalovánky, Hotdog, vymalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hotdog k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s hotdogem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, umělecké tužky, temperové barvy, propisovací tužky případně pera. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici pestrá škála. Omalovánku hotdog lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s hotdogem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peněženku, peníze nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například fixky, umělecké tužky nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, různá zvířata, zvířátka a pochopitelně i hotdog :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, kytky a květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Piráti z Karibiku, Princezna a žabák, Sněhurka, Diddl nebo Mickey mouse. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stáhnutí jsou: loď, houby, Popeláři, auta a lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vám obrázek hotdogu bude líbit.


Najít slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů