Nej pět


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka bota zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem bota k obarvení pro prcky. Obrázek boty ke stažení a vybarvení. Omalovánka boty pro děti online. Omalovánka bota je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bota - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bota - A5            Omalovánka - Bota - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bota patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, omalovánky, domalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, Oděvy, omalovánka, vymalovánky, Bota, ke stažení, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, online

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Bota k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s botou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhlíky, uhly, grafitové tužky nebo též křídy. Malovacích potřeb je pro chlapce k dispozici celá škála. Obrázek bota lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s botou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, peníze nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, uhlíky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, lidské profese, jídla a pochopitelně i botu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, písmenka a sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Ratatouille, Ninjago, Locika, Méďa Béďa nebo také Krteček. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, slon, auta, dinosauři a nebo drak. Ať si vaše dítko užije malování boty.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů