Doporučené


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bota zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem bota k obarvování pro malá děcka. Obrázek boty ke stažení a vybarvení. Omalovánka boty pro děti online. Omalovánka bota je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Bota - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bota - A5            Omalovánka - Bota - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bota patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: obrázek, pro děti, Bota, Oděvy, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, k vytištění, online, zdarma, k tisku, ke stažení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Bota k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s botou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, grafitové tužky, vodové barvy, uhlíky a křídy. Potřeb na malování je pro naše ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku bota lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s botou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, grafitové tužky či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, různá zvířata, různé sporty a pochopitelně i botu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, druhy ptáků nebo také rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Tlapková patrola, Ratatouille, Angry birds, Včelka Mája nebo též Krteček. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: Santa Klaus, kočka, psi, auta a lokomotiva s vagónky. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka boty bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů