Nej obrázky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka bota zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem bota k obarvování pro malá děcka. Obrázek boty ke stažení a vybarvení. Omalovánka boty pro děti online. Omalovánka bota je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bota - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bota - A5            Omalovánka - Bota - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bota patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, online, k vytištění, pro děti, k tisku, Bota, obrázek, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, Oděvy

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Bota k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s botou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhlíky, křídy, temperové barvy, pera anebo grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici vskutku hodně. Obrázek bota lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s botou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhlíky, křídy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé sporty, různé kytky a pochopitelně i botu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, květiny nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Harry Potter, My little pony, Medvídek Pú, Mašinka Tomáš nebo také Jak vycvičit draka. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: raketa, drak, princezna a princ, astronaut či Santa Klaus. Užijte si omalovánku boty, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů