Nej obrázky


Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bota k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod jménem bota k omalování pro nejmenší děcka. Obrázek boty ke stažení a vybarvení. Omalovánka boty pro děti online. Omalovánka bota je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bota - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bota - A5            Omalovánka - Bota - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bota patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: omalovánky, online, ke stáhnutí, Bota, dětské obrázky, pro děti, ke stažení, elektronické omalovánky, vymalovánky, Oděvy, obrázky, zadarmo, k vybarvení, obrázek

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Bota k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s botou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, tempery, tužky, propisovací tužky nebo též pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro ženy k dispozici vskutku hodně. Omalovánku bota lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s botou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ženy jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, tempery nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, zaměstnání, rostliny a pochopitelně i botu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, různé kytky a hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Super Mario, Shimmer a Shine, Myška Minie, Zhu Zhu Pets nebo Zvonilka. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stažení jsou: auto, Santa Klaus, kočka, traktor a nebo mašinka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou bota.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů