Top pět


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bota zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem bota k obarvování pro kluky i holky. Obrázek boty ke stažení a vybarvení. Omalovánka boty pro děti online. Omalovánka bota je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bota - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bota - A5            Omalovánka - Bota - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bota patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, ke stažení, k tisku, obrázky, Bota, k vybarvení, zdarma, pro děti, Oděvy, k vytištění

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Bota k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s botou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, fixy, tužky, umělecké tužky a uhlíky. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku bota lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s botou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, elektrickou energii anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například olejové pastely, fixy a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, sporty, jídla a pochopitelně i botu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, druhy jídel nebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Rio, Tlapková patrola, Simpsonovi, Equestria Girls anebo Princezna a žabák. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme k uložení jsou: psi, loď, dinosauři, astronaut případně princezna. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka boty bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů