Top obrázky


Obrázek jukeboxu

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bota zdarma k vytištění

Dětská omalovánka nazvaná bota k obarvování pro malá děcka. Obrázek boty ke stažení a vybarvení. Omalovánka boty pro děti online. Omalovánka bota je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bota - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Bota - A5            Omalovánka - Bota - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bota patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: online, Oděvy, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, obrázky, Bota, k vytištění, pro děti, k tisku, zdarma, k vybarvení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Bota k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s botou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, uhly, pera, pastelky nebo voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku bota lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s botou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, uhly a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, zvířátka a pochopitelně i botu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, lidské profese nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Adiboo, Mašinka Tomáš, Bugs Bunny, Harry Potter a Avatar. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stažení jsou: loď, čert, pes, auta anebo auta. Ať si vaše dítko užije malování boty.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů