Výběr obrázků


Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka bota zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem bota k obarvování pro učitelky. Obrázek boty ke stažení a vybarvení. Omalovánka boty pro děti online. Omalovánka bota je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bota - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bota - A5            Omalovánka - Bota - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bota patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, Bota, dětské obrázky, omalovánky, zdarma, omalovánka, ke stažení, ke stáhnutí, k vytištění, k tisku, elektronické omalovánky, online, obrázky, k vytisknutí

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Bota k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s botou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pastelky, fixky, tempery nebo olejové pastely. Potřeb na malování je pro děti vskutku mnoho. Omalovánku bota lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s botou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peníze případně čas. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba propisovací tužky, pastelky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, sporty, různé sporty a pochopitelně i botu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, rostliny a postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Prasátko peppa, Minecraft, Superčarodějnice případně Fifi z Květíkova. Je však náročné je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: raketa, lokomotiva s vagónky, vláček, mašinka nebo též sněhulák. Ať vám omalovánka bota přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů