Nej omalovánky


Omalovánka s vánočním stromem

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bota zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem bota k vybarvení pro školáky. Obrázek boty ke stažení a vybarvení. Omalovánka boty pro děti online. Omalovánka bota je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Bota - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bota - A5            Omalovánka - Bota - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bota patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, zdarma, Oděvy, obrázek, obrázky, k tisku, Bota, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, online

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Bota k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s botou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, fixy, voskové tužky, uhly a pastelky. Výtvarných potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku bota lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s botou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, fixy anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, čísla, druhy jídel a pochopitelně i botu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, druhy sportů nebo také různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Spongebob, Příběh hraček, Jak vycvičit draka, Krteček a Locika. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, kočka, raketa, piráti a miminko. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s botou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů