Nejvyhledávanější


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka bota zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem bota k vybarvení pro malá děcka. Obrázek boty ke stažení a vybarvení. Omalovánka boty pro děti online. Omalovánka bota je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Bota - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bota - A5            Omalovánka - Bota - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bota patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, k vytištění, zdarma, pro děti, Bota, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, Oděvy, online, obrázek

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Bota k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s botou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, voskové tužky, tužky, pastelové tužky nebo také tempery. Pomůcek na malování je pro dospělé k dispozici vskutku hodně. Omalovánku bota lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s botou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixy, voskové tužky nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, druhy jídel a pochopitelně i botu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, různá zvířátka případně různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Scooby Doo, Madagaskar, Tarzan a Locika. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro maminky které tu máme ke stažení jsou: astronaut, pes, draci, hasiči anebo kočka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou bota.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů