Nejstahovanější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka palma k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná palma k vybarvování pro chlapce. omalovánka kokosové palmy k vytištění a vybarvení. Omalovánka palma je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Palma - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Palma - A5            Omalovánka - Palma - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palma patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, zadarmo, elektronické omalovánky, omalovánky, ke stažení, vymalovánky, k vybarvení, zdarma, Květiny, domalovánky, ke stáhnutí, k tisku, obrázky, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Palma k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s palmou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixky, propisovací tužky, voskovky a nebo fixy. Malovacích potřeb je pro předškolní děti vskutku mnoho. Obrázek palma lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s palmou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektrickou energii, peněženku nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například temperové barvy, fixky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin, čísla a pochopitelně i palmu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, jednotlivá zvířata anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Rumcajs, Spiderman, Kamarád Timmy nebo Tlapková patrola. Je ale hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holčičky které tu máme k uložení jsou: Santa Klaus, dinosauři, houby, Popeláři či koně. Nechť omalovánka s palmou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů