Top pět


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka palma k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem palma k omalování pro menší i větší děti. omalovánka kokosové palmy k vytištění a vybarvení. Omalovánka palma je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Palma - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Palma - A5            Omalovánka - Palma - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palma patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, Palma, obrázek, online, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, zdarma, pro děti, k tisku, Květiny

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Palma k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s palmou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, křídy, tužky, pera a fixy. Malovacích potřeb je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku palma lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s palmou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. pastelky, křídy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, postavy z pohádek, druhy automobilů a pochopitelně i palmu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, zvířátka či druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Mickey mouse, Tlapková patrola, Ferda mravenec, Barbie nebo Harry Potter. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme k uložení jsou: mašinka, raketa, auta, princezna a princ případně traktor. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s palmou.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů