Nejhledanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka palma k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s názvem palma k vybarvení pro prcky. omalovánka kokosové palmy k vytištění a vybarvení. Omalovánka palma je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Palma - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Palma - A5            Omalovánka - Palma - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palma patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, Květiny, k vybarvení, omalovánky, elektronické omalovánky, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, k tisku, zdarma, obrázek, omalovánka, pro děti, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Palma k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s palmou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, fixy, voskové tužky, akrylové barvy nebo také křídy. Možností je pro dospělé k dispozici ohromující množství. Obrázek palma lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s palmou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peníze a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro dospělé jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, fixy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy sportů, zaměstnání lidí a pochopitelně i palmu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, hudební nástroje nebo též sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Harry Potter, Ratatouille, Panenka Barbie, Tom a Jerry a nebo Bugs Bunny. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: miminko, auta, raketa, lokomotiva případně piráti. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem palma.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů