Nejstahovanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka palma k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná palma k vybarvení pro maminky. omalovánka kokosové palmy k vytištění a vybarvení. Omalovánka palma je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Palma - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Palma - A5            Omalovánka - Palma - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palma patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: omalovánka, obrázek, zdarma, zadarmo, omalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, k vybarvení, vymalovánky, online, Květiny, k tisku, pro děti, Palma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Palma k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s palmou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, fixy, akrylové barvy, vodové barvy případně olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro holky k dispozici celá škála. Omalovánku palma lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s palmou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, počítač nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, fixy nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé kytky, různá zvířátka a pochopitelně i palmu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, sporty nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Teletubbies, Equestria Girls, Atlantida: Tajemná říše, Bugs Bunny nebo též Lady a Tramp. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: netopýr, auta, liška, princezna a nebo loď. Věříme, že se vám obrázek palmy bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů