Nej pět


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka palma k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem palma ke kreslení pro kluky i holky. omalovánka kokosové palmy k vytištění a vybarvení. Omalovánka palma je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Palma - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Palma - A5            Omalovánka - Palma - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palma patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, Květiny, k vytištění, k tisku, online, k vybarvení, Palma, obrázek, ke stažení, pro děti, zdarma, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Palma k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s palmou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, umělecké tužky, propisovací tužky, pera nebo fixky. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku palma lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s palmou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peněženku nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, umělecké tužky a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy jídel, různá zvířátka a pochopitelně i palmu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, kytky či květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Lví král, Ratatouille, princezna Sofie, panenka Winx nebo též Myška Minie. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: čert, sněhulák, auto, netopýr a traktor. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou palmy.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů