Nejvyhledávanější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka palma k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem palma k obarvování pro kluky a holky. omalovánka kokosové palmy k vytištění a vybarvení. Omalovánka palma je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Palma - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Palma - A5            Omalovánka - Palma - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palma patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, Květiny, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, obrázky, obrázek, Palma, k tisku, k vytisknutí, online, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Palma k vytištění pro děti

Omalovánka s palmou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, pera, temperové barvy, grafitové tužky a fixky. Výtvarných potřeb je pro malá děcka opravdu mnoho. Obrázek palma lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s palmou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, pera případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí, hudební nástroje a pochopitelně i palmu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, písmenka a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Zootropolis, Mašinka Tomáš, Ninjago nebo také Jak vycvičit draka. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme k uložení jsou: miminko, vláček, psi, houby či princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou palmy.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů