Výběr obrázků


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka palma k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem palma k obarvování pro nejmenší děcka. omalovánka kokosové palmy k vytištění a vybarvení. Omalovánka palma je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Palma - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Palma - A5            Omalovánka - Palma - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palma patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k vytisknutí, k tisku, online, Palma, obrázky, Květiny, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Palma k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s palmou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, uhlíky, křídy, tempery či olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Obrázek palma lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s palmou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například voskové tužky, uhlíky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, různé sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i palmu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Equestria Girls, Simpsonovi, Aladin, Spiderman a Furby. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: Popeláři, psi, piráti, raketa a princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku palma.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů