Nejhledanější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka palma k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná palma k vybarvování pro puberťáky. omalovánka kokosové palmy k vytištění a vybarvení. Omalovánka palma je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Palma - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Palma - A5            Omalovánka - Palma - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palma patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, obrázky, k vybarvení, ke stažení, zdarma, dětské obrázky, online, vymalovánky, omalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, pro děti, elektronické omalovánky, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Palma k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s palmou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, vodové barvy, fixky, grafitové tužky případně umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro dívky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek palma lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s palmou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, vodové barvy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i palmu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířata a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Ferda mravenec, Lego friends, Kouzelná beruška a černý kocour nebo pes Pluto. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stažení jsou: loď, miminko, dinosauři, sněhulák nebo též princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku palma.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů