Nejhledanější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka palma k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem palma k omalování pro nejmenší děcka. omalovánka kokosové palmy k vytištění a vybarvení. Omalovánka palma je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Palma - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Palma - A5            Omalovánka - Palma - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palma patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, Palma, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, Květiny, pro děti, obrázek, zdarma, online, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Palma k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s palmou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhly, uhlíky, propisovací tužky, pastelové tužky nebo temperové barvy. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici ohromující množství. Obrázek palma lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s palmou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. uhly, uhlíky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, čísla, kytky a pochopitelně i palmu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Bambi, Madagaskar, pes Pluto, Roblox a Kocour Garfield. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: sněhulák, astronaut, princezna, netopýr anebo mašinka. Nechť omalovánka s palmou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů