Top omalovánky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka palma k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem palma k vybarvování pro malé i větší děti. omalovánka kokosové palmy k vytištění a vybarvení. Omalovánka palma je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Palma - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Palma - A5            Omalovánka - Palma - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Palma patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, ke stažení, k vytisknutí, Palma, online, zdarma, obrázky, k vytištění, obrázek, pro děti, k tisku, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Palma k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s palmou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, umělecké tužky, uhly, voskové tužky a nebo akrylové barvy. Možností je dnes pro menší i větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku palma lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s palmou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, čas nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba fixky, umělecké tužky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i palmu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, zaměstnání a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Roblox, Power Strangers, Aladin, Kniha džunglí nebo též Bořek stavitel. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stažení jsou: piráti, houby, miminko, Popeláři nebo také plachetnice. Nechť omalovánka s palmou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů