Nejhledanější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánky Jídlo k vytištění

I jídlo je pestrobarevné a dá se tedy vybarvovat :-). V této kategorii se nacházejí omalovánky k vytištění, zdarma ke stažení s tématikou jídel a pokrmů. Dejte si ale pozor na tyto obrázky, je pravděpodobné, že při jejich vybarvování dostanou vaše malé děti hlad :-).Dětské omalovánky pokrmů, nápojů, sladkostí, zeleniny a ovoce pro děti k vybarvení

Celkem máme v kategorii jídlo 19 omalovánek pokrmů nebo surovin určených pro malé děti k vytištění zdarma. Ne všechny potraviny jsou zrovna zdraví prospěšné, nicméně střídmá konzumace ani dětem neuškodí. Máme zde omalovánku plechovky s přeslazenou kolová limonáda (Coca Cola?), tučný hamburger, sladký desert, kornout zmrzliny, bonbóny (nebo spíše bonboniéru) nebo narozeninový dort plný šlehačky a jiných dobrot. Ze surovin tu naleznete žampiony, apetito, zeleninu, kukuřici nebo vajíčka.

Dietní obrázky jídel zdarma ke stažení a vytisknutí

Omalovánky k vytisknutí nejsou jen bezduchou zábavou, jsou důležitou výukovou pomůckou. Pomáhají malým dětem naučit se ovládat tužky, pastelky a jiné psací potřeby a zároveň je nenásilnou formou učí poznávat různé objekty - v tomto případě je učí poznávat různé druhy jídla. Přičemž je určitě zdravější některé pokrmy a nápoje vybarvovat než je konzumovat. Věříme, že se vám omalovánky pokrmů, jídel a nápojů budou líbit a vaši děti s nimi zažijí mnoho pěkných chvil. Nevíte, jak mají omalovánky jídel vypadat vybarvené? Pak se podívejte na obrázky pokrmů a jídel zdarma ke stažení, snad tam naleznete inspiraci.

Omalovánky jsou též někdy nazývané synonymem domalovánky nebo vymalovánky. Na této online stránce jste nalezli omalovánky ke stažení a vytištění pro nejmenší děti zdarma k vybarvení s tématikou jídla a pokrmy.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů