Doporučujeme


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánky Auta k vytisknutí

Který malý kluk si nehrál s malými autíčky? Se známými angličáky? Pokud má i vaše dítko rádo autíčka a zároveň rádo kreslí obrázky, vytiskněte mu naše omalovánky aut ke stažení a k vytištění. Omalovánky aut jsou připraveny k vytisknutí ve dvou různých rozlišeních k tisku na černobílé tiskárně.V této kategorii naleznete mnoho omalovánek automobilů k vytištění a vybarvení zdarma. S některými auty, které naleznete na našich obrázcích k vytištění se vy i vaše dítě můžete běžně setkat na ulici, jiné jsou obvyklé v cizině nebo se jedná o historické veterány, které můžete obdivovat často jen v muzeu. Mezi omalovánky k vytisknutí běžných aut patří Škoda Fabia, Mercedes a Renault Twingo. Často se setkáte i s ženou za volantem, ale s tou z omalovánky jen v komiksu :-). Méně často se v reálu setkáte s dříve běžnou Ladou, Gazem, s luxusním Porsche, americkým Mustangem, automobil, veteránem z první republiky, smradlavým kdysi běžným dvoutaktním Trabantem, ZAZ, starodávným autem, kabrioletem nebo s Polským Fiatem.

Online obrázky aut ke stažení, k vytisknutí a k vybarvení zdarma

Nemáte-li tiskárnu, ale chcete děti zabavit omalovánkami (někdy též nazývanými domalovánky nebo vymalovánky)? I pro vás máme řešení. Stažený obrázek si otevřete například v jednoduchém grafickém editoru Windows malování a nechte děti vybarvovat v něm. Nebo navštivte naši partnerskou stránku obsahující online omalovánky kde najdete omalovánky aut online, které můžete vybarvovat rovnou ve vašem internetovém prohlížeči.

K autům neodmyslitelně patří i dopravní značky. Neměly by je znát jen řidiči aut, ale jsou důležité i pro chodce a cyklisty. I malé děti by se měly se základními z nich seznámit. Jako předlohu k vybarvování omalovánek můžete použít tapety aut na plochu PC.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů