Nej omalovánky


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánky Ostatní k vytisknutí pro děti zdarma

Asi všichni tušíte, co za omalovánky k vytisknutí obsahuje kategorie ostatní. Ano, je to všehochuť - pelmel obrázků, které nebylo možné zařadit do zbývajících 13 kategorií. Jednoduše jsme nesehnali kolekci více podobných omalovánek, které by sis zasloužily vytvoření nové sekce.Dětské obrázky ke stažení, vytištění, k tisku a k vybarvení zdarma

Co zde tedy máme za obrázky vhodné ke stažení, vytištění a následnému vybarvení? Prvním obrázkem je kempování se stanem v přírodě je kterému neodmyslitelně patří i ohníček (ohniště), následuje velikonoční kraslice, počítačová myš, ořezávátko na tužky které budete zajisté potřebovat na ořezání pastelek po tom, co vaše dítě vybarví několik vytištěných omalovánek (někdy nazývaných domalovánky či vymalovánky) z naší kolekce. Další nezařaditelnou omalovánkou k vytisknutí je panenka vhodná především pro holky. Následuje klobouk - kus oděvu pro všechny gentlemany či jiná pokrývka hlavy - kšiltovka. Dále následuje Amun nebo Chons z egyptské mytologie, houby (mohlo by se zdát, že patří k rostlinám, ale není to pravda), truhla s pokladem kterou na ostrově hledají zlí Piráti. Dále tu jsou omalovánky k vytisknutí s kraťasy, notebookem, s potřebami na pletení, s pouští, brýlemi a vše zakončuje omalovánka žebříku (nebo štaflí?). Budeme se brzy snažit přidat sem i antistresové omalovánky pro dospělé o které je v poslední době enormní zájem. Tyto obrázky jsou k dispozici zdarma ke stažení a vytištění.

Na této online webovce jste nalezli omalovánky ke stažení a vytisknutí pro malé děti zdarma k vybarvení. Děkujeme za vaši návštěvu.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů