Nejstahovanější


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zvoneček k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem zvoneček k omalování pro ratolesti. Omalovánka zvoneček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Zvoneček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zvoneček - A5            Omalovánka - Zvoneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvoneček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, obrázky, k vytisknutí, k tisku, obrázek, Vánoce, ke stažení, k vybarvení, Zvoneček, k vytištění, zdarma, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvoneček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s zvonečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhly, fixy, olejové pastely či pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek zvoneček lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s zvonečkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peněženku nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, uhly případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, jednotlivá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i zvoneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, kytky a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Hledá se Dory, Plants vs. Zombies, Anna a Elsa nebo Pošťák Pat. Ty tu však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, princezna, čert, auta anebo princezna. Nechť vám omalovánka s zvonečkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů