Výběr omalovánek


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zvoneček k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem zvoneček k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka zvoneček je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zvoneček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zvoneček - A5            Omalovánka - Zvoneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvoneček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, Zvoneček, k tisku, k vybarvení, online, pro děti, k vytištění, Vánoce, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvoneček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s zvonečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, křídy, uhly, grafitové tužky anebo uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku zvoneček lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s zvonečkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, zrak dětí a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. pastelové tužky, křídy nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i zvoneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, druhy automobilů případně druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Angry birds, Spiderman, Brawl stars a nebo Červená Karkulka. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme k uložení jsou: slon, kočka, astronaut, auta nebo též astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou zvoneček.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů