Nej obrázky


Omalovánka tenistky

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zvoneček k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná zvoneček k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka zvoneček je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zvoneček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zvoneček - A5            Omalovánka - Zvoneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvoneček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, Vánoce, obrázek, ke stažení, obrázky, k vybarvení, online, k vytisknutí, Zvoneček, pro děti, zdarma, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvoneček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s zvonečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, fixy, pera, propisovací tužky nebo zvýrazňovače. Možností je pro malé i větší děti fakt mnoho Omalovánku zvoneček lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s zvonečkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, dětské oči a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například voskovky, fixy nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různé kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i zvoneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, zaměstnání lidí nebo též květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Teletubbies, Život brouka, Ninjago, Paw patrol a nebo Želvy Ninja. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, pes, princezna, liška případně čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou zvoneček.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů