Nejoblíbenější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zvoneček k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem zvoneček ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka zvoneček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zvoneček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zvoneček - A5            Omalovánka - Zvoneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvoneček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, ke stažení, k tisku, online, k vytištění, Zvoneček, k vytisknutí, obrázky, zdarma, pro děti, obrázek, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvoneček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s zvonečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, pastelové tužky, grafitové tužky, propisovací tužky nebo také tužky. Kreslících potřeb je dnes pro chlapce i dívky k dispozici ohromující množství. Omalovánku zvoneček lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s zvonečkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, dětské oči případně počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, pastelové tužky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, pohádkové postavy a pochopitelně i zvoneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, čísla anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Zootropolis, Plants vs. Zombies, Scooby Doo, Asterix a Obelix případně Tlapková patrola. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: princezna, auta, princezna a princ, drak nebo psi. Nechť omalovánka s zvonečkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů