Nejstahovanější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zvoneček k vytisknutí

Omalovánka označená zvoneček k omalování pro předškoláky. Omalovánka zvoneček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zvoneček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Zvoneček - A5            Omalovánka - Zvoneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvoneček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, ke stažení, k vytisknutí, Zvoneček, k tisku, online, k vybarvení, k vytištění, pro děti, obrázky, zdarma, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvoneček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s zvonečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, tempery, uhlíky, fixky a olejové pastely. Možností je pro naše ratolesti k dispozici široká škála. Obrázek zvoneček lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s zvonečkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří počítač, elektřinu a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. akrylové barvy, tempery nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, různá zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i zvoneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, různé sporty anebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Hello Kitty, Krtek, Barbie, Princezna Leonora a nebo Spiderman. Je však náročné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: dinosauři, plachetnice, astronaut, mašinka či sněhulák. Ať omalovánka zvoneček přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů