Top omalovánky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zvoneček k vytisknutí

Dětská omalovánka označená zvoneček k omalování pro puberťáky. Omalovánka zvoneček je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zvoneček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zvoneček - A5            Omalovánka - Zvoneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvoneček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stažení, Vánoce, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, online, k vybarvení, k tisku, pro děti, Zvoneček, zdarma, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvoneček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s zvonečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, akrylové barvy, propisovací tužky, temperové barvy případně uhlíky. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku zvoneček lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s zvonečkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. křídy, akrylové barvy či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, různá zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i zvoneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Power Strangers, Pocahontas, Harley Quinn a U nás na farmě. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, pes, auta, miminko anebo vláček. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou zvonečku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů