Top pět


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zvoneček k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem zvoneček k obarvování pro školáky. Omalovánka zvoneček je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zvoneček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Zvoneček - A5            Omalovánka - Zvoneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvoneček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, pro děti, k tisku, obrázky, online, zdarma, Vánoce, ke stažení, Zvoneček

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Zvoneček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s zvonečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskovky, fixy, vodové barvy a nebo pastelky. Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici ohromné množství. Obrázek zvoneček lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s zvonečkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, zrak dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. uhlíky, voskovky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků a pochopitelně i zvoneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířata nebo jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy pes Pluto, Pocahontas, Spiderman, Doba ledová nebo také Mimoni. Ty tady však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auto, raketa, auta, loď případně princezna. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka zvonečku bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů