Doporučujeme


Obrázek jukeboxu

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Omalovánka zvoneček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná zvoneček k omalování pro starší děti. Omalovánka zvoneček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zvoneček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zvoneček - A5            Omalovánka - Zvoneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvoneček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, dětské obrázky, domalovánky, elektronické omalovánky, online, zdarma, Vánoce, vymalovánky, obrázky, k tisku, k vytištění, omalovánka, omalovánky, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvoneček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s zvonečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, tužky, grafitové tužky, uhly nebo také akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro tatínky vskutku velmi mnoho. Obrázek zvoneček lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s zvonečkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, elektřinu případně počítač. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba křídy, tužky anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, druhy jídel, rostliny a pochopitelně i zvoneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, zvířátka či hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Ledové království, IronMan, Superčarodějnice, Hulk případně Hannah Montana. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme k uložení jsou: traktor, lokomotiva s vagónky, Santa Klaus, auta a piráti. Ať si vaše dítko užije malování zvonečku.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů