Nej šest


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zvoneček k vytištění pro děti

Omalovánka pojmenovaná zvoneček k omalování pro slečny. Omalovánka zvoneček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zvoneček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zvoneček - A5            Omalovánka - Zvoneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvoneček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: domalovánky, elektronické omalovánky, zdarma, online, obrázek, k vybarvení, omalovánka, Zvoneček, pro děti, k vytisknutí, obrázky, Vánoce, zadarmo, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvoneček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s zvonečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, tužky, pastelky, voskové tužky a uhly. Možností je pro malé děti k dispozici ohromující množství. Obrázek zvoneček lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s zvonečkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří počítač, oči dětí nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskovky, tužky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, pohádkové postavy, různé kytky a pochopitelně i zvoneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, písmena a lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy panenka Winx, Spiderman, Ledové království, Princezna Leonora nebo Marvel Rocket. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, astronaut, mašinka, liška anebo Santa Klaus. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s zvonečkem líbit.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů