Nejstahovanější


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zvoneček k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem zvoneček ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka zvoneček je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zvoneček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zvoneček - A5            Omalovánka - Zvoneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvoneček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, obrázek, obrázky, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, Zvoneček, k vytisknutí, zdarma, online, Vánoce, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvoneček k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s zvonečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhly, pera, uhlíky, křídy a olejové pastely. Možností je dnes pro holky i kluky k dispozici vskutku hodně. Obrázek zvoneček lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s zvonečkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. uhly, pera nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i zvoneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, sporty anebo různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Kocour Garfield, Myška Minie, Toy Story a Křemílek a Vochomůrka. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, auta, netopýr, hasiči či miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s zvonečkem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů