Doporučené


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Omalovánka zvoneček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná zvoneček k vybarvování pro maminky. Omalovánka zvoneček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zvoneček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zvoneček - A5            Omalovánka - Zvoneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvoneček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: omalovánky, dětské obrázky, k vytisknutí, vymalovánky, zdarma, obrázek, k vytištění, ke stáhnutí, pro děti, k tisku, omalovánka, domalovánky, online, Vánoce

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvoneček k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s zvonečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako fixy, olejové pastely, fixky, pastelky nebo křídy. Pomůcek na malování je pro seniory k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku zvoneček lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s zvonečkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peníze či peněženku. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například fixy, olejové pastely nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, lidské profese, druhy jídel a pochopitelně i zvoneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání lidí a zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Teletubbies, Panenka Barbie, Brawl stars či Elena z Avaloru. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, sněhulák, raketa, Popeláři nebo též dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou zvoneček.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů