Nejvyhledávanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zvoneček zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem zvoneček k obarvení pro holčičky. Omalovánka zvoneček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zvoneček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zvoneček - A5            Omalovánka - Zvoneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvoneček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, elektronické omalovánky, dětské obrázky, omalovánky, obrázek, zdarma, zadarmo, vymalovánky, pro děti, domalovánky, online, omalovánka, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Zvoneček k vytištění pro děti

Omalovánka s zvonečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pastelové tužky, olejové pastely, tempery případně umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Omalovánku zvoneček lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s zvonečkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například zvýrazňovače, pastelové tužky anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, kytky, druhy jídel a pochopitelně i zvoneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, dopravní prostředky a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Méďa Béďa, Legenda o Mulan, Power Rangers, Zvonilka a Rio. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme k uložení jsou: dinosauři, pes, koně, houby nebo také astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou zvoneček.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů