Top šest


Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek raketoplánu

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka viola k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem viola ke kreslení pro puberťáky. Omalovánka viola je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Viola - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Viola - A5            Omalovánka - Viola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viola patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, obrázek, omalovánky, omalovánka, zadarmo, ke stažení, k vybarvení, vymalovánky, zdarma, k vytisknutí, k tisku, ke stáhnutí, Květiny, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Viola k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s violou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, umělecké tužky, fixy, akrylové barvy a olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro maminky k dispozici ohromné množství. Omalovánku viola lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s violou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro maminky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, umělecké tužky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, jídla, zvířátka a pochopitelně i violu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, jednotlivá zvířata nebo též různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Hledá se Dory, Pokémon, Mašinka Tomáš, Pejsek a kočička a Harry Potter. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, auta, slon, miminko či koně. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s violou.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů