Top omalovánky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka viola k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem viola k vybarvení pro naše milé prcky. Omalovánka viola je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Viola - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Viola - A5            Omalovánka - Viola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viola patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, Viola, k tisku, online, obrázek, zdarma, Květiny, pro děti, k vytištění, ke stažení, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Viola k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s violou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskovky, propisovací tužky, akrylové barvy, tužky nebo též voskové tužky. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Obrázek viola lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s violou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. voskovky, propisovací tužky anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, květiny, písmenka a pochopitelně i violu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, lidské profese a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Na vlásku, Fifi z Květíkova, Bratz panenky, Kamarád Timmy a nebo Kačer Donald. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: auto, houby, vláček, miminko nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s violou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů