Top obrázky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka viola k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pojmenovaná viola k vybarvování pro děti. Omalovánka viola je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Viola - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Viola - A5            Omalovánka - Viola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viola patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, Květiny, ke stažení, pro děti, obrázky, k tisku, k vytištění, k vybarvení, Viola, zdarma, online, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Viola k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s violou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, akrylové barvy, temperové barvy, fixky a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro tatínky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku viola lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s violou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například tužky, akrylové barvy nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířata, zvířátka a pochopitelně i violu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, jednotlivá zvířata a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Rio, Zhu Zhu Pets, IronMan, Hulk nebo též Včelka Mája. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: traktor, astronaut, auta, netopýr a nebo vláček. Nechť vám omalovánka s violou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů