Nej omalovánky


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka viola k vytištění pro děti

Omalovánka pojmenovaná viola k omalování pro malé děti. Omalovánka viola je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Viola - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Viola - A5            Omalovánka - Viola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viola patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, zdarma, k vybarvení, k vytištění, obrázky, pro děti, k vytisknutí, Viola, obrázek, Květiny, k tisku, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Viola k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s violou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, tempery, fixky, pera a nebo zvýrazňovače. Možností je dnes pro ratolesti vskutku mnoho. Obrázek viola lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s violou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, čas nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, tempery anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, písmenka a pochopitelně i violu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, jídla nebo též různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Barbie, Kniha džunglí, princezna Sofie, Rumcajs nebo také Monster high. Je ale těžké je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, dinosauři, vláček, mašinka nebo princezna a princ. Ať vám omalovánka viola přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů