Nej omalovánky


Obrázek slepice k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka viola k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem viola ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka viola je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Viola - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Viola - A5            Omalovánka - Viola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viola patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, Květiny, Viola, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, online, obrázek, zdarma, pro děti, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Viola k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s violou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, zvýrazňovače, umělecké tužky, uhlíky a vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku viola lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s violou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. křídy, zvýrazňovače či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, postavy z pohádek, písmena a pochopitelně i violu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, druhy automobilů případně druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy IronMan, Lion King, Toy Story, Simpsonovi anebo Včelka Mája. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, psi, liška, miminko a astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku violy.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů