Top omalovánky


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka viola k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem viola k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka viola je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Viola - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Viola - A5            Omalovánka - Viola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viola patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Viola, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, obrázek, pro děti, obrázky, Květiny, ke stažení, zdarma, k tisku, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Viola k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s violou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, uhly, voskovky, uhlíky anebo temperové barvy. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku viola lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s violou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, uhly nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, sporty, různé sporty a pochopitelně i violu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, květiny nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Spiderman, Hot Wheels, Pat a Mat, Bratz panenky a Budulínek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, raketa, pes, lokomotiva s vagónky či liška. Ať si vaše dítě užije omalovánku violy.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů