Top omalovánky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka viola k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk se jménem viola ke kreslení pro malé děti. Omalovánka viola je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Viola - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Viola - A5            Omalovánka - Viola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viola patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, zdarma, Viola, online, k tisku, k vytištění, obrázky, ke stažení, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Viola k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s violou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, propisovací tužky, vodové barvy, fixky a zvýrazňovače. Možností je pro malá děcka vskutku mnoho. Obrázek viola lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s violou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peníze nebo také čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, propisovací tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, květiny, zvířata a pochopitelně i violu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, lidské profese a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Kocour Garfield, Kniha džunglí, Madagaskar, Království lesních strážců nebo také Flintstoneovi. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, miminko, traktor, hasiči nebo sněhulák. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s violou líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů