Top obrázky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka viola k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná viola ke kreslení pro holčičky. Omalovánka viola je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Viola - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Viola - A5            Omalovánka - Viola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viola patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: omalovánky, obrázek, k vytištění, Viola, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, vymalovánky, omalovánka, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, domalovánky, k tisku, Květiny

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Viola k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s violou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, propisovací tužky, uhly, vodové barvy nebo také pastelové tužky. Možností je pro dívky vskutku mnoho. Omalovánku viola lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s violou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, zrak dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. tempery, propisovací tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, rostliny, různá zvířátka a pochopitelně i violu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Chuggington, Trollové, Na vlásku případně Lego friends. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva, miminko, lokomotiva s vagónky, astronaut nebo princezna a princ. Nechť omalovánka s violou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů