Nejstahovanější


Obrázek raketoplánu

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka viola zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění s názvem viola k vybarvení pro maminky. Omalovánka viola je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Viola - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Viola - A5            Omalovánka - Viola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viola patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: domalovánky, obrázky, zadarmo, zdarma, Květiny, obrázek, k tisku, pro děti, ke stáhnutí, k vybarvení, omalovánka, ke stažení, online, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Viola k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s violou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, umělecké tužky, vodové barvy, pastelky případně akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro tatínky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku viola lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s violou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo čas. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. tužky, umělecké tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, různé sporty, rostliny a pochopitelně i violu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, písmenka a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Brawl stars, Superman, Bambi, Rumcajs nebo Harry Potter. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, princezna, houby, mašinka a princezna a princ. Věříme, že se vám obrázek violy bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů