Nejlepší


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka viola k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem viola k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka viola je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Viola - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Viola - A5            Omalovánka - Viola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viola patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, Viola, zdarma, Květiny, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, online, obrázky, pro děti, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Viola k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s violou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, akrylové barvy, tempery, grafitové tužky nebo tužky. Malovacích potřeb je pro děti opravdu mnoho. Obrázek viola lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s violou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. křídy, akrylové barvy nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání lidí, písmenka a pochopitelně i violu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Monster high, Hot Wheels, Hledá se Nemo, Mimoni a Červená Karkulka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: koně, slon, plachetnice, loď či astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s violou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů