Top šest


Obrázek jukeboxu

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka autíčko k vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená autíčko k vybarvování pro holčičky. Obrázek auta k vybarvení. Omalovánka auta pro děti. Vytiskněte vašim dětem omalovánku s autíčkem. Omalovánka autíčko je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Autíčko - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Autíčko - A5            Omalovánka - Autíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Autíčko patří do kategorie Auta

Klíčová slova: ke stáhnutí, omalovánka, Auta, omalovánky, obrázek, domalovánky, elektronické omalovánky, zadarmo, obrázky, zdarma, k vytisknutí, pro děti, vymalovánky, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Autíčko k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s autíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tempery, grafitové tužky, pastelky, voskovky či akrylové barvy. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek autíčko lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s autíčkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peníze, elektrickou energii nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například tempery, grafitové tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů, kytky a pochopitelně i autíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, čísla a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Ice Age, Méďa Béďa, Hulk, Ace Ventura nebo také Star Wars. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stáhnutí jsou: drak, traktor, čert, draci nebo miminko. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka autíčka bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů