Top omalovánky


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka autíčko k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem autíčko k obarvení pro děti. Obrázek auta k vybarvení. Omalovánka auta pro děti. Vytiskněte vašim dětem omalovánku s autíčkem. Omalovánka autíčko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Autíčko - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Autíčko - A5            Omalovánka - Autíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Autíčko patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, obrázky, obrázek, ke stažení, Autíčko, Auta, k vybarvení, online, k vytisknutí, k tisku, zdarma, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Autíčko k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s autíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, voskovky, zvýrazňovače, fixy nebo vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku autíčko lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s autíčkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například fixky, voskovky a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, kytky a pochopitelně i autíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Angry birds, Hledá se Nemo, Kocour Garfield a Tom a Jerry. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: raketa, pes, psi, Santa Klaus nebo také kočka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou autíčko.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů