Nejvyhledávanější


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka autíčko k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem autíčko ke kreslení pro dívky i chlapce. Obrázek auta k vybarvení. Omalovánka auta pro děti. Vytiskněte vašim dětem omalovánku s autíčkem. Omalovánka autíčko je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Autíčko - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Autíčko - A5            Omalovánka - Autíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Autíčko patří do kategorie Auta

Klíčová slova: online, k tisku, k vytisknutí, zdarma, Autíčko, ke stažení, obrázek, Auta, k vybarvení, obrázky, pro děti, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Autíčko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s autíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, temperové barvy, pastelky, pera a zvýrazňovače. Možností je pro malá děcka fakt mnoho Obrázek autíčko lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s autíčkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba tempery, temperové barvy nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i autíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, dopravní prostředky a nebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Hot Wheels, Hledá se Nemo, Blesk McQueen, pes Pluto a Krtek. Je však velmi těžké je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, netopýr, auta, auta případně traktor. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s autíčkem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů