Doporučujeme


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka autíčko k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná autíčko ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Obrázek auta k vybarvení. Omalovánka auta pro děti. Vytiskněte vašim dětem omalovánku s autíčkem. Omalovánka autíčko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Autíčko - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Autíčko - A5            Omalovánka - Autíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Autíčko patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k vytisknutí, obrázek, obrázky, Autíčko, k vytištění, online, Auta, ke stažení, k vybarvení, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Autíčko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s autíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, zvýrazňovače, tempery, propisovací tužky případně umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku autíčko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s autíčkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například voskovky, zvýrazňovače a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, květiny, lidské profese a pochopitelně i autíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, jídla a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Batman, Hello Kitty, Bezzubka, Littlest Pet Shop nebo též Ratatouille. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: miminko, pes, piráti, vláček a kočka. Nechť vám omalovánka s autíčkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů