Nej pět


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka autíčko k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem autíčko k vybarvování pro nejmenší. Obrázek auta k vybarvení. Omalovánka auta pro děti. Vytiskněte vašim dětem omalovánku s autíčkem. Omalovánka autíčko je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Autíčko - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Autíčko - A5            Omalovánka - Autíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Autíčko patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, online, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, Auta, Autíčko, pro děti, zdarma, obrázek, k vybarvení, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Autíčko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s autíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, pastelky, tužky a olejové pastely. Možností je pro dospělé k dispozici celá škála. Omalovánku autíčko lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s autíčkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, čas případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba akrylové barvy, uhly a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, písmenka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i autíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, druhy ptáků nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Lví hlídka, Ninjago, Harry Potter, Duhová nevěsta případně Zvonilka. Je však velmi těžké je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: hasiči, plachetnice, vláček, slon či netopýr. Ať omalovánka autíčko přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů