Nej pět


Obrázek štěněte

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka autíčko k vytisknutí

Omalovánka nazvaná autíčko k vybarvování pro prcky. Obrázek auta k vybarvení. Omalovánka auta pro děti. Vytiskněte vašim dětem omalovánku s autíčkem. Omalovánka autíčko je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Autíčko - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Autíčko - A5            Omalovánka - Autíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Autíčko patří do kategorie Auta

Klíčová slova: domalovánky, k vytisknutí, online, k tisku, k vytištění, zdarma, Autíčko, zadarmo, obrázek, omalovánka, pro děti, Auta, obrázky, omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Autíčko k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s autíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, křídy, uhly, temperové barvy případně pastelky. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku autíčko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s autíčkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. voskovky, křídy nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jídla, písmena a pochopitelně i autíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, různé kytky nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Sněhurka, Máša a medvěd, Hulk, Příšerky s.r.o. a Spiderman. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: miminko, slon, houby, lokomotiva a astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou autíčka.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů