Nejstahovanější


Obrázek chlapce k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka autíčko zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná autíčko k vybarvení pro chlapečky. Obrázek auta k vybarvení. Omalovánka auta pro děti. Vytiskněte vašim dětem omalovánku s autíčkem. Omalovánka autíčko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Autíčko - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Autíčko - A5            Omalovánka - Autíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Autíčko patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, k tisku, domalovánky, online, k vytištění, ke stáhnutí, zdarma, vymalovánky, Auta, omalovánka, obrázek, Autíčko, dětské obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Autíčko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s autíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskové tužky, uhlíky, tužky a pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro maminky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek autíčko lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s autíčkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, počítač případně čas. Omalovánky nejsou pro maminky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například grafitové tužky, voskové tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, kytky, zvířata a pochopitelně i autíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, lidské profese nebo také různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy princezna Sofie, Hot Wheels, Lví král, Frozen případně Jak vycvičit draka. Je ale nákladné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, lokomotiva s vagónky, sněhulák, lokomotiva nebo princezna. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka autíčka bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů