Nejstahovanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka autíčko k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem autíčko k obarvování pro malé i větší děti. Obrázek auta k vybarvení. Omalovánka auta pro děti. Vytiskněte vašim dětem omalovánku s autíčkem. Omalovánka autíčko je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Autíčko - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Autíčko - A5            Omalovánka - Autíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Autíčko patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, Autíčko, zdarma, Auta, online, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, k tisku, obrázek, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Autíčko k vytištění pro děti

Omalovánka s autíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, olejové pastely, tempery, fixy nebo také umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku autíčko lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s autíčkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, olejové pastely nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i autíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, čísla či druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Gumídci, Angry birds, Ratatouille, Kung Fu Panda nebo Spiderman. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, princezna a princ, traktor, vláček a nebo mašinka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou autíčko.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů