Top obrázky


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka autíčko k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem autíčko k obarvení pro holky i kluky. Obrázek auta k vybarvení. Omalovánka auta pro děti. Vytiskněte vašim dětem omalovánku s autíčkem. Omalovánka autíčko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Autíčko - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Autíčko - A5            Omalovánka - Autíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Autíčko patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, Autíčko, k vytištění, online, Auta, ke stažení, obrázek, k vybarvení, k tisku, zdarma, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Autíčko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s autíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, pera, olejové pastely, temperové barvy případně umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici široká škála. Obrázek autíčko lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s autíčkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, peněženku nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například akrylové barvy, pera a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i autíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, druhy jídel nebo též kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Tarzan, Locika, Sněhurka, princezna Sofie nebo Paw patrol. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: hasiči, auta, astronaut, Santa Klaus nebo také psi. Ať si vaše dítko užije malování autíčka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů