Nejstahovanější


Omalovánka budovy k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka autíčko k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená autíčko k vybarvování pro holky i kluky. Obrázek auta k vybarvení. Omalovánka auta pro děti. Vytiskněte vašim dětem omalovánku s autíčkem. Omalovánka autíčko je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Autíčko - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Autíčko - A5            Omalovánka - Autíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Autíčko patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Autíčko, k tisku, online, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, Auta, obrázky, obrázek, pro děti, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Autíčko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s autíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, fixy, tempery, zvýrazňovače a vodové barvy. Možností je pro malé i větší děti vskutku mnoho. Omalovánku autíčko lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s autíčkem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, fixy anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i autíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, sporty nebo též různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Chuggington, My little pony, Simpsonovi, Bugs Bunny nebo Lego. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: princezna a princ, auto, raketa, astronaut a Santa Klaus. Nechť omalovánka s autíčkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů