Doporučujeme


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kravata zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná kravata ke kreslení pro nejmenší. Kravata je výrazný doplněk oblečení. Omalovánka kravata je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kravata - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Kravata - A5            Omalovánka - Kravata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravata patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: zdarma, k tisku, obrázky, Kravata, online, vymalovánky, Oděvy, k vybarvení, ke stažení, pro děti, zadarmo, obrázek, omalovánky, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kravata k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kravatou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, fixky, uhlíky, fixy a nebo propisovací tužky. Možností je dnes pro malé ratolesti fakt mnoho Obrázek kravata lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kravatou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba temperové barvy, fixky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i kravatu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, kytky anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Hulk, Jak vycvičit draka, Království lesních strážců, Kouzelná beruška a černý kocour a Mimoni. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky které tu máme ke stažení jsou: raketa, auta, kočka, čert a astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kravata.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů