Top obrázky


Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek jukeboxu

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kravata k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem kravata k obarvování pro předškoláky. Kravata je výrazný doplněk oblečení. Omalovánka kravata je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kravata - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kravata - A5            Omalovánka - Kravata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravata patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vybarvení, domalovánky, online, k tisku, dětské obrázky, vymalovánky, obrázek, zadarmo, omalovánky, Oděvy, pro děti, ke stáhnutí, zdarma, Kravata

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kravata k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kravatou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, křídy, pera, umělecké tužky nebo také fixy. Malovacích potřeb je pro větší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kravata lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kravatou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří počítač, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. pastelky, křídy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, různé sporty, druhy ptáků a pochopitelně i kravatu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, květiny nebo též zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Lego příběh, Zvonilka, Jonas Brothers a Holly Hobbie. Je ale velmi složité je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, netopýr, auto, sněhulák nebo plachetnice. Užijte si omalovánku kravaty, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů