Nejoblíbenější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kravata k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem kravata k obarvování pro naše zlatíčka. Kravata je výrazný doplněk oblečení. Omalovánka kravata je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kravata - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kravata - A5            Omalovánka - Kravata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravata patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: zdarma, obrázek, online, ke stažení, Kravata, Oděvy, k tisku, k vybarvení, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kravata k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s kravatou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, fixy, voskové tužky, tužky či temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici ohromné množství. Obrázek kravata lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kravatou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. umělecké tužky, fixy nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, písmena, postavy z pohádek a pochopitelně i kravatu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, rostliny nebo též jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Bezzubka, Zootropolis, Příšerky s.r.o., Život brouka a Hello Kitty. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stažení jsou: netopýr, liška, auto, lokomotiva s vagónky a drak. Ať si vaše dítě užije omalovánku kravaty.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů