Top obrázky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kravata k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk pojmenovaná kravata k vybarvování pro předškoláky. Kravata je výrazný doplněk oblečení. Omalovánka kravata je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kravata - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kravata - A5            Omalovánka - Kravata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravata patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: zdarma, Oděvy, pro děti, k vytištění, ke stažení, obrázek, online, k vybarvení, k tisku, obrázky, Kravata, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kravata k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kravatou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixky, uhly, pastelky, tempery a nebo zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro holku i kluka k dispozici ohromné množství. Obrázek kravata lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kravatou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektrickou energii nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. fixky, uhly nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, rostliny, druhy sportů a pochopitelně i kravatu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, různá zvířata případně druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Medvídek Pú, Šmoulové, pes Pluto nebo Power Strangers. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, psi, koně, traktor a lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vám obrázek kravaty bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů