Výběr obrázků


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka kravata k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kravata ke kreslení pro dívky i chlapce. Kravata je výrazný doplněk oblečení. Omalovánka kravata je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kravata - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kravata - A5            Omalovánka - Kravata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravata patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Kravata, online, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, obrázek, k tisku, ke stažení, Oděvy, k vytištění, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kravata k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kravatou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, uhly, voskovky, zvýrazňovače nebo také fixky. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kravata lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kravatou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, čas a oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, uhly nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i kravatu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, písmenka a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Mašinka Tomáš, Spiderman, Batman a Kačer Donald. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, netopýr, princezna, koně nebo kočka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kravatou.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů