Nejlepší


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kravata k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem kravata k obarvování pro naše ratolesti. Kravata je výrazný doplněk oblečení. Omalovánka kravata je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kravata - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kravata - A5            Omalovánka - Kravata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravata patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, obrázek, zdarma, ke stažení, Oděvy, k tisku, Kravata, k vytištění, k vytisknutí, online, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kravata k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kravatou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, pastelky, olejové pastely, zvýrazňovače nebo též pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku kravata lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kravatou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, pastelky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, rostliny, písmenka a pochopitelně i kravatu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, různá zvířata nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Flintstoneovi, Scooby Doo, Život brouka či Mimoni. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: princezna, koně, auta, traktor a dinosauři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kravata.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů