Výběr omalovánek


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kravata k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk označená kravata k vybarvení pro maminky. Kravata je výrazný doplněk oblečení. Omalovánka kravata je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kravata - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Kravata - A5            Omalovánka - Kravata - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kravata patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: omalovánka, obrázek, k vytisknutí, online, ke stáhnutí, omalovánky, zadarmo, dětské obrázky, ke stažení, zdarma, vymalovánky, domalovánky, Oděvy, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kravata k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s kravatou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, umělecké tužky, temperové barvy, propisovací tužky nebo fixky. Možností je dnes pro větší děti opravdu mnoho. Omalovánku kravata lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kravatou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro větší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. zvýrazňovače, umělecké tužky a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i kravatu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, druhy automobilů a postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Indiana Jones, Ratatouille, Tom a Jerry, Ninjago a Království lesních strážců. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které tu máme k uložení jsou: raketa, hasiči, princezna, pes anebo auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kravata.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů