Nejstahovanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mašle k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem mašle k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka mašle je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mašle - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mašle - A5            Omalovánka - Mašle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mašle patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, Vánoce, zdarma, k vytisknutí, online, obrázky, k tisku, Mašle, k vybarvení, obrázek, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mašle k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s mašlí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, propisovací tužky, uhly, pastelové tužky případně olejové pastely. Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici široká škála. Obrázek mašle lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s mašlí má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peníze nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pera, propisovací tužky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů, různé sporty a pochopitelně i mašli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Toy Story, Lion King, Kim Possible, Hannah Montana nebo Doba ledová. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: mašinka, princezna a princ, pes, Popeláři a nebo astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku mašle.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů