Nejstahovanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mašle k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem mašle k obarvování pro předškoláky. Omalovánka mašle je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Mašle - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mašle - A5            Omalovánka - Mašle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mašle patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, zdarma, Vánoce, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, pro děti, k tisku, Mašle, online, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mašle k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s mašlí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, voskové tužky, vodové barvy, uhlíky nebo též voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici široká škála. Omalovánku mašle lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s mašlí má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči či čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, voskové tužky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání, různé sporty a pochopitelně i mašli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, rostliny a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Princezna a žabák, Popelka, Mašinka Tomáš, Spongebob či Včelka Mája. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro holky které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, dinosauři, auto, princezna a princ a astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou mašle.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů