Nejlepší


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mašle k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem mašle k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka mašle je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mašle - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Mašle - A5            Omalovánka - Mašle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mašle patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, obrázek, zdarma, pro děti, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, k tisku, Mašle, k vytištění, online, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mašle k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s mašlí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako křídy, vodové barvy, pastelové tužky, pera a zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Obrázek mašle lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s mašlí má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, dětské oči či peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například křídy, vodové barvy případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i mašli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, zaměstnání nebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Mimoni, Bezzubka, Princezna a žabák, Spongebob či Hello Kitty. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: astronaut, auto, čert, liška nebo také draci. Ať si vaše dítě užije omalovánku mašle.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů