Nejlepší


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mašle k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem mašle k vybarvování pro větší děti. Omalovánka mašle je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mašle - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mašle - A5            Omalovánka - Mašle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mašle patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: omalovánky, obrázek, online, vymalovánky, k vytištění, obrázky, k vybarvení, Mašle, dětské obrázky, k vytisknutí, Vánoce, omalovánka, ke stažení, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mašle k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s mašlí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, tempery, voskové tužky, temperové barvy a nebo propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro maminky k dispozici celá škála. Obrázek mašle lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s mašlí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, zrak dětí nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, tempery či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání lidí, kytky a pochopitelně i mašli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, čísla nebo též rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Lego friends, Harley Quinn, panenka Winx, Tarzan nebo Hvězdné války. Je ale složité je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: draci, kočka, loď, plachetnice a slon. Ať vám omalovánka mašle přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů