Nejstahovanější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mašle k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem mašle k omalování pro malé caparty. Omalovánka mašle je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mašle - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mašle - A5            Omalovánka - Mašle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mašle patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: vymalovánky, ke stáhnutí, pro děti, k vytisknutí, zadarmo, ke stažení, Mašle, k tisku, k vybarvení, omalovánka, k vytištění, Vánoce, elektronické omalovánky, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mašle k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s mašlí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, vodové barvy, zvýrazňovače, voskové tužky a pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Omalovánku mašle lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s mašlí má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, počítač nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, vodové barvy nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin, květiny a pochopitelně i mašli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, zaměstnání a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Život brouka, Among Us, Medvídek Pú, Asterix a Obelix nebo také Kim Possible. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tady máme ke stažení jsou: hasiči, dinosauři, draci, koně nebo piráti. Ať si vaše dítě užije obrázek mašle.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů