Doporučené


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mašle k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem mašle k omalování pro holku i kluka. Omalovánka mašle je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mašle - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mašle - A5            Omalovánka - Mašle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mašle patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, Mašle, k tisku, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, pro děti, online, k vytištění, Vánoce, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mašle k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s mašlí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, umělecké tužky, propisovací tužky, grafitové tužky a zvýrazňovače. Možností je pro malé caparty k dispozici celá škála. Obrázek mašle lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s mašlí má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například olejové pastely, umělecké tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, různá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i mašli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Fortnite, Kačer Donald, Kuře Calimero nebo Superman. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, dinosauři, piráti, sněhulák nebo též miminko. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou mašle.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů