Top obrázky


Obrázek chlapce k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mašle k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem mašle k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka mašle je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Mašle - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mašle - A5            Omalovánka - Mašle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mašle patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: vymalovánky, elektronické omalovánky, Mašle, k vytištění, ke stáhnutí, zadarmo, domalovánky, omalovánka, k vytisknutí, pro děti, zdarma, dětské obrázky, omalovánky, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mašle k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s mašlí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, uhly, zvýrazňovače, fixy nebo též pastelky. Možností je dnes pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku mašle lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s mašlí má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, dětské oči či počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, uhly případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin, zvířátka a pochopitelně i mašli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, hudební nástroje anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Kocour Garfield, Adiboo, U nás na farmě, Bambi či Krteček. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stažení jsou: miminko, drak, loď, auta nebo také astronaut. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka mašle bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů