Nej omalovánky


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka mašle k vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem mašle k omalování pro nejmenší. Omalovánka mašle je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mašle - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mašle - A5            Omalovánka - Mašle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mašle patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k tisku, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, Mašle, online, ke stáhnutí, Vánoce, zadarmo, vymalovánky, obrázky, dětské obrázky, omalovánky, domalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mašle k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s mašlí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, propisovací tužky, uhly, temperové barvy případně fixy. Možností je pro prcky vskutku mnoho. Omalovánku mašle lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s mašlí má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například zvýrazňovače, propisovací tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, sporty, druhy jídel a pochopitelně i mašli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, písmenka anebo zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Spiderman, Kouzelná beruška a černý kocour, Pošťák Pat, Hannah Montana a Fifi z Květíkova. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které zde máme k uložení jsou: kočka, astronaut, netopýr, čert a lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vám obrázek mašle bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů