Top pět


Obrázek štěněte

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek jukeboxu

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mašle k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem mašle k omalování pro malé caparty. Omalovánka mašle je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mašle - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mašle - A5            Omalovánka - Mašle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mašle patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zdarma, k tisku, online, Vánoce, obrázek, Mašle, ke stažení, k vybarvení, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Mašle k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s mašlí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, tempery, vodové barvy, tužky a voskovky. Možností je pro malé děti k dispozici celá škála. Omalovánku mašle lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s mašlí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhly, tempery nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, písmena, čísla a pochopitelně i mašli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, zvířátka anebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Bezzubka, Šmoulové, Asterix a Obelix, Ferda mravenec a Roblox. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: mašinka, astronaut, lokomotiva s vagónky, liška nebo astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku mašle.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů