Nejvyhledávanější


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka mašle k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem mašle k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka mašle je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mašle - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Mašle - A5            Omalovánka - Mašle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mašle patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, Mašle, k tisku, k vytisknutí, Vánoce, pro děti, k vytištění, zdarma, online, obrázky, k vybarvení, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mašle k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s mašlí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, voskovky, křídy nebo též pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Obrázek mašle lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s mašlí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. uhlíky, propisovací tužky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i mašli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, zaměstnání lidí nebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Superman, Power Strangers, Locika, Rumcajs a pes Pluto. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: Popeláři, auto, Santa Klaus, psi a princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem mašle.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů