Výběr obrázků


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka mašle k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem mašle k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka mašle je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Mašle - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mašle - A5            Omalovánka - Mašle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mašle patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Mašle, online, pro děti, obrázky, k vytisknutí, Vánoce, k vybarvení, zdarma, k tisku, k vytištění, ke stažení, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mašle k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s mašlí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, tužky, propisovací tužky, uhly a pera. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku mašle lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s mašlí má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. fixky, tužky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, kytky, čísla a pochopitelně i mašli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, květiny a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Kačer Donald, Budulínek, panenka Winx, Gormiti a Červená Karkulka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stažení jsou: auto, traktor, liška, princezna a princ či plachetnice. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s mašlí.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů