Doporučené


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánky Vánoce k tisku, k vytisknutí

Vánoce jsou nejoblíbenějším svátkem pro děti a po Velikonocích i dalším důležitých svátkem pro křesťany. Zkraťte dětem čekání na Ježíška pomocí některé z vánočních omalovánek ke stažení a k vytisknutí. Vytiskněte dětem třeba vánoční stromeček nebo omalovánky s vánočními dárky a zabavte je tak na chvíli než přijde Ježíšek a rozdá hodným dětem dárky.Vánoční obrázky s křesťanskou a biblickou tématikou zdarma ke stažení a vytištění

Co patří k neodmyslitelně k Vánocům? Určitě živý vánoční stromeček s ozdobami a dárky. K zimní atmosféře patří i sněhulák (a to i přesto, že jsou v posledních letech Vánoce pravidelně na blátě). Z Ameriky byl k nám importován Santa Klaus, hold to má z marketingové hlediska více zmáknuté než Ježíšek. Snad brzy bude Ježíška zastupovat lepší mediální agentura, která vytvoří dostatek propagačních materiálů včetně omalovánek k vytisknutí s Ježíškem, do té doby si musíte vystačit se Santou. Samozřejmě nesmí chybět ani samotná křesťanská podstata Vánoc, která je symbolizována biblickým motivem Betlému. Tato omalovánka ke stažení a vytištění je vhodná pro všechny křesťany.

Dětské vánoční omalovánky online a zdarma

Uvedené vánoční omalovánky (někdy také vymalovánky a domalovánky) jsou určené k vytisknutí na tiskárně. Není to však bezpodmínečně nutné. Obrázky lze stáhnout na disk počítače a poté otevřít v některém grafickém editoru (kupř. Paintbrush - Malování dostupné v základní instalaci Windows), obejdete se tak bez tisku a ušetříte papír a pastelky. Lepší alternativa je však v podobě online flash omalovánek. Ty zde nemáme uložené, ale rádi vás odkážeme na pěknou stránku s vánočními omalovánkami zdarma. Pokud chcete vánoční atmosféru ještě více vylepšit, podívejte se na HD vánoční tapety zdarma pro PC.

Na této stránce jste nalezli vánoční omalovánky ke stažení a vytisknutí pro malé děti zdarma k vybarvení s tématikou dopravní prostředky.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů