Nej pět


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lyra k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem lyra k vybarvování pro starší děti. Omalovánka lyra je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lyra - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Lyra - A5            Omalovánka - Lyra - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lyra patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: Lyra, omalovánka, dětské obrázky, elektronické omalovánky, zdarma, zadarmo, domalovánky, k vytištění, omalovánky, vymalovánky, k tisku, ke stáhnutí, obrázky, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Lyra k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s lyrou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixy, akrylové barvy, grafitové tužky, voskové tužky a tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší k dispozici ohromné množství. Obrázek lyra lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s lyrou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. fixy, akrylové barvy anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, lidské profese, druhy ptáků a pochopitelně i lyru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, různá zvířátka případně různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Stašpytlík, Bakugan, Superman, Bugs Bunny a Krtek. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stažení jsou: liška, čert, astronaut, miminko nebo také koně. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou lyry.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů