Nejoblíbenější


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lyra k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem lyra ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka lyra je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lyra - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Lyra - A5            Omalovánka - Lyra - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lyra patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, zadarmo, Lyra, ke stáhnutí, online, ke stažení, domalovánky, omalovánka, obrázek, elektronické omalovánky, dětské obrázky, vymalovánky, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Lyra k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s lyrou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, fixky, olejové pastely, pastelky případně zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro starší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek lyra lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s lyrou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peníze, elektřinu anebo čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. vodové barvy, fixky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i lyru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, druhy sportů a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Doba ledová, Bořek stavitel, Equestria Girls anebo Hannah Montana. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro maminky které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, princezna a princ, hasiči, astronaut a koně. Ať si vaše dítko užije malování lyry.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů