Top omalovánky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka Ježíš Kristus k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem Ježíš Kristus k omalování pro seniory. Omalovánka Ježíše k vytisknutí. Omalovánka Ježíš Kristus je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ježíš Kristus - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ježíš Kristus - A5            Omalovánka - Ježíš Kristus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš Kristus patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: omalovánky, obrázky, dětské obrázky, Ježíš Kristus, online, k tisku, pro děti, ke stáhnutí, domalovánky, ke stažení, vymalovánky, omalovánka, Bible a křesťanství, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Ježíš Kristus k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Ježíšem Kristem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, voskové tužky, olejové pastely, pastelky a nebo vodové barvy. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Ježíš Kristus lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Ježíšem Kristem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. křídy, voskové tužky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, druhy sportů, zvířátka a pochopitelně i Ježíše Kristus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, písmena nebo také písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy pes Pluto, Hannah Montana, Princezna a žabák, Locika a Požárník Sam. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna, raketa, traktor nebo miminko. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Ježíš Kristus.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů