Výběr omalovánek


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Ježíš Kristus k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk s názvem Ježíš Kristus k obarvení pro holku i kluka. Omalovánka Ježíše k vytisknutí. Omalovánka Ježíš Kristus je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ježíš Kristus - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježíš Kristus - A5            Omalovánka - Ježíš Kristus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš Kristus patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, k vybarvení, pro děti, Bible a křesťanství, zdarma, k tisku, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, Ježíš Kristus, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ježíš Kristus k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Ježíšem Kristem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pera, temperové barvy, fixy, zvýrazňovače anebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty vskutku mnoho. Obrázek Ježíš Kristus lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Ježíšem Kristem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, temperové barvy nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířata, kytky a pochopitelně i Ježíše Kristus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, jídla a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Červená Karkulka, Myška Minie, Tlapková patrola, Plants vs. Zombies a Blesk McQueen. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, hasiči, astronaut, mašinka nebo také netopýr. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Ježíš Kristus.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů