Doporučujeme


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka Ježíš Kristus k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s názvem Ježíš Kristus k omalování pro starší děti. Omalovánka Ježíše k vytisknutí. Omalovánka Ježíš Kristus je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ježíš Kristus - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježíš Kristus - A5            Omalovánka - Ježíš Kristus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš Kristus patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, ke stáhnutí, k vytištění, obrázky, elektronické omalovánky, ke stažení, vymalovánky, pro děti, omalovánky, zadarmo, Ježíš Kristus, zdarma, dětské obrázky, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ježíš Kristus k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Ježíšem Kristem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, umělecké tužky, pastelové tužky, tempery anebo vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro puberťáky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Ježíš Kristus lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Ježíšem Kristem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. fixky, umělecké tužky případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, písmenka, zvířátka a pochopitelně i Ježíše Kristus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, druhy ptáků nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Superčarodějnice, Ferda mravenec, Kim Possible, Astroboy a Méďa Béďa. Je však složité je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, mašinka, koně, psi a nebo slon. Ať omalovánka Ježíš Kristus přinese radost vašim dětem.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů