Výběr obrázků


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Ježíš Kristus k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Ježíš Kristus k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka Ježíše k vytisknutí. Omalovánka Ježíš Kristus je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ježíš Kristus - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ježíš Kristus - A5            Omalovánka - Ježíš Kristus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš Kristus patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, zdarma, online, k vybarvení, obrázky, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, Ježíš Kristus, k tisku, Bible a křesťanství

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Ježíš Kristus k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Ježíšem Kristem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, fixky, pera, vodové barvy a umělecké tužky. Možností je pro maminky k dispozici celá škála. Omalovánku Ježíš Kristus lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Ježíšem Kristem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. voskovky, fixky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, písmenka, zaměstnání lidí a pochopitelně i Ježíše Kristus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, různá zvířata nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Příběh hraček, Kamarád Timmy, Mickey mouse, Pošťák Pat a Avengers. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: hasiči, traktor, slon, sněhulák anebo psi. Ať si vaše dítě užije obrázek Ježíše Kristu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů