Doporučujeme


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Ježíš Kristus zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem Ježíš Kristus k omalování pro seniory. Omalovánka Ježíše k vytisknutí. Omalovánka Ježíš Kristus je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ježíš Kristus - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježíš Kristus - A5            Omalovánka - Ježíš Kristus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš Kristus patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, online, omalovánky, k vytištění, domalovánky, ke stažení, ke stáhnutí, zadarmo, Bible a křesťanství, k tisku, Ježíš Kristus, dětské obrázky, vymalovánky, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Ježíš Kristus k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Ježíšem Kristem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, olejové pastely, propisovací tužky, tužky nebo pastelky. Výtvarných potřeb je pro chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku Ježíš Kristus lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Ježíšem Kristem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, olejové pastely nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, jídla, dopravní prostředky a pochopitelně i Ježíše Kristus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, zvířata a čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Indiana Jones, Bambi, Paw patrol, Equestria Girls a Lego friends. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: draci, slon, sněhulák, psi a nebo miminko. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Ježíše Kristu.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů