Nejvyhledávanější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Ježíš Kristus k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená Ježíš Kristus k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka Ježíše k vytisknutí. Omalovánka Ježíš Kristus je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ježíš Kristus - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježíš Kristus - A5            Omalovánka - Ježíš Kristus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš Kristus patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, Bible a křesťanství, zdarma, obrázek, Ježíš Kristus, k vytisknutí, online, ke stažení, pro děti, k tisku, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ježíš Kristus k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Ježíšem Kristem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, grafitové tužky, tempery, olejové pastely a pastelové tužky. Možností je dnes pro ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku Ježíš Kristus lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Ježíšem Kristem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, počítač případně peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tužky, grafitové tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, kytky, různá zvířata a pochopitelně i Ježíše Kristus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, dopravní prostředky anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Fortnite, Brawl stars, Harley Quinn případně Kocour Garfield. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, psi, netopýr, plachetnice nebo též auto. Ať si vaše dítko užije malování Ježíše Kristu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů