Nej pět


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Ježíš Kristus k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem Ježíš Kristus ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka Ježíše k vytisknutí. Omalovánka Ježíš Kristus je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ježíš Kristus - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Ježíš Kristus - A5            Omalovánka - Ježíš Kristus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš Kristus patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, obrázky, k vytištění, Ježíš Kristus, k vybarvení, zdarma, Bible a křesťanství, online, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ježíš Kristus k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Ježíšem Kristem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskové tužky, zvýrazňovače, křídy, olejové pastely a fixy. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku Ježíš Kristus lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Ježíšem Kristem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například voskové tužky, zvýrazňovače či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání, květiny a pochopitelně i Ježíše Kristus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, druhy automobilů a různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Zvonilka, Chuggington, Hello Kitty, Toy Story nebo také Zhu Zhu Pets. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: astronaut, princezna, dinosauři, princezna nebo Popeláři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Ježíše Kristu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů