Nej pět


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka Ježíš Kristus k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná Ježíš Kristus ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka Ježíše k vytisknutí. Omalovánka Ježíš Kristus je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ježíš Kristus - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježíš Kristus - A5            Omalovánka - Ježíš Kristus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš Kristus patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: domalovánky, ke stáhnutí, obrázky, pro děti, obrázek, elektronické omalovánky, k vytisknutí, Ježíš Kristus, zdarma, omalovánky, dětské obrázky, zadarmo, k vybarvení, Bible a křesťanství

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ježíš Kristus k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Ježíšem Kristem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, fixy, uhly, pera nebo také tužky. Možností je dnes pro dospělé vskutku velmi mnoho. Omalovánku Ježíš Kristus lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Ježíšem Kristem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, čas či oči dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například pastelky, fixy a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání, květiny a pochopitelně i Ježíše Kristus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, zvířata a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Gormiti, Hledá se Dory, Indiana Jones, Locika či Minecraft. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které zde máme k uložení jsou: princezna, mašinka, lokomotiva s vagónky, hasiči nebo psi. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Ježíš Kristus.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů