Nejhledanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka Ježíš Kristus k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem Ježíš Kristus ke kreslení pro naše ratolesti. Omalovánka Ježíše k vytisknutí. Omalovánka Ježíš Kristus je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ježíš Kristus - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ježíš Kristus - A5            Omalovánka - Ježíš Kristus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš Kristus patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, obrázek, Bible a křesťanství, online, k tisku, obrázky, pro děti, Ježíš Kristus, ke stažení, zdarma, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Ježíš Kristus k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Ježíšem Kristem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, grafitové tužky, křídy, umělecké tužky nebo také uhlíky. Pomůcek na malování je pro naše milé prcky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Ježíš Kristus lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Ježíšem Kristem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří oči dětí, zrak dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tempery, grafitové tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Ježíše Kristus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, různé sporty či květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Lví král, My little pony, Toy Story, U nás na farmě nebo též Zootropolis. Je ale těžké a složité je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme k uložení jsou: miminko, hasiči, astronaut, liška nebo princezna. Ať vám omalovánka Ježíš Kristus přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů