Nejhledanější


Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Ježíš Kristus k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná Ježíš Kristus k obarvení pro dívky. Omalovánka Ježíše k vytisknutí. Omalovánka Ježíš Kristus je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ježíš Kristus - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Ježíš Kristus - A5            Omalovánka - Ježíš Kristus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš Kristus patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, domalovánky, omalovánka, dětské obrázky, k vytištění, ke stáhnutí, zdarma, Ježíš Kristus, obrázky, k vytisknutí, k tisku, vymalovánky, Bible a křesťanství, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ježíš Kristus k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Ježíšem Kristem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, temperové barvy, fixy, pera a fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Ježíš Kristus lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Ježíšem Kristem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro větší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, temperové barvy anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, písmena, lidské profese a pochopitelně i Ježíše Kristus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, písmenka nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Piráti z Karibiku, Madagaskar, Lví hlídka, Ice Age a Mario. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, auta, miminko, lokomotiva s vagónky či hasiči. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Ježíšem Kristem.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů