Top obrázky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka Ježíš Kristus k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Ježíš Kristus k vybarvení pro ratolesti. Omalovánka Ježíše k vytisknutí. Omalovánka Ježíš Kristus je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ježíš Kristus - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Ježíš Kristus - A5            Omalovánka - Ježíš Kristus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ježíš Kristus patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, k tisku, online, k vytištění, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, Bible a křesťanství, Ježíš Kristus, pro děti, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ježíš Kristus k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Ježíšem Kristem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, temperové barvy, pera, olejové pastely či voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro holky i kluky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Ježíš Kristus lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s Ježíšem Kristem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pastelky, temperové barvy a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, hudební nástroje, různé sporty a pochopitelně i Ježíše Kristus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, dopravní prostředky nebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Avatar, Angry birds, princezna Sofie, Ferda mravenec a Pat a Mat. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: loď, čert, mašinka, vláček a sněhulák. Užijte si omalovánku Ježíše Kristu, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů