Nejstahovanější


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Čarodějnice k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem Čarodějnice k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka Čarodějnice je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Čarodějnice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čarodějnice - A5            Omalovánka - Čarodějnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čarodějnice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, zdarma, obrázek, pro děti, k tisku, ke stažení, Čarodějnice, Pohádky, k vytištění, online, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čarodějnice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Čarodějnicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako tužky, akrylové barvy, pera, voskovky a nebo olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro děti vskutku velmi mnoho. Obrázek Čarodějnice lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s Čarodějnicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. tužky, akrylové barvy nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, pohádkové postavy, lidské profese a pochopitelně i Čarodějnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků případně druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Pixel art, Ferda mravenec, Teletubbies, Princezna Leonora a Shimmer a Shine. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stažení jsou: mašinka, piráti, slon, čert a koně. Ať si vaše dítě užije omalovánku Čarodějnice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů