Doporučené


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Čarodějnice k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem Čarodějnice ke kreslení pro holky. Omalovánka Čarodějnice je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čarodějnice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čarodějnice - A5            Omalovánka - Čarodějnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čarodějnice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, Čarodějnice, ke stáhnutí, obrázek, k vytisknutí, pro děti, k tisku, zdarma, obrázky, k vybarvení, vymalovánky, elektronické omalovánky, dětské obrázky, domalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Čarodějnice k vytištění pro děti

Omalovánka s Čarodějnicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, propisovací tužky, pastelky, fixy nebo tempery. Možností je pro prcky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Čarodějnice lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Čarodějnicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, počítač a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro prcky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, propisovací tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, hudební nástroje, druhy automobilů a pochopitelně i Čarodějnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířátka a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Naruto, Bezzubka, Hulk a nebo Na vlásku. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, houby, traktor, miminko či psi. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Čarodějnicí.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů