Nejvyhledávanější


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka Čarodějnice zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Čarodějnice k obarvení pro školáky. Omalovánka Čarodějnice je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Čarodějnice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čarodějnice - A5            Omalovánka - Čarodějnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čarodějnice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zadarmo, domalovánky, vymalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení, omalovánky, k vytištění, zdarma, obrázky, omalovánka, k vytisknutí, pro děti, Pohádky, Čarodějnice

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čarodějnice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Čarodějnicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, vodové barvy, olejové pastely, křídy či akrylové barvy. Možností je dnes pro dívky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Čarodějnice lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Čarodějnicí má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, čas anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, vodové barvy a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé kytky, hudební nástroje a pochopitelně i Čarodějnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, různé sporty a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bratz panenky, My little pony, pes Pluto, Teletubbies anebo Gumídci. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, princezna, hasiči, loď nebo též sněhulák. Nechť omalovánka s Čarodějnicí přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů