Výběr omalovánek


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Čarodějnice k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená Čarodějnice ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka Čarodějnice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čarodějnice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Čarodějnice - A5            Omalovánka - Čarodějnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čarodějnice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázky, ke stažení, zdarma, k vybarvení, k tisku, Pohádky, pro děti, obrázek, Čarodějnice, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Čarodějnice k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Čarodějnicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, akrylové barvy, pera, tempery nebo uhlíky. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky vskutku mnoho. Omalovánku Čarodějnice lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Čarodějnicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, akrylové barvy nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin, rostliny a pochopitelně i Čarodějnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata nebo též lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Marvel Rocket, Hledá se Dory, Kamarád Timmy, Bořek stavitel a Fortnite. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: hasiči, raketa, princezna a princ, miminko a astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Čarodějnice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů