Doporučujeme


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka Čarodějnice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Čarodějnice k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka Čarodějnice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Čarodějnice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čarodějnice - A5            Omalovánka - Čarodějnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čarodějnice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, obrázek, Pohádky, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, Čarodějnice, pro děti, k tisku, online, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čarodějnice k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Čarodějnicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, vodové barvy, grafitové tužky, propisovací tužky a nebo zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro puberťáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Čarodějnice lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Čarodějnicí má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektřinu nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. tužky, vodové barvy případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, zaměstnání, druhy jídel a pochopitelně i Čarodějnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, čísla a sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Lion King, Anna a Elsa, Medvídek Pú, Křemílek a Vochomůrka nebo také IronMan. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: piráti, miminko, raketa, astronaut a houby. Nechť vám omalovánka s Čarodějnicí přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů