Top pět


Obrázek slepice k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Čarodějnice k vytištění pro děti

Omalovánka označená Čarodějnice k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka Čarodějnice je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čarodějnice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čarodějnice - A5            Omalovánka - Čarodějnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čarodějnice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, online, obrázky, k vytisknutí, pro děti, Čarodějnice, Pohádky, k tisku, obrázek, ke stažení, k vybarvení, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čarodějnice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Čarodějnicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, vodové barvy, olejové pastely, uhly či uhlíky. Malovacích potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku Čarodějnice lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Čarodějnicí má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, počítač a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. pera, vodové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmena, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Čarodějnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, různé sporty anebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Batman, Hot Wheels, Indiana Jones, Bob a Bobek a nebo Mašinka Tomáš. Ty tady však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Santa Klaus, princezna a princ, koně, mašinka nebo též auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Čarodějnice.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů