Nej pět


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čarodějnice k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší označená Čarodějnice k obarvení pro kluky a holky. Omalovánka Čarodějnice je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Čarodějnice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čarodějnice - A5            Omalovánka - Čarodějnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čarodějnice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, obrázek, ke stažení, online, Pohádky, Čarodějnice, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, obrázky, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Čarodějnice k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Čarodějnicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, pastelové tužky, fixky, tužky nebo také zvýrazňovače. Možností je dnes pro kluky i holky opravdu mnoho. Obrázek Čarodějnice lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Čarodějnicí má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří počítač, čas či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelky, pastelové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, květiny, dopravní prostředky a pochopitelně i Čarodějnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, kytky nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Krteček, Kniha džunglí, Jak vycvičit draka, Doba ledová či Gormiti. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, traktor, princezna a princ, Popeláři a nebo vláček. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Čarodějnicí líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů