Top obrázky


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Čarodějnice k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná Čarodějnice k omalování pro holky. Omalovánka Čarodějnice je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čarodějnice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čarodějnice - A5            Omalovánka - Čarodějnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čarodějnice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytištění, dětské obrázky, vymalovánky, omalovánky, zadarmo, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, obrázek, omalovánka, online, ke stáhnutí, domalovánky, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čarodějnice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Čarodějnicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhly, vodové barvy, křídy a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku Čarodějnice lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Čarodějnicí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, uhly a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i Čarodějnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, různá zvířata či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Stašpytlík, Elena z Avaloru, Tarzan, Tlapková patrola a Lví hlídka. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, auto, plachetnice, houby nebo auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Čarodějnice.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů