Nejhledanější


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čarodějnice k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná Čarodějnice k obarvení pro malé děti. Omalovánka Čarodějnice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čarodějnice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Čarodějnice - A5            Omalovánka - Čarodějnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čarodějnice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, elektronické omalovánky, zdarma, omalovánky, k vybarvení, k tisku, ke stáhnutí, Čarodějnice, k vytištění, obrázky, omalovánka, online, k vytisknutí, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Čarodějnice k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Čarodějnicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, zvýrazňovače, fixy, pastelové tužky a voskovky. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka fakt mnoho Obrázek Čarodějnice lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Čarodějnicí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, zvýrazňovače a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Čarodějnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, zvířata či lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Superman, Flintstoneovi, Život brouka nebo též U nás na farmě. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, princezna, houby, Santa Klaus a nebo princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Čarodějnice.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů