Top omalovánky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka Čarodějnice k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem Čarodějnice k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka Čarodějnice je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čarodějnice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Čarodějnice - A5            Omalovánka - Čarodějnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čarodějnice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, Pohádky, obrázek, k vytištění, k tisku, k vybarvení, Čarodějnice, zdarma, online, k vytisknutí, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čarodějnice k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Čarodějnicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, grafitové tužky, pastelové tužky, křídy a nebo uhlíky. Možností je pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Čarodějnice lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Čarodějnicí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektřinu případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. tempery, grafitové tužky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i Čarodějnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, dopravní prostředky a zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Kniha džunglí, Stašpytlík, Equestria Girls, Harley Quinn případně Frozen. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tady máme k uložení jsou: vláček, mašinka, hasiči, auta a houby. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Čarodějnice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů