Výběr obrázků


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čarodějnice k vytištění pro děti

Omalovánka se jménem Čarodějnice k omalování pro malé caparty. Omalovánka Čarodějnice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čarodějnice - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Čarodějnice - A5            Omalovánka - Čarodějnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čarodějnice patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, Pohádky, obrázky, k vybarvení, Čarodějnice, ke stažení, pro děti, obrázek, zdarma, k vytištění, k tisku, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Čarodějnice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Čarodějnicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, křídy, uhly, umělecké tužky nebo také voskovky. Možností je pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Čarodějnice lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Čarodějnicí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, křídy či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, písmenka, různá zvířátka a pochopitelně i Čarodějnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, sporty nebo též lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Budulínek, Lego příběh, Princezna a žabák, My little pony případně Ferda mravenec. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, Santa Klaus, koně, princezna a draci. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Čarodějnice.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů