Nejoblíbenější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánky Budovy k tisku, k vytisknutí

V této kategorii se nacházejí omalovánky pro děti k vytištění s tématikou budov, obydlí, staveb. Všechny tyto obrázky jsou zdarma ke stažení, určené k vytisknutí na domácí tiskárně.Obrázky staveb pro děti zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení

V této kategorii se nachází několik online omalovánek budov určených ke stažení, k vytisknutí a vybarvení pro nejmenší děti, předškoláky i dospělé. Jaké budovy najdete u našich omalovánek k vytištění? První z nich je průmyslová továrna, dále hvězdárna - budova s teleskopy, dalekohledy, sloužící k výzkumu Vesmíru. Dále se tu nachází dvě omalovánky konkrétních budov - Římského Kolosea a budovy Kapitolu USA. Následuje obrázek zámečku k vytištění, lodní Maják k vytisknutí a nakonec zde máme sněhové iglů, které možná ani není budou v pravém slova smyslu. Dětské omalovánky jsou někdy nazývané i jako domalovánky nebo vymalovánky.

Co je to budova?

Podle definice z Wikipedie se jedná o stavbu, která je spojena pevnými základy se zemí. Obvykle se skládá ze stěn a střechy. Vnitřní prostor může být rozdělen příčkami na různé části (pokoje, komory, kanceláře, chodby, skladiště apod.). S tou definicí ale vaše malé děti nezatěžujte, stačí když jim obrázky budov vytisknete a necháte je vybarvit. Podívejte se též na další obrázky staveb. Věříme, že se vám i vašim dětem budou omalovánky budov a staveb líbit.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů