Nejlepší


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka rybka k vytisknutí

Dětská omalovánka označená rybka k obarvování pro holky. Omalovánka rybka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rybka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rybka - A5            Omalovánka - Rybka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, pro děti, obrázky, Zvířata, ke stažení, zdarma, online, k vytištění, k vybarvení, obrázek, Rybka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Rybka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s rybkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, propisovací tužky, voskové tužky, fixky a nebo tužky. Výtvarných potřeb je pro starší děti k dispozici celá škála. Omalovánku rybka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s rybkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. olejové pastely, propisovací tužky nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, čísla, zaměstnání a pochopitelně i rybku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin anebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Trollové, Mimoni, Aladin, Harley Quinn a Kuře Calimero. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro slečny které tu máme ke stáhnutí jsou: loď, princezna, astronaut, raketa případně astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou rybka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů