Top pět


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka rybka k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná rybka k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka rybka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rybka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Rybka - A5            Omalovánka - Rybka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, obrázky, obrázek, pro děti, k vybarvení, ke stažení, Zvířata, k vytištění, Rybka, zdarma, k tisku, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Rybka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s rybkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, pera, uhly, křídy či tempery. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku rybka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s rybkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například olejové pastely, pera a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i rybku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířátka a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Roblox, Superčarodějnice, Pocahontas, Princezna a žabák a Doba ledová. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, princezna, princezna, auto nebo raketa. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou rybka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů