Nej omalovánky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka rybka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem rybka k omalování pro školáky. Omalovánka rybka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Rybka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rybka - A5            Omalovánka - Rybka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, Rybka, elektronické omalovánky, zadarmo, obrázky, obrázek, omalovánka, ke stáhnutí, k tisku, dětské obrázky, omalovánky, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Rybka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s rybkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, temperové barvy, grafitové tužky, uhlíky nebo též křídy. Pomůcek na malování je pro dospělé k dispozici ohromující množství. Omalovánku rybka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s rybkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, temperové barvy či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, květiny, dopravní prostředky a pochopitelně i rybku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, lidské profese a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Blesk McQueen, Panenka Barbie, Sněhurka, Elena z Avaloru a Budulínek. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, lokomotiva s vagónky, liška, Popeláři nebo princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem rybka.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů