Nej obrázky


Obrázek slepice k vytisknutí

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka tenistky

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka rybka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná rybka ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka rybka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rybka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rybka - A5            Omalovánka - Rybka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, Rybka, zadarmo, vymalovánky, elektronické omalovánky, obrázky, domalovánky, online, omalovánky, ke stažení, obrázek, k vytištění, Zvířata

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Rybka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s rybkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, voskovky, zvýrazňovače, akrylové barvy nebo též propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro učitelky k dispozici celá škála. Omalovánku rybka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s rybkou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, dětské oči případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, voskovky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, různé kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i rybku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin anebo zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Ledové království, Harry Potter, Among Us, Super Mario případně Shimmer a Shine. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, pes, auta, drak nebo auto. Ať si vaše dítě užije obrázek rybky.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů