Nejlepší


Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka rybka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná rybka k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka rybka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rybka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rybka - A5            Omalovánka - Rybka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, omalovánka, domalovánky, zadarmo, obrázky, online, dětské obrázky, vymalovánky, elektronické omalovánky, obrázek, pro děti, k tisku, ke stáhnutí, Zvířata

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Rybka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s rybkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, pastelky, uhlíky, tempery anebo propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku rybka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s rybkou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, pastelky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, pohádkové postavy, zaměstnání lidí a pochopitelně i rybku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, druhy automobilů nebo též jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Stašpytlík, Trollové, Chuggington, Kniha džunglí a Avatar. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, astronaut, Popeláři, čert případně lokomotiva. Ať si vaše dítko užije malování rybky.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů