Nejlepší


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka rybka k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem rybka k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka rybka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rybka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Rybka - A5            Omalovánka - Rybka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k tisku, zdarma, online, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, Rybka, k vybarvení, pro děti, Zvířata, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Rybka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s rybkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako akrylové barvy, křídy, olejové pastely, fixy a uhlíky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici ohromné množství. Obrázek rybka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s rybkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, křídy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, postavy z pohádek, hudební nástroje a pochopitelně i rybku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, druhy jídel nebo také lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Superman, Mickey mouse, Křemílek a Vochomůrka, Příběh hraček a Rumcajs. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které zde máme k uložení jsou: Popeláři, houby, hasiči, netopýr nebo Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem rybka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů