Nej obrázky


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka drak zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem drak k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Drak je častým motivem pohádek (kde unesl princeznu), ale i fantasy filmů a seriálů jako třeba Hobbit nebo sága Hra o trůny. Omalovánka drak je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Drak - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Drak - A5            Omalovánka - Drak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Drak patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, Drak, k vybarvení, obrázky, k tisku, obrázek, Pohádky, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Drak k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s drakem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelky, křídy, pera a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici široká škála. Obrázek drak lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s drakem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, pastelky či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, postavy z pohádek, druhy jídel a pochopitelně i draka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, druhy sportů a nebo sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tarzan, Plants vs. Zombies, Želvy Ninja, Power Strangers a Stašpytlík. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které zde máme k uložení jsou: draci, drak, hasiči, princezna a princ a princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku drak.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů