Nejoblíbenější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka drak zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná drak ke kreslení pro malé děti. Drak je častým motivem pohádek (kde unesl princeznu), ale i fantasy filmů a seriálů jako třeba Hobbit nebo sága Hra o trůny. Omalovánka drak je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Drak - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Drak - A5            Omalovánka - Drak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Drak patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, obrázky, Drak, zdarma, obrázek, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, Pohádky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Drak k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s drakem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tužky, umělecké tužky, pera či voskovky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek drak lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s drakem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, tužky a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata, písmenka a pochopitelně i draka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy automobilů anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Želvy Ninja, Myška Minie, Lion King, Toy Story a princezna Sofie. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: sněhulák, astronaut, auto, Santa Klaus nebo také astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou draka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů