Nej pět


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka drak k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná drak k omalování pro prcky. Drak je častým motivem pohádek (kde unesl princeznu), ale i fantasy filmů a seriálů jako třeba Hobbit nebo sága Hra o trůny. Omalovánka drak je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Drak - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Drak - A5            Omalovánka - Drak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Drak patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zadarmo, obrázky, zdarma, ke stáhnutí, pro děti, k tisku, k vytisknutí, obrázek, dětské obrázky, k vytištění, vymalovánky, domalovánky, omalovánky, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Drak k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s drakem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, vodové barvy, voskovky, fixy či uhly. Pomůcek na malování je pro chlapce k dispozici ohromné množství. Omalovánku drak lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s drakem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například křídy, vodové barvy nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, rostliny, různé kytky a pochopitelně i draka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, zvířata a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, panenka Winx, Lego příběh, Batman a Křemílek a Vochomůrka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro slečny které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, sněhulák, Santa Klaus, lokomotiva a hasiči. Ať si vaše dítě užije omalovánku draka.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů