Nejstahovanější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka drak zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem drak k vybarvování pro malé i větší děti. Drak je častým motivem pohádek (kde unesl princeznu), ale i fantasy filmů a seriálů jako třeba Hobbit nebo sága Hra o trůny. Omalovánka drak je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Drak - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Drak - A5            Omalovánka - Drak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Drak patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, obrázky, online, k vytištění, ke stažení, k tisku, Pohádky, pro děti, Drak

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Drak k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s drakem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, fixky, fixy, umělecké tužky nebo také grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro holku i kluka vskutku velmi mnoho. Omalovánku drak lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s drakem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač nebo peníze. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, fixky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, zaměstnání lidí, různé sporty a pochopitelně i draka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, jídla či druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Tarzan, Monster high, Stašpytlík, Hot Wheels nebo Kniha džunglí. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme k uložení jsou: houby, miminko, piráti, Santa Klaus případně slon. Věříme, že se vám obrázek draka bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů