Nejhledanější


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka drak zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná drak k vybarvení pro předškoláky. Drak je častým motivem pohádek (kde unesl princeznu), ale i fantasy filmů a seriálů jako třeba Hobbit nebo sága Hra o trůny. Omalovánka drak je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Drak - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Drak - A5            Omalovánka - Drak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Drak patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vytištění, obrázek, Drak, obrázky, k tisku, zdarma, ke stažení, Pohádky, k vybarvení, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Drak k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s drakem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, voskové tužky, tempery, vodové barvy či tužky. Možností je dnes pro školáky k dispozici široká škála. Omalovánku drak lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s drakem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. voskovky, voskové tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různá zvířátka, zaměstnání lidí a pochopitelně i draka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, postavy z pohádek a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Království lesních strážců, Avengers, Avatar, Plants vs. Zombies a Hello Kitty. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: houby, slon, mašinka, vláček a nebo pes. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou drak.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů