Nej omalovánky


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka drak zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem drak k omalování pro malé děti. Drak je častým motivem pohádek (kde unesl princeznu), ale i fantasy filmů a seriálů jako třeba Hobbit nebo sága Hra o trůny. Omalovánka drak je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Drak - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Drak - A5            Omalovánka - Drak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Drak patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, Drak, k vybarvení, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, online, k tisku, Pohádky, ke stažení, obrázek, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Drak k vytištění pro děti

Omalovánka s drakem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskovky, uhly, pastelky, akrylové barvy či umělecké tužky. Možností je dnes pro malé i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek drak lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s drakem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, elektřinu nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, uhly a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, dopravní prostředky, zaměstnání lidí a pochopitelně i draka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, postavy z pohádek nebo též čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Frozen, Monster high, Křemílek a Vochomůrka, Lego nebo také Lego příběh. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, čert, hasiči, astronaut anebo mašinka. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem drak.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů