Top šest


Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek psa k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka drak k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem drak k obarvování pro nejmenší děcka. Drak je častým motivem pohádek (kde unesl princeznu), ale i fantasy filmů a seriálů jako třeba Hobbit nebo sága Hra o trůny. Omalovánka drak je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Drak - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Drak - A5            Omalovánka - Drak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Drak patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, omalovánka, pro děti, Drak, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, online, elektronické omalovánky, vymalovánky, Pohádky, dětské obrázky, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Drak k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s drakem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, olejové pastely, vodové barvy, uhly či pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Omalovánku drak lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s drakem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. voskovky, olejové pastely nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivá zvířata, jídla a pochopitelně i draka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, sporty a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Ninjago, Jak vycvičit draka, Křemílek a Vochomůrka, Rumcajs a nebo Bolt – pes pro každý případ. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: auto, piráti, drak, astronaut anebo dinosauři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou drak.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů