Nejvyhledávanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka drak zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti s názvem drak k vybarvení pro tatínky. Drak je častým motivem pohádek (kde unesl princeznu), ale i fantasy filmů a seriálů jako třeba Hobbit nebo sága Hra o trůny. Omalovánka drak je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Drak - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Drak - A5            Omalovánka - Drak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Drak patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, ke stáhnutí, obrázek, vymalovánky, zadarmo, k vytisknutí, k vytištění, elektronické omalovánky, ke stažení, dětské obrázky, Drak, Pohádky, pro děti, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Drak k vytištění pro děti

Omalovánka s drakem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, pastelové tužky, pastelky, temperové barvy či akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti fakt mnoho Omalovánku drak lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s drakem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, zrak dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, pastelové tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, zaměstnání a pochopitelně i draka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, různé sporty nebo různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Harry Potter, U nás na farmě, Kniha džunglí, Super Mario nebo také Malá mořská víla. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, princezna, plachetnice, miminko případně slon. Ať si vaše dítě užije obrázek draka.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů