Nejoblíbenější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka drak k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná drak k vybarvování pro tatínky. Drak je častým motivem pohádek (kde unesl princeznu), ale i fantasy filmů a seriálů jako třeba Hobbit nebo sága Hra o trůny. Omalovánka drak je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Drak - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Drak - A5            Omalovánka - Drak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Drak patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: omalovánky, Pohádky, domalovánky, ke stažení, k vytisknutí, zadarmo, online, Drak, dětské obrázky, pro děti, k tisku, obrázky, zdarma, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Drak k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s drakem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, fixy, vodové barvy, pastelky nebo také tužky. Malovacích potřeb je pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku drak lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s drakem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, zrak dětí a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, fixy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, druhy jídel, druhy ptáků a pochopitelně i draka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Na vlásku, Kniha džunglí, Asterix a Obelix a nebo Frozen. Je však náročné je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, dinosauři, kočka, lokomotiva s vagónky a koně. Ať omalovánka drak přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů