Nejhledanější


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka drak zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená drak ke kreslení pro děti. Drak je častým motivem pohádek (kde unesl princeznu), ale i fantasy filmů a seriálů jako třeba Hobbit nebo sága Hra o trůny. Omalovánka drak je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Drak - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Drak - A5            Omalovánka - Drak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Drak patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Drak, zdarma, k vytištění, Pohádky, k tisku, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, online, ke stažení, obrázky, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Drak k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s drakem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, propisovací tužky, grafitové tužky, fixy nebo vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku drak lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s drakem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. temperové barvy, propisovací tužky případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, rostliny, postavy z pohádek a pochopitelně i draka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, zaměstnání či pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Lego příběh, Furby, Hledá se Nemo, Pinocchio a Paw patrol. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, princezna a princ, auto, netopýr nebo též drak. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou drak.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů