Top pět


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka rybička zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná rybička ke kreslení pro malé i větší děti. Obrázek ryby - kapra? Omalovánka rybička je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Rybička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Rybička - A5            Omalovánka - Rybička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, Zvířata, online, obrázky, ke stažení, k vybarvení, k tisku, obrázek, Rybička, pro děti, k vytisknutí, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Rybička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s rybičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, olejové pastely, fixy, propisovací tužky případně umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek rybička lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s rybičkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii anebo čas. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba grafitové tužky, olejové pastely a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, čísla, různá zvířata a pochopitelně i rybičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jídla a zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Včelka Mája, Popelka, Roblox, Budulínek anebo Myška Minie. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: dinosauři, auto, vláček, liška a netopýr. Nechť omalovánka s rybičkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů