Nejvyhledávanější


Omalovánka s nemocným pejskem

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka rybička zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená rybička k vybarvování pro malé ratolesti. Obrázek ryby - kapra? Omalovánka rybička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Rybička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rybička - A5            Omalovánka - Rybička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, omalovánky, zdarma, k vybarvení, online, Zvířata, vymalovánky, pro děti, k vytisknutí, Rybička, obrázky, domalovánky, zadarmo

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Rybička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s rybičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, uhlíky, tužky, fixy a nebo tempery. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek rybička lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s rybičkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, oči dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. temperové barvy, uhlíky či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, dopravní prostředky, druhy jídel a pochopitelně i rybičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, jídla a druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Hot Wheels, Avatar, Equestria Girls, Tučňáci z Madagaskaru anebo Harry Potter. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, draci, princezna a princ, miminko nebo také auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku rybička.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů