Nej pět


Obrázek štěněte

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka rybička zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná rybička k omalování pro ratolesti. Obrázek ryby - kapra? Omalovánka rybička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rybička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rybička - A5            Omalovánka - Rybička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, zdarma, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, obrázek, Rybička, ke stažení, Zvířata, k vybarvení, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Rybička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s rybičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, voskové tužky, olejové pastely, zvýrazňovače či křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek rybička lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s rybičkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, čas nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. tempery, voskové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, jídla, zvířátka a pochopitelně i rybičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, druhy jídel případně různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Myška Minie, IronMan, Avengers, Roblox nebo také Bezzubka. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: kočka, princezna, psi, čert a lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku rybička.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů