Výběr obrázků


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka rybička zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem rybička k omalování pro malá děcka. Obrázek ryby - kapra? Omalovánka rybička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Rybička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rybička - A5            Omalovánka - Rybička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázek, k tisku, omalovánka, ke stažení, Zvířata, zadarmo, obrázky, k vybarvení, zdarma, online, domalovánky, vymalovánky, Rybička

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Rybička k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s rybičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K obarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tempery, fixky, voskové tužky nebo také vodové barvy. Pomůcek na malování je pro prcky vskutku velmi mnoho. Omalovánku rybička lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s rybičkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, peněženku a nebo čas. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba olejové pastely, tempery nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání, jednotlivá zvířata a pochopitelně i rybičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Pinocchio, Panenka Barbie, Among Us, Lego friends a nebo Kocour Garfield. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stažení jsou: plachetnice, Popeláři, miminko, auta a Santa Klaus. Nechť omalovánka s rybičkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů