Výběr obrázků


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka rybička zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem rybička ke kreslení pro menší i větší děti. Obrázek ryby - kapra? Omalovánka rybička je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rybička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rybička - A5            Omalovánka - Rybička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k tisku, Rybička, ke stažení, Zvířata, k vybarvení, zdarma, obrázek, online, k vytištění, k vytisknutí, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Rybička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s rybičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, vodové barvy, pera, křídy anebo fixy. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku rybička lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s rybičkou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. propisovací tužky, vodové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, různé sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i rybičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů případně květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Lego příběh, IronMan, Power Strangers, Ratatouille a Gormiti. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, drak, sněhulák, liška nebo raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s rybičkou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů